2020 Girls Heats

Simplot Games Meet                                               Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 1
                          Simplot Games 2020 - 2/13/2020 to 2/15/2020
                                         Meet Program

Event  2   Girls 60 Meter Dash
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  18   Prelims
  1    1898  Lee, Emma                            10 Lee, Emma, pocatello, ID
  2    1901  Lee, Savannah                        11 Lee, Savannah, Rexburg, ID
  3    1660  Fish, Hannah                         12 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
  4    1736  Holiday, Sydney                      12 Holiday, Sydney, Broomfield, CO
  5    2730  Rose, Megan                          11 Team Idaho, Boise, ID
  6    1359  Martin, Molly                        12 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
Heat   2 of  18   Prelims
  1    1353  Jimenez, Jennifer                    10 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  2    2258  Bringhurst, Mckenna                  12 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  3    2573  Beckstead, Abigail                   11 Sport of the Gods, Redmond, WA
  4    1657  greene, Anisha                       12 Greene, Anisha, federal way, WA
  5    1073  Thomas, Malaiyah                     12 Bear River, Tremonton, UT
  6    1801  Tatom, Kelia                         10 Indian Track Club, Pocatello, ID
Heat   3 of  18   Prelims
  1    2086  Sisco, Braydin                        9 Natrona County Fillies, Casper, WY
  2    1800  Stone, Hallie                         9 Indian Track Club, Pocatello, ID
  3    1292  Moore, Nyomi                         10 Campbell County, Gillette, WY
  4    2133  Johnson, Kaiya                       12 Nor cal elite TC, Richmond, CA
  5    1968  Lunceford, Gabrielle                 12 Metro-Cobras TC, Boston, MA
  6    2057  Sweatland, Ann                        9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
Heat   4 of  18   Prelims
  1    2736  Voorhies, Kennedy                     9 Team Idaho, Boise, ID
  2    2063  Wekkin, Laurissa                     10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    1880  King, Rachel                         12 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  4    1608  Neal, Brazil                          9 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  5    1971  Walker, Judith                       11 Metro-Cobras TC, Boston, MA
  6    2419  Lily, Swanson                        10 Riverton Wyoming, Riverton, WY
Heat   5 of  18   Prelims
  1    2623  Jenkins, Lily                        12 Star Valley, Afton, WY
  2    1254  Thoney, Alicia                       12 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  3    2836  Griffiths, Kaylee                    11 Timpanogos, Orem, UT
  4    1052  Provencal, Casia                     10 Angel Flight Track Club, Denver, CO
  5    1282  Smith, Simone                         9 California Rising Stars TC, Rialto, CA
  6    2210  Lane, Avery                          12 Park City Track Club, Park City, UT
Heat   6 of  18   Prelims
  1    1349  Barnes, Tavia                        10 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  2    1543  Reese, Paige                          9 DouglasTrac, Douglas, WY
  3    2014  Glidewell, JoyLynn                   12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  4    2289  Rasmussen, Paje                      11 Rasmussen, Paje, Draper, UT
  5    1858  Gaulden, Kymeal                      10 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  6    1129  Williams, Jasmin                      9 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
Heat   7 of  18   Prelims
  1    1614  Segee, Jai'Neil                      11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  2    2620  Hunt, Natalie                        12 Star Valley, Afton, WY
  3    2572  Balsara, Azita                       11 Sport of the Gods, Redmond, WA
  4    2502  Sartain, Alese                       12 Sartain, Alese, Bonnyville, AB
  5    1596  Elias, Kamyah                        11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  6    1351  Bilic, Anna                          12 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
Heat   8 of  18   Prelims
  1    1169  Vernon, IsaBelle                      9 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  2    1601  Jones, India                         11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  3    2618  Harber, Anna                         12 Star Valley, Afton, WY
  4    1877  Johnson, Kodi                         9 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  5    2970  Jung, Monroe                         10 Warrior Track, Pleasant View, UT
  6    1444  McShane, Maeven                      12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
Heat   9 of  18   Prelims
  1    1092  Nicholson, Mary                      12 Big Horn High School, Big Horn, WY
  2    1358  Lewis, Mae Ling                      12 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  3    2813  Youngs, Angela                       12 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  4    1906  Light, Kirstin                       12 Light, Kirstin, Corona, CA
  5    2854  Braithwaite, Haley                   12 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  6    2574  Guest, Regina                        11 Sport of the Gods, Redmond, WA
Heat   10 of  18   Prelims
  1    1613  Segee, Jai'Lynn                      11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  2    1542  Powers, MaryBea                      11 DouglasTrac, Douglas, WY
  3    1018  Ramos, Tamia                         11 Alpha Speed Academy, Fircrest, WA
  4    2350  Manson, Mia                          12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    1279  Harris, Caelyn                       10 California Rising Stars TC, Rialto, CA
  6    2422  Toso, Jocelyn                        11 Riverton Wyoming, Riverton, WY
Heat   11 of  18   Prelims
  1    2103  Brunger, Makenna                     10 New Western Glory, Pocatello, ID
  2    2625  Liserio, Adriana                     12 Star Valley, Afton, WY
  3    2674  Slusher, Mellili                     11 Syracuse Track Club, West Point, UT
  4    1436  Bonomi, Adele                        12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
  5    1638  McCloy, Makenna                      12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  6    1019  Sandoval, Gabriela                   11 Alpha Speed Academy, Fircrest, WA
Heat   12 of  18   Prelims
  1    2025  Kuchenbrod, Anneke                    9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  2    1599  Hamilton, Jayda                      11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  3    1584  Terry, Emma                          12 FSP - New Breed of Speed, Bellevue, WA
  4    1853  Cullen, Alyssa                       11 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  5    1334  Gibbs, Jazlynn                       12 CATC, Oakland, CA
  6    2606  Boulter, McKinley                    11 Star Valley, Afton, WY
Heat   13 of  18   Prelims
  1    1537  Fernald, Cerie                       11 DouglasTrac, Douglas, WY
  2    1511  Nowers, Jessica                      11 Davis Track Club, Syracuse, UT
  3    2450  Wanjoku, Favour                      12 Rock Springs, Rock Springs, WY
  4    1017  Pullom-Trent, Ta-Onjany              11 Alpha Speed Academy, Fircrest, WA
  5    1281  Smith, Kerrington                    12 California Rising Stars TC, Rialto, CA
  6    2797  Garland, Caytlynn                     9 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
Heat   14 of  18   Prelims
  1    1095  Price, CheyAnn                       12 Big Horn High School, Big Horn, WY
  2    2254  Baker, Natalie                        9 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  3    1393  Cummings, Amira                      12 Cheyenne East Track Club, Cheyenne, WY
  4    1081  Belibi, Fabiola                      10 Belibi, Fabiola, Englewood, CO
  5    1329  Dixon, Zharia                        12 CATC, Oakland, CA
  6    1448  Shea, Bella                          12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
Heat   15 of  18   Prelims
  1    2213  Warner, Lindsay                       9 Park City Track Club, Park City, UT
  2    2273  Jordan, Ruby                          9 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  3    1615  Wade, Jalynn                         12 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  4    1967  Dansby, Mia                          10 Metro-Cobras TC, Boston, MA
  5    1480  Bouwhuis, Lindsey                    12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  6    2255  Bell, Saydree                        10 Ram Trackclub, Pocatello, ID
Heat   16 of  18   Prelims
  1    1091  Motsick, Carley                      12 Big Horn High School, Big Horn, WY
  2    2735  Treasure, Madison                    10 Team Idaho, Boise, ID
  3    2466  Howell, Bridgette                    11 Roy Track Club, Roy, UT
  4    1277  Grady, Jordyn                        11 California Rising Stars TC, Rialto, CA
  5    2894  Rodriguez, Miriam                    10 Trojan Track, Rigby, ID
  6    2207  Heddens, Elise                       12 Park City Track Club, Park City, UT
Heat   17 of  18   Prelims
  1    1087  Brown, Kate                          12 Big Horn High School, Big Horn, WY
  2    1352  Iradukunda, Esperance                12 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  3    1446  Ong, Shana                           10 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
  4    1116  Kilson, Naomi                        12 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  5    1348  Andam, Camilla                       12 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  6    1012  Akinlosotu, Esther                   10 Alpha Speed Academy, Fircrest, WA
Heat   18 of  18   Prelims
  1    1607  Mimms, Taia                          11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  2    1361  Poulson, Zoe                         11 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  3    1837  Hill, Amberlyn                        9 Kelly Walsh High School, Casper, WY
  4    2559  Duke, La Trouchka                    12 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  5    1431  Davis, Jahzara                       11 Colorado Springs Striders, Colorado Spr
  6    2036  Moses, Hannah                         9 Mountain West Youth Track Club, Missoul

Event  4   Girls 60 Meter Hurdles
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  13   Prelims
  2    1283  Callahan, Reese                      10 Callahan, Reese, Shelley, ID
  3    2035  Morrison, Whitney                    12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  4    2632  Romasko, Isabel                      11 Star Valley, Afton, WY
  5    2898  Taylor, Brooklyn                     12 Trojan Track, Rigby, ID
  6    2474  Patterson, Samantha                  11 Roy Track Club, Roy, UT
Heat   2 of  13   Prelims
  2    2777  Jackson, Jade                        12 Team Sugar, Sugar City, ID
  3    1640  Moon, Mylee                          12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  4    2862  Harvey, Journee                      12 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  5    1808  Zink, Madilyn                        12 Indian Track Club, Pocatello, ID
  6    1429  Doublin, Trinity                     10 Colorado Jets, Denver, CO
Heat   3 of  13   Prelims
  1    2032  Migliaccio, Analise                  10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  2    2101  Bates, Lexi                          11 New Western Glory, Pocatello, ID
  3    1265  Bliss, Reagan                        10 Calgary Warriors Track Club, Calgary, A
  4    2512  Shorter, Taylor                      12 Shorter, Taylor, Mira Loma, CA
  5    1927  Proffit, Brooklyn                    11 Lone Peak, Highland, UT
  6    2787  Winkelmann, Elle                     10 The Warrior Express, Centennial, CO
Heat   4 of  13   Prelims
  2    2018  Hansen, Stella                        9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    2568  Taylor, Renea                        11 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  4    2646  Bailey, Ronne                        12 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
  5    1683  Heggen, Lauren                       12 Heggen, Lauren, Missoula, MT
  6    1249  O'Dell, Piper                        11 Broncs Track Club, Sheridan, WY
Heat   5 of  13   Prelims
  1    1719  Carpenter, Gracie                    11 High Mountain Track Club, Idaho Falls, 
  2    2013  Glessner, Marley                     12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    1631  Hurst, Erin                          12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  4    1269  MacDonald, Sienna                    12 Calgary Warriors Track Club, Calgary, A
  5    1081  Belibi, Fabiola                      10 Belibi, Fabiola, Englewood, CO
  6    1213  Poore, Riki                          12 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
Heat   6 of  13   Prelims
  1    2224  Crouch, Alyssa                       12 PIRATE TC, LOGAN, UT
  2    1291  Marasco, Charlotte                   10 Campbell County, Gillette, WY
  3    1502  Kealamakia, Bailey                   12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  4    1059  Atkinson, Asjah                      11 Atkinson, Asjah, Carson, CA
  5    1273  Anderson, Ajah                       11 California Rising Stars TC, Rialto, CA
  6    2033  Migliaccio, Gianna                   12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
Heat   7 of  13   Prelims
  1    2479  Waller, Katelyn                      11 Roy Track Club, Roy, UT
  2    2694  Carter, Megan                        11 Team Idaho, Boise, ID
  3    1875  Gardner, Taylor                      11 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  4    2324  Gillett, Elise                       12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    1629  Hill, Annie                          12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  6    2326  Grim, Hannah                         11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
Heat   8 of  13   Prelims
  1    1406  Asay, Nevaeh                         11 Cody Track Club, Cody, WY
  2    2795  Carpenter, Bailey                    12 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  3    1871  Lankford, Scarlet                    12 Lankford, Scarlet, South Jordan, UT
  4    1970  Rollins, Peyton                      10 Metro-Cobras TC, Boston, MA
  5    1056  Apedaile, Alisabeth                  11 Apedaile, Alisabeth, Mendon, UT
  6    1962  McGree, Rileigh                      10 McGree, Rileigh, Butte, MT
Heat   9 of  13   Prelims
  1    2531  Burnham, Emma                        12 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
  2    2619  Heward, Riley Jo                     12 Star Valley, Afton, WY
  3    2526  Smith, Olivia                        12 Smith, Olivia
  4    2681  Abbott, Carlie                       12 Team Idaho, Boise, ID
  5    1365  Wrathall, Simone                     10 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  6    1846  Siplon, Taylor                       11 Kelly Walsh High School, Casper, WY
Heat   10 of  13   Prelims
  1    1441  Horwitz, Lila                        12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
  2    2810  Pulliam, Kennedy                     11 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  3    2539  Mangum, Jessi                        11 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
  4    1363  Schwendiman, Ruth                    12 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  5    2716  McKinnon, Lauren                     12 Team Idaho, Boise, ID
  6    1770  Pletcher, Rachel                     12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
Heat   11 of  13   Prelims
  1    1304  Waller, Calihan                      10 Canyon Track Club, Caldwell, ID
  2    1088  Greenelsh, Torie                     10 Big Horn High School, Big Horn, WY
  3    1485  Christensen, Kelsi                   12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  4    1277  Grady, Jordyn                        11 California Rising Stars TC, Rialto, CA
  5    1431  Davis, Jahzara                       11 Colorado Springs Striders, Colorado Spr
  6    2003  Chatriand, Sara                      10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
Heat   12 of  13   Prelims
  1    1553  Durrant, Madi                        10 Evanston High School, Evanston, WY
  2    2357  Perales, Natasha                     12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  3    2796  Edwards, Jozi                        12 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  4    1267  Gatzke, Natasha                      12 Calgary Warriors Track Club, Calgary, A
  5    1052  Provencal, Casia                     10 Angel Flight Track Club, Denver, CO
  6    1997  Anderson, Lillie                     10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
Heat   13 of  13   Prelims
  1    2934  Williams, Lexie                      11 Velocitas Track Club, Centerfield, UT
  2    2802  Mansheim, Katelyn                     9 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  3    2081  Mooren, Parker                       12 Natrona County Fillies, Casper, WY
  4    1055  Wilborn, Diondra                     12 Angel Flight Track Club, Denver, CO
  5    2090  Ndjip-Nyemeck, Yanla                 12 Ndjip-Nyemeck, Yanla, Long Beach, CA
  6    2000  Campbell, Jadyn                      12 Mountain West Youth Track Club, Missoul

Event  6   Girls 200 Meter Dash
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  25   Prelims
  2    2685  Bitner, Jylian                       12 Team Idaho, Boise, ID
  3    2376  Wick, Kaya                           12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    1736  Holiday, Sydney                      12 Holiday, Sydney, Broomfield, CO
  5    1929  Schow, Sadie                         11 Lone Peak, Highland, UT
  6    2723  Plaisted, Madison                    11 Team Idaho, Boise, ID
Heat   2 of  25   Prelims
  2    2774  Hamblin, Ethnie                      10 Team Sugar, Sugar City, ID
  3    2808  Pitter, Annakaye                     11 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  4    2247  Price, Trinity                       11 Price, Trinity, Dacula, GA
  5    1422  Spiering, Holly                      11 Cody Track Club, Cody, WY
  6    1611  Pitts, Sanai                          9 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
Heat   3 of  25   Prelims
  1    2538  Larsen, Alyssa                       12 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
  2    2793  Bellon, Kendall                      12 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  3    1635  Larsen, Madison                      12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  4    2181  Osaro-Igwe, Adaji                    11 Osaro-Igwe, Adaji, Maple Valley, WA
  5    1384  Prescott, Elizabeth                  11 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  6    1663  Mitchell, Hailee                     11 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
Heat   4 of  25   Prelims
  1    2537  Geru, Aria                           11 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
  2    1594  Dixon, Kyli                           9 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  3    2656  St. Louis, Prestine                  11 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
  4    2090  Ndjip-Nyemeck, Yanla                 12 Ndjip-Nyemeck, Yanla, Long Beach, CA
  5    1591  Brooks, Jordyn                       10 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  6    2692  Carey, Catherine                      9 Team Idaho, Boise, ID
Heat   5 of  25   Prelims
  1    2696  Elison, Taytem                       10 Team Idaho, Boise, ID
  2    1836  Glynn, Hannah                        12 Kelly Walsh High School, Casper, WY
  3    2277  McCulloch, Addi                      11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  4    2855  Coats, Aryel                         12 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  5    1866  Williams, Samarika                   10 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  6    2987  Wilson, Taylor                        9 Wilson, Taylor, Rockland, ID
Heat   6 of  25   Prelims
  1    2717  Miller, Alexandria                   11 Team Idaho, Boise, ID
  2    2921  Spencer, Josslyn                     12 Uintah, Vernal, UT
  3    1609  Okoli, Angel                         12 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  4    1906  Light, Kirstin                       12 Light, Kirstin, Corona, CA
  5    1392  Carlos, Dulce                        12 Cheyenne East Track Club, Cheyenne, WY
  6    2070  Bradach, Mackenzie                    9 Natrona County Fillies, Casper, WY
Heat   7 of  25   Prelims
  1    2918  Richens, Riley                       11 Uintah, Vernal, UT
  2    1983  Fenus, London                         9 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  3    2019  Hasskamp, Gabbie                     10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  4    2512  Shorter, Taylor                      12 Shorter, Taylor, Mira Loma, CA
  5    1779  Tschida, Alexis                      10 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    1592  Brown, Kalea                         12 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
Heat   8 of  25   Prelims
  1    2916  Olsen, Ashlyn                         9 Uintah, Vernal, UT
  2    1921  Grimmer, Grace                       12 Lone Peak, Highland, UT
  3    1626  Brailsford, Rebekah                  11 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  4    2133  Johnson, Kaiya                       12 Nor cal elite TC, Richmond, CA
  5    1885  Yurista, Mischa                       9 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  6    1199  Coley, Jocelynn                      12 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
Heat   9 of  25   Prelims
  1    2307  Carroll, Katy                        10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    2423  Vincent, Annie                       11 Riverton Wyoming, Riverton, WY
  3    1839  Holmberg, Hannah                      9 Kelly Walsh High School, Casper, WY
  4    1268  Innes, Charlotte                     11 Calgary Warriors Track Club, Calgary, A
  5    2203  Crossland, Coral                     12 Park City Track Club, Park City, UT
  6    2361  Poland, Olivia                       12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
Heat   10 of  25   Prelims
  1    2333  Heo, Eilene                          10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    1806  Wrigley, Emily                        9 Indian Track Club, Pocatello, ID
  3    1237  Heyneman, Aria                       10 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  4    1969  Moody, Samirah                       11 Metro-Cobras TC, Boston, MA
  5    2068  Beckley, Breonna                     11 Natrona County Fillies, Casper, WY
  6    1835  Evenson, Rachel                      10 Kelly Walsh High School, Casper, WY
Heat   11 of  25   Prelims
  1    2639  Wolfley, McCora                      12 Star Valley, Afton, WY
  2    1750  Cromwell, Sophia                     10 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  3    1636  Manuel, Kalissa                      10 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  4    2746  Johnson, Peighton                    12 Team Manitoba, Winnipeg, MB
  5    2709  Kees, Ella                           11 Team Idaho, Boise, ID
  6    1589  Bennett, Siarra                      11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
Heat   12 of  25   Prelims
  1    2301  Barraza, Miliani                      9 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    1752  Duke-Moe, Abby                       10 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  3    2369  Turner, Makenna                      12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    1624  Ballard, Sarah                        9 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  5    1257  Wagner, Grace                        10 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  6    2388  Hopkins, Emily                       12 RISE Athletics, Broomfield, CO
Heat   13 of  25   Prelims
  1    2083  Rizzi, Sydney                        11 Natrona County Fillies, Casper, WY
  2    1483  Burnett, Mikelle                     11 Davis Track Club, Syracuse, UT
  3    2883  Hancock, Abby                         9 Trojan Track, Rigby, ID
  4    2205  Esquivel, Kaitlyn                    12 Park City Track Club, Park City, UT
  5    2552  Hartman, Danika                       9 Spike Up Athletics, Nampa, ID
  6    1772  Sarver, Alicia                       11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
Heat   14 of  25   Prelims
  1    2451  Wilson, Kameron                      11 Rock Springs, Rock Springs, WY
  2    1743  Hunt, Katie                          12 Hunt, Katie, American Falls, ID
  3    2903  Avila, Shaylee                       12 Uintah, Vernal, UT
  4    1049  Austin, Amira                        12 Angel Flight Track Club, Denver, CO
  5    1648  Tillery, Skyler                      12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  6    2523  Peck, Katyrra                        11 Sky View, Smithfield, UT
Heat   15 of  25   Prelims
  1    1782  Anderson, Nicole                      9 Indian Track Club, Pocatello, ID
  2    2073  Crossen, Cassi                       12 Natrona County Fillies, Casper, WY
  3    1006  Reid, Halle                          11 Airdrie Aces Athletics Club, Airdrie, A
  4    1054  Wilborn, Courtney                    10 Angel Flight Track Club, Denver, CO
  5    1623  Andrewsen, Shelby                    12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  6    1598  Godfrey, Nia                          9 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
Heat   16 of  25   Prelims
  1    1539  Holt, Lucille                        10 DouglasTrac, Douglas, WY
  2    3011  Hall, Brielle                        10 Woods Cross, Woods Cross, UT
  3    2276  Liday, Ellie                         11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  4    2368  Trank-Greene, Julea                  12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    2647  Clark, Autumn                        11 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
  6    1926  Morris, Maggie                       12 Lone Peak, Highland, UT
Heat   17 of  25   Prelims
  1    2645  Stosich, Katera                      11 Stosich, Katera, West Jordan, UT
  2    2832  Dallin, Annah                        12 Timpanogos, Orem, UT
  3    2272  Jordan, Aliya                        10 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  4    2135  Shields, Aniya                       11 Nor cal elite TC, Richmond, CA
  5    2270  Holt, Erica                          11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  6    2805  Measles, Ashley                       9 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
Heat   18 of  25   Prelims
  1    1495  Haworth, DesiJo                      12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  2    1100  Chapple, Eliza                       10 Bingham Track Club, South Jordan, UT
  3    1590  Biglow, Amaya                        11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  4    2648  Hill, Shyanne                        12 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
  5    2026  Lewis, Ashton                        11 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  6    1780  Wait, Rebecca                        12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
Heat   19 of  25   Prelims
  1    1411  Foote, Issie                         10 Cody Track Club, Cody, WY
  2    2072  Cage, Briana                          9 Natrona County Fillies, Casper, WY
  3    1075  Towne, Rylee                         10 Bear River, Tremonton, UT
  4    1860  Green, Aniya                         12 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  5    1428  Wilson, Autumn                       10 Cody Track Club, Cody, WY
  6    1748  Chu, Sydney                           9 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
Heat   20 of  25   Prelims
  1    2817  Driscoll, RaeLee                      9 Tiger Track Club, Jerome, ID
  2    1847  Taper, Emily                         10 Kelly Walsh High School, Casper, WY
  3    2904  Bennion, Kacee                       11 Uintah, Vernal, UT
  4    2429  Bedard, Alyssa                       12 Rock Springs, Rock Springs, WY
  5    2909  Kold, Mads                           10 Uintah, Vernal, UT
  6    2329  Hawk, Skylar                         10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
Heat   21 of  25   Prelims
  1    1404  Anderson, Sofie                      11 Cody Track Club, Cody, WY
  2    2800  Knottnerus, Delaney                  12 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  3    1355  Krummenacher, Eva                     9 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  4    2732  Stewart, Paige                       10 Team Idaho, Boise, ID
  5    2565  Rombach, Hailey                      11 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  6    1419  Seibert, Elaine                      11 Cody Track Club, Cody, WY
Heat   22 of  25   Prelims
  1    1416  Nelson, Alex                         11 Cody Track Club, Cody, WY
  2    2440  Nightingale, Gracie                   9 Rock Springs, Rock Springs, WY
  3    1759  Howard, Amelia                       10 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  4    1117  Lee, Briana                          10 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  5    1777  Smith, Audrey                        11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    1427  Waltari, Jazlyn                      10 Cody Track Club, Cody, WY
Heat   23 of  25   Prelims
  1    2332  Henriques, Malia                      9 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    1960  Martinez, Alex                       10 Martinez, Alex, West Jordan, UT
  3    2310  Cheesman, Cassidy                    12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    2134  Ruffin, Saqqara                      10 Nor cal elite TC, Richmond, CA
  5    1845  Rowe, Taylor                         12 Kelly Walsh High School, Casper, WY
  6    1600  Harrell, Chaya                        9 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
Heat   24 of  25   Prelims
  1    1231  Carroll, Dulce                       10 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  2    2929  Bringhurst, Kaizlee                  10 Velocitas Track Club, Centerfield, UT
  3    1391  Brown, Emma                          10 Cheyenne East Track Club, Cheyenne, WY
  4    2204  Dalton, Grace                        12 Park City Track Club, Park City, UT
  5    2784  Applegate, Claire                    11 The Warrior Express, Centennial, CO
  6    2582  Cannon, Abbie                        12 Springville Track Club, Springville, UT
Heat   25 of  25   Prelims
  1    1989  Kellum, Kenzy                        12 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  2    1816  Nguyen, Dania                        10 ISC International, San Jose, CA
  3    1251  Rogaczewski, Samantha                12 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  4    1071  Lorimer, Makenzie                    12 Bear River, Tremonton, UT
  5    1751  Denker, Aubree                       11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    2349  Manning, Maddy                       11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO

Event  8   Girls 400 Meter Dash
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  16   Prelims
  2    2642  Stock, Sadie                         11 Stock, Sadie, West Jordan, UT
  3    1125  Tidwell, MaNia                        9 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  4    2247  Price, Trinity                       11 Price, Trinity, Dacula, GA
  5    1876  Hamel, Mallorie                      10 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  6    1742  Hunt, Amari                          10 Hunt, Amari, Compton, CA
Heat   2 of  16   Prelims
  1    2839  Hindmarsh, Jaime                     12 Timpanogos, Orem, UT
  2    1922  Hansen, Alyce                        11 Lone Peak, Highland, UT
  3    1610  Parr, Juanita                        10 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  4    2926  Lopes, Jaysen                         9 Valley Vipers, Las Vegas, NV
  5    1263  Butler, Elizabeth                    12 Butler, Elizabeth, Syracuse, UT
  6    1563  Nelson, Tia                          11 Evanston High School, Evanston, WY
Heat   3 of  16   Prelims
  1    2825  Yost, Jaynee                         11 Tiger Track Club, Jerome, ID
  2    1242  Kuehl, Maggie                        12 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  3    2689  Brown, Ciara                          9 Team Idaho, Boise, ID
  4    1644  Pontius, Brilee                      11 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  5    1769  Nixon, Julia                         12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    2280  Renzello, Angela                     11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
Heat   4 of  16   Prelims
  1    2042  Parker, Jayden                       10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  2    1691  Schmitt, Haley                       12 Helena Novas, Helena, MT
  3    1128  Weston, Jasmine                      11 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  4    1642  Nielson, Adi                         10 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  5    2316  Diasabeygunawardena, Margot          11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  6    2241  Lee, Rachel                          11 Preston Track Club, Preston, ID
Heat   5 of  16   Prelims
  1    1993  Martin, Alyxa                         9 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  2    2612  Dubisz, Emma                         12 Star Valley, Afton, WY
  3    2859  Doran, Savannah                      12 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  4    1341  Sutton, Sierra                       11 CATC, Oakland, CA
  5    2655  St. Louis, Prestina                  11 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
  6    2581  Boyer, Maili                         10 Springville Track Club, Springville, UT
Heat   6 of  16   Prelims
  1    2907  Jakhelln, Julianne                   12 Uintah, Vernal, UT
  2    2593  Penrod, Olivia                       11 Springville Track Club, Springville, UT
  3    1220  Whitehurst, Katie                    11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  4    2482  Russell, Mindy                       12 Russell, Mindy, Kinnear, WY
  5    2654  Solomon, Isi                         12 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
  6    1595  Dozier, Dylan                         9 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
Heat   7 of  16   Prelims
  1    1259  Brown, Ahmeah                         9 Brown, Ahmeah, Kuna, ID
  2    2421  Sullivan, Delaney                     9 Riverton Wyoming, Riverton, WY
  3    2024  Knight, Sabryn                       11 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  4    1328  Cornet, Jordan                       11 CATC, Oakland, CA
  5    1050  Bennett, Jessica                     12 Angel Flight Track Club, Denver, CO
  6    2390  Kosanovich, Olivia                    9 RISE Athletics, Broomfield, CO
Heat   8 of  16   Prelims
  1    2997  Bott, Abby                           12 Woods Cross, Woods Cross, UT
  2    2341  Kielian, Kylee                        9 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  3    1820  Truong, Yenvi                        11 ISC International, San Jose, CA
  4    2927  Lopes, Sydney                        11 Valley Vipers, Las Vegas, NV
  5    1074  Tomlinson, Naomi                     10 Bear River, Tremonton, UT
  6    2483  Sadler, Alissa                       11 Sadler, Alissa, West Jordan, UT
Heat   9 of  16   Prelims
  1    2082  Olson, Avery                         10 Natrona County Fillies, Casper, WY
  2    2628  McKen, Sara                          10 Star Valley, Afton, WY
  3    2651  Jessop, Tahira                       12 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
  4    2935  Wimmer, Jade                         12 Velocitas Track Club, Centerfield, UT
  5    1964  Coon, Anne                           10 Mercury Track Club Utah, Salt Lake City
  6    2387  Emmerson, Chelsie                    10 RISE Athletics, Broomfield, CO
Heat   10 of  16   Prelims
  1    1695  Wetzel, Kylee                        10 Helena Novas, Helena, MT
  2    1915  Laney, Gracie                        11 Logan High School, Logan, UT
  3    2569  Thornburg, Jaela                     11 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  4    2132  Bailey, Sophia                       12 Nor cal elite TC, Richmond, CA
  5    1362  Prettyman, Lucie                     10 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  6    1919  Boggess, Meredith                    10 Lone Peak, Highland, UT
Heat   11 of  16   Prelims
  1    2933  Thompson, Janna                      12 Velocitas Track Club, Centerfield, UT
  2    2759  Luke, Sophia                         11 Team Provo, Provo, UT
  3    1887  Larson, Allee                        10 Larson, Allee, OAKLEY, ID
  4    1781  Wallace, Lizza                       12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  5    2812  Yeager, Kezley                       12 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  6    1767  McGee, Blair                         11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
Heat   12 of  16   Prelims
  1    2740  Willis, Graci                        11 Team Idaho, Boise, ID
  2    2621  Hunting, Frances                     12 Star Valley, Afton, WY
  3    2318  Douillard, Gigi                      11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    2688  Brence, Kalli                        12 Team Idaho, Boise, ID
  5    1326  Beene, Kamryn                        10 CATC, Oakland, CA
  6    1285  Brown, Sydalee                       10 Campbell County, Gillette, WY
Heat   13 of  16   Prelims
  1    2118  Patterson, Brenna                     9 New Western Glory, Pocatello, ID
  2    2122  Stanfill, Erin                       12 New Western Glory, Pocatello, ID
  3    1357  Lara, Theresa                        12 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  4    1928  Richter, Alison                      11 Lone Peak, Highland, UT
  5    1951  Connors, Eliza                       12 Maribyrnong, Tarneit, VIC
  6    1616  Williams, Faith                      11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
Heat   14 of  16   Prelims
  1    2076  Howard, Ella                         10 Natrona County Fillies, Casper, WY
  2    2378  Yost, Kailen                         11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  3    2779  Klingler, Ryley                      10 Team Sugar, Sugar City, ID
  4    1051  Gibbs, Kiona                         12 Angel Flight Track Club, Denver, CO
  5    2652  King, Tyra                           12 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
  6    1818  Saini, Ria                           11 ISC International, San Jose, CA
Heat   15 of  16   Prelims
  1    2220  Phillips, Piper                      10 Phillips, Piper, Blackfoot, ID
  2    2080  Miller, Jacey                        12 Natrona County Fillies, Casper, WY
  3    2870  Williamson, Kylie                    10 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  4    2362  Portis, Kelia                        12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    1330  Dotson, Emily                        11 CATC, Oakland, CA
  6    2499  Sandstrom, Gracie                    11 Sandstrom, Gracie, West Jordan, UT
Heat   16 of  16   Prelims
  1    2420  Reid, Asha                           10 Riverton Wyoming, Riverton, WY
  2    1565  Sims, Courtney                        9 Evanston High School, Evanston, WY
  3    2608  Christie, Johannah                   12 Star Valley, Afton, WY
  4    1920  Goff, Lexi                           10 Lone Peak, Highland, UT
  5    2354  Northrup, Kimora                      9 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  6    1735  Holiday, Kenna                        9 Holiday, Kenna, Broomfield, CO

Event  10   Girls 800 Meter Run
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  8   Prelims
  1    2335  James, Taylor                        11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    1697  Zentz, Odessa                        10 Helena Novas, Helena, MT
  3    1939  Langstrom, Emma                      12 MAC Track, Edmonton AB, AB
  4    2596  Templeman, AnnaBeth                  11 Springville Track Club, Springville, UT
  5    1888  Larson, Emree                        11 Larson, Emree, Oakley, ID
  6    2471  Morgan, Callie                       12 Roy Track Club, Roy, UT
  7    2352  Murphy, Devin                         9 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  8    1060  Babcock, Natalya                     11 Babcock, Natalya, Moore, ID
  9    1941  Rajotte, Reaghan                     10 MAC Track, Edmonton AB, AB
 10    1382  Morrell, Sydney                       9 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
 11    1070  Kofoed, Shylee                       10 Bear River, Tremonton, UT
 12    1107  Chavez, Angelina                     12 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
 13    2919  Slaugh, Rachel                       12 Uintah, Vernal, UT
Heat   2 of  8   Prelims
  1    2994  Watt, Margrett                       12 WinnipegOptimistAthletics, Winnipeg, MB
  2    2389  King, Shannon                        12 RISE Athletics, Broomfield, CO
  3    2234  Poulsen, Brynnli                     11 Poulsen, Brynnli, Hamilton, MT
  4    2428  Robinson, Mitana                     11 Robinson, Mitana, Rockland, ID
  5    2971  Lee, Sammi                           12 Warrior Track, Pleasant View, UT
  6    1942  Slack, Sydney                        10 MAC Track, Edmonton AB, AB
  7    2321  Fernandez-Gorbea, Imani              11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  8    1061  Bahr, Hannah                         12 Bahr, Hannah, Lehi, UT
  9    2227  Pitcher, Makayla                     10 Pitcher, Makayla, Eagle Mountain, UT
 10    1077  Willis, Ashlyn                       10 Bear River, Tremonton, UT
 11    2885  Johnson, Allie                       11 Trojan Track, Rigby, ID
 12    2579  Blakey, Bethany                      11 Springville Track Club, Springville, UT
 13    1937  Heinrich, Ella                        9 MAC Track, Edmonton AB, AB
Heat   3 of  8   Prelims
  1    2706  Heywood, Laura                       12 Team Idaho, Boise, ID
  2    2575  Hagwell, Ava                          9 Sport of the Gods, Redmond, WA
  3    2659  Sumsion, Heidi                       11 Sumsion, Heidi, Springviile, UT
  4    1955  Thomas, Abigail                      11 Maribyrnong, Tarneit, VIC
  5    1015  Brown, Sophia                        12 Alpha Speed Academy, Fircrest, WA
  6    1646  Snow, Sidney                         11 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  7    2858  Demartini, Mary                       9 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  8    2186  Beus, Abby                           11 O-Town Tigers, Ogden, UT
  9    2786  MacGill, Kira                        12 The Warrior Express, Centennial, CO
 10    1072  Phillips, Liz                        10 Bear River, Tremonton, UT
 11    2437  Longfellow, Shaunti                  12 Rock Springs, Rock Springs, WY
 12    2982  Williams, Jessica                    11 Williams, Jessica, Shelley, ID
 13    1147  Hanks, Isabella                      10 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
Heat   4 of  8   Prelims
  1    1893  Bole, Kenna                          10 Leduc Track Club, Leduc, AB
  2    1499  Jolley, Maliah                       11 Davis Track Club, Syracuse, UT
  3    1367  Brenchley, McKell                    12 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  4    2189  Crabtree, Katie                      11 O-Town Tigers, Ogden, UT
  5    1003  Ainsworth, Kenia                     11 Ainsworth, Kenia, Alpine, UT
  6    1160  Schmitt, Hannah                      10 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  7    1938  James, Ethne                         10 MAC Track, Edmonton AB, AB
  8    2320  Everett, Tessa                       10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  9    2801  Lubben, Madi                         10 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
 10    2783  Aksamit, Rylee                       12 The Warrior Express, Centennial, CO
 11    1541  Porter, Jenny                        11 DouglasTrac, Douglas, WY
 12    1451  Thiara, Isabelle                     12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
 13    2666  Conroy, Kennedy                      11 Syracuse Track Club, West Point, UT
 14    2262  Christensen, Zoe                     12 Ram Trackclub, Pocatello, ID
Heat   5 of  8   Prelims
  1    2048  Rozinka, Nadia                        9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  2    2881  Gallup, Rainey                       11 Trojan Track, Rigby, ID
  3    2710  Klein, Olivia                        12 Team Idaho, Boise, ID
  4    2794  Brandon, Rylee                       10 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  5    1241  Kessner, Ella                         9 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  6    1415  Mong, Raelyn                         10 Cody Track Club, Cody, WY
  7    1986  Hunt, Jaynee                         12 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  8    2984  Wilson, Adelaide                      9 Wilson, Adelaide, Rockland, ID
  9    2821  Rushing, Sarah                       11 Tiger Track Club, Jerome, ID
 10    2588  Gardner, Sarah                       10 Springville Track Club, Springville, UT
 11    2358  Perales, Victoria                    10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 12    1306  Williamson, Olivia                   11 Canyon Track Club, Caldwell, ID
 13    2409  Chatfield, Sydney                    12 Riverton Wyoming, Riverton, WY
 14    1418  Sanchez, Rachel                      12 Cody Track Club, Cody, WY
Heat   6 of  8   Prelims
  1    3018  Petersen, Lydia                      12 Woods Cross, Woods Cross, UT
  2    1425  Stinson, Taylen                       9 Cody Track Club, Cody, WY
  3    2444  Poyer, Erin                          12 Rock Springs, Rock Springs, WY
  4    2610  Dauwen, Riley                        11 Star Valley, Afton, WY
  5    2034  Migliaccio, Noel                      9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  6    1184  Macfarlane, Lily                     10 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  7    2382  Rex, Katie                           12 Rex, Katie, Springville, UT
  8    2755  Cornell, Becca                       11 Team Provo, Provo, UT
  9    1176  Galindo, Kate                        10 Bozeman Distance, Bozeman, MT
 10    2283  Sirman, Haley                        11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
 11    2143  Beus, Lydia                           9 Orem Track Club, Orem, UT
 12    2586  Francom, Elizabella                  10 Springville Track Club, Springville, UT
 13    1450  Telfer, Sofia                        12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
 14    2757  Golding, Kate                        10 Team Provo, Provo, UT
Heat   7 of  8   Prelims
  1    2279  Parry, Amy                           11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  2    2152  Galland, Jet                         10 Orem Track Club, Orem, UT
  3    2257  Benson, Lauren                       11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  4    1190  Patch, Natalie                       10 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  5    2085  Sims, Avril                          11 Natrona County Fillies, Casper, WY
  6    2187  Boehm, Elisa                         11 O-Town Tigers, Ogden, UT
  7    1487  Cox, Katie                           10 Davis Track Club, Syracuse, UT
  8    2059  Thomas, Malia                        12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  9    1153  Lejdarova, Marketa                   10 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
 10    2917  Peacock, Melanie                     11 Uintah, Vernal, UT
 11    2261  Christensen, Haylee                  10 Ram Trackclub, Pocatello, ID
 12    2219  Phillipp, Bel                        11 Phillipp, Bel, Idaho Falls, ID
 13    2225  Klinkhammer, Lili                    11 PIRATE TC, LOGAN, UT
 14    2906  Fairey, Emberli                      11 Uintah, Vernal, UT
Heat   8 of  8   Prelims
  1    3000  Brierley, Hanah                      11 Woods Cross, Woods Cross, UT
  2    2931  Liddiard, Sarah                      10 Velocitas Track Club, Centerfield, UT
  3    2756  Gardiner, Rachel                     10 Team Provo, Provo, UT
  4    2515  Simmons, Brynlee                     10 Simmons, Brynlee, SODA SPRINGS, ID
  5    2762  Ponczoch, Grace                      10 Team Provo, Provo, UT
  6    2006  Cummings, Mackie                     10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  7    1219  Waller, Savannah                     11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  8    2492  Scott, Kendyll                       10 Salem Hills High School, Salem, UT
  9    2166  Lowry, Claire                        10 Orem Track Club, Orem, UT
 10    2079  Merrell, Kassandra                   10 Natrona County Fillies, Casper, WY
 11    1796  Packer, Josie                        10 Indian Track Club, Pocatello, ID
 12    1167  Tuttle, Karalyn                      12 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
 13    2157  Hiatt, Lindsey                        9 Orem Track Club, Orem, UT

Event  12   Girls 1600 Meter Run
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  12   Prelims
  1    3012  Hansen, Carlee                       11 Woods Cross, Woods Cross, UT
  2    1688  Hartnett, Kylie                      10 Helena Novas, Helena, MT
  3    2928  Vandersloot, Elena                   12 Vandersloot, Elena, Billings, MT
  4    1514  Preston, Hope                        11 Davis Track Club, Syracuse, UT
  5    2185  Beasley, Tate                        11 O-Town Tigers, Ogden, UT
  6    2343  Klingbeil, Eva                       10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  7    2328  Hall, Kinsey                         12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  8    2799  Jones, Hailey                        12 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  9    2597  Templeman, Lydia                      9 Springville Track Club, Springville, UT
 10    1690  Onushco, Linnea                      10 Helena Novas, Helena, MT
 11    1023  Barlow, Abigail                      10 American Fork, American Fork, UT
 12    1248  Newton, Abby                          9 Broncs Track Club, Sheridan, WY
 13    1151  Jenkins, Maddy                       12 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
 14    2585  Felix, Lydia                         11 Springville Track Club, Springville, UT
 15    2385  Richardson, Kali                     12 Richardson, Kali, Draper, UT
Heat   2 of  12   Prelims
  1    1195  Trom, Terra                          12 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  2    2323  Fulkerson, Lucca                     11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  3    1421  Smith, Riley                         11 Cody Track Club, Cody, WY
  4    2346  Lapp, Cadence                        10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    1886  Larsen, Lexi                         12 Larsen, Lexi, Draper, UT
  6    1873  Berryhill, Libby                     11 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  7    2322  Fulbright, Aspen                     10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  8    1468  Murie, Charly                         9 Corner Canyon, draper, UT
  9    1132  Peterson, Katie                      12 Bonneville Track Club, Ogden, UT
 10    1737  Holzworth, Brooke                    11 Holzworth, Brooke, SCOTTSBLUFF, NE
 11    1036  Moore, Avery                         10 American Fork, American Fork, UT
 12    1301  Neff, Lily                            9 Canyon Track Club, Caldwell, ID
 13    1400  Christy, Chloe                       10 Christy, Chloe, Kaysville, UT
 14    2027  Lorenz, Ruby                          9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
 15    1520  Stanley, Hope                        10 Davis Track Club, Syracuse, UT
Heat   3 of  12   Prelims
  1    2317  Dishon, Samrawit                     12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    2335  James, Taylor                        11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  3    1895  Hebert, Brynn                        11 Leduc Track Club, Leduc, AB
  4    1987  Jensen, Elena                        11 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  5    2302  Beasley, Allison                     11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  6    2067  Baedke, Delilah                      10 Natrona County Fillies, Casper, WY
  7    1022  Baird, Hazel                         10 American Fork, American Fork, UT
  8    2948  Harbertson, Makena                   12 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  9    2604  Angell, Jacie                        11 Star Valley, Afton, WY
 10    1033  Jensen, Natalie                      10 American Fork, American Fork, UT
 11    2182  Allred, Kate                         12 O-Town Tigers, Ogden, UT
 12    1587  Galbraith, Sarah                      9 Galbraith, Sarah, Springville, UT
 13    1028  Hopkins, Brooklyn                    12 American Fork, American Fork, UT
 14    1952  Jungfer, Aimee                       12 Maribyrnong, Tarneit, VIC
 15    2580  Blakey, Laurissa                     10 Springville Track Club, Springville, UT
Heat   4 of  12   Prelims
  1    2992  Howes, Cecilia                       12 WinnipegOptimistAthletics, Winnipeg, MB
  2    1187  McCormick, Natalie                   11 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  3    1980  Moss, Jessica                        10 Moss, Jessica, Idaho Falls, ID
  4    2399  Seegmiller, Madi                     12 RIverton HS, Riverton, UT
  5    1177  Gilbreth, Grace                      11 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  6    2359  Philofsky, Amelia                    10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  7    1076  White, Madison                       11 Bear River, Tremonton, UT
  8    2117  Patterson, Ava                       10 New Western Glory, Pocatello, ID
  9    1247  Morgan, Jaylynn                       9 Broncs Track Club, Sheridan, WY
 10    1045  Wright, Audrey                        9 American Fork, American Fork, UT
 11    1424  Stafford, Baylee                     12 Cody Track Club, Cody, WY
 12    2680  Taylor, Brooke                       10 Taylor, Brooke, Kaysville, UT
 13    1463  Hartey, Avery                        10 Corner Canyon, draper, UT
 14    1482  Burke, Janelle                       11 Davis Track Club, Syracuse, UT
 15    2542  Redd, Bayleigh                       11 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
Heat   5 of  12   Prelims
  1    2524  Smith, Kamber                        10 Smith, Kamber, Rockland, ID
  2    2943  Cryer, Becca                         12 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  3    1519  Stanley, Elizabeth                   10 Davis Track Club, Syracuse, UT
  4    1383  Pillivant, Kaya                      10 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  5    1044  Wood, Milly                           9 American Fork, American Fork, UT
  6    2636  Strasburg, Emily                     11 Star Valley, Afton, WY
  7    2165  Legas, Mia                           12 Orem Track Club, Orem, UT
  8    1881  Meyer, Marlena                       12 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  9    1034  McBride, Karli                       12 American Fork, American Fork, UT
 10    1021  Anderson, Kelsey                     12 American Fork, American Fork, UT
 11    1043  Stratton, Alyssa                     10 American Fork, American Fork, UT
 12    1031  Jackson, Sariah                      11 American Fork, American Fork, UT
 13    2176  Trimble, Ari                         10 Orem Track Club, Orem, UT
 14    1423  Stafford, Ava                         9 Cody Track Club, Cody, WY
 15    1009  Allen, Elena                         11 Allen, Elena, Stansbury, UT
Heat   6 of  12   Prelims
  1    1002  Abbott, Regan                        12 Abbott, Regan, South Weber, UT
  2    2488  Hunter, Amelia                       11 Salem Hills High School, Salem, UT
  3    1029  Hopkins, Kailey                      10 American Fork, American Fork, UT
  4    2394  Hamilton, Anni                       11 RIverton HS, Riverton, UT
  5    2331  Hendershot, Lauren                    9 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  6    2175  Tresner, Suzanna                     10 Orem Track Club, Orem, UT
  7    2941  Carver, Samantha                     10 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  8    2397  Naylor, Erin                         10 RIverton HS, Riverton, UT
  9    2216  Patrick, Madison                     11 Patrick, Madison, Providence, UT
 10    2472  Noorda, Hallie                       11 Roy Track Club, Roy, UT
 11    1137  Adamson, Samantha                    11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
 12    2624  Kallgren, Brooke                     12 Star Valley, Afton, WY
 13    2605  Angell, Shaelee                      12 Star Valley, Afton, WY
 14    1840  Jue, Taylor                           9 Kelly Walsh High School, Casper, WY
 15    1466  Madsen, Courtney                      9 Corner Canyon, draper, UT
Heat   7 of  12   Prelims
  1    2007  DeWit, Jessica                       12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  2    1784  Bird, Bailey                          9 Indian Track Club, Pocatello, ID
  3    2336  Janecek, Leslie                       9 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    1464  Hastings, Lisa                        9 Corner Canyon, draper, UT
  5    2662  Barcinas, Felicia                    12 Syracuse Track Club, West Point, UT
  6    2037  Nelson, Emma                         11 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  7    1140  Campbell, Naomi                      11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  8    2957  Steeves, Lauren                      11 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  9    2845  Webb, Kysa                           11 Timpanogos, Orem, UT
 10    1442  Houts, Sofia                         11 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
 11    2841  Prescott, Cameron                    10 Timpanogos, Orem, UT
 12    1724  Atkinson, Erin                       10 Hillcrest UT, Midvale, UT
 13    2838  Hays, Ellia                           9 Timpanogos, Orem, UT
 14    2750  Bartholomew, Allison                 10 Team Provo, Provo, UT
 15    1078  Behmer, Anna                         10 Behmer, Anna, Hill AFB, UT
 16    2275  Kosmicki, Grace                      10 Ram Trackclub, Pocatello, ID
Heat   8 of  12   Prelims
  1    2595  Price, Kaylana                       10 Springville Track Club, Springville, UT
  2    1010  Allen, Erin                           9 Allen, Erin, Stansbury, UT
  3    2136  Ogden, Marian                        10 Ogden, Marian, Stansbury Park, UT
  4    1518  Smith, Maren                         11 Davis Track Club, Syracuse, UT
  5    1470  Wing, Kate                            9 Corner Canyon, draper, UT
  6    2155  Glahn, Gracie                         9 Orem Track Club, Orem, UT
  7    1793  Kirkham, Aleece                       9 Indian Track Club, Pocatello, ID
  8    1079  Behmer, Natalie                      11 Behmer, Natalie, Hill Afb, UT
  9    1903  Lemons, Allie                         9 Lemons, Allie, Idaho Falls, ID
 10    2843  Robinson, Amy                        12 Timpanogos, Orem, UT
 11    2946  Gardner, Aspen                       10 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
 12    1250  Robison, Zoe                         12 Broncs Track Club, Sheridan, WY
 13    2954  Norton, Brea                          9 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
 14    1453  Wallace, Dagny                       11 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
 15    2005  Crews, Riley                         10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
Heat   9 of  12   Prelims
  1    1528  Despain, Sarah                       10 Despain, Sarah, Blackfoot, ID
  2    2004  Commons, Lillian                     10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    2469  Humble, Skylynn                      12 Roy Track Club, Roy, UT
  4    2077  Lake, Reagan                         10 Natrona County Fillies, Casper, WY
  5    2167  McDonald, Mariah                     12 Orem Track Club, Orem, UT
  6    1515  Prisbrey, Lily                       10 Davis Track Club, Syracuse, UT
  7    1144  Goble, Rylee                         10 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  8    2114  Olcott, Jordan                       10 New Western Glory, Pocatello, ID
  9    2617  Hale, Emmalee                        10 Star Valley, Afton, WY
 10    1569  Williams, Lily                       11 Evanston High School, Evanston, WY
 11    2403  Thomas, Anna                         12 RIverton HS, Riverton, UT
 12    1178  Holton, Alexis                       10 Bozeman Distance, Bozeman, MT
 13    2660  Allen, Maelee                        12 Syracuse Track Club, West Point, UT
 14    2818  Fluckiger, Luis                      10 Tiger Track Club, Jerome, ID
 15    1788  Ferreyra, Sulette                    11 Indian Track Club, Pocatello, ID
Heat   10 of  12   Prelims
  1    1145  Guzman, Adelaide                     11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  2    2956  Smart, Saige                         11 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  3    2959  Tueller, Halle                       11 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  4    1783  Balls, Finley                        10 Indian Track Club, Pocatello, ID
  5    2517  Carlson, Alexis                      10 Sky View, Smithfield, UT
  6    2281  Shelton, Elise                       11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  7    2131  Nield, Amy                           12 Nield, Amy, Shelley, ID
  8    2126  Vincent, Emma                         9 New Western Glory, Pocatello, ID
  9    2500  Sargent, Emily                       11 Sargent, Emily, South Weber, UT
 10    2145  Brown, Lindsey                        9 Orem Track Club, Orem, UT
 11    2487  Ericksen, Brianne                    10 Salem Hills High School, Salem, UT
 12    1469  Smith, Emilee                        12 Corner Canyon, draper, UT
 13    2829  Benson, Kali                         10 Timpanogos, Orem, UT
 14    2191  Eagleton, Cecily                     10 O-Town Tigers, Ogden, UT
 15    2161  Jordan, Kenzie                       10 Orem Track Club, Orem, UT
Heat   11 of  12   Prelims
  1    2150  Fish, Brynlee                        11 Orem Track Club, Orem, UT
  2    1472  Crumley, Sydney                      11 Crumley, Sydney, Blackfoot, ID
  3    2311  Choka, Autumn                        12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    2016  Hale, Emily                          12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  5    2168  McDonald, Natalie                    10 Orem Track Club, Orem, UT
  6    1994  Staheli, Jamie                       11 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  7    2914  Miller, Hannah                       12 Uintah, Vernal, UT
  8    2520  Etherington, Kayla                   10 Sky View, Smithfield, UT
  9    1538  Himle, Mayce                          9 DouglasTrac, Douglas, WY
 10    2754  Cannegieter, Emily                   11 Team Provo, Provo, UT
 11    2193  Ekstrom, Maya                        12 O-Town Tigers, Ogden, UT
 12    1826  Johnston, Brayleigh                   9 Johnston, Brayleigh, Ashton, ID
 13    2996  Wolfley, Emily                       11 Wolfley, Emily, ERDA, UT
 14    1803  Thompson, Brittyn                    11 Indian Track Club, Pocatello, ID
 15    2043  Quindry, Kendall                     11 Mountain West Youth Track Club, Missoul
Heat   12 of  12   Prelims
  1    2824  Yost, Jaycee                         10 Tiger Track Club, Jerome, ID
  2    2125  Venuti, Amelia                        9 New Western Glory, Pocatello, ID
  3    2673  Ormsby, Charity                      11 Syracuse Track Club, West Point, UT
  4    1067  Baumann, Kamree                      10 Baumann, Kamree, Great Falls, MT
  5    2066  Atchley, Taylor                      11 Natrona County Fillies, Casper, WY
  6    2947  Giles, Averie                        11 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  7    1203  Glasgow, Charlize                    11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  8    2667  Garner, Annalee                      12 Syracuse Track Club, West Point, UT
  9    3023  Ure, Taegen                          12 Woods Cross, Woods Cross, UT
 10    1208  McLaughlin, Madison                  12 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
 11    1547  Drollinger, MaKay                    12 Drollinger, MaKay, Shelley, ID
 12    3001  Campbell, Megan                      11 Woods Cross, Woods Cross, UT
 13    2489  Linz, Anna                           10 Salem Hills High School, Salem, UT
 14    2069  Bonn, Courtney                        9 Natrona County Fillies, Casper, WY

Event  14   Girls 3200 Meter Run
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  3   Prelims
  1    2295  Thorvaldson, Sydney                  11 Rawlins Track, Rawlins, WY
  2    1956  Martin, Anna                         12 Martin, Anna, Lehi, UT
  3    1266  Cunniam, Erika                       11 Calgary Warriors Track Club, Calgary, A
  4    2958  Teuscher, Cassidy                    12 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  5    2788  Thomas, Kate                         12 Thomas, Kate, slc, UT
  6    1507  Maudsley, Kenedy                      9 Davis Track Club, Syracuse, UT
  7    1664  Roberts, Adria                       12 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
  8    1186  McCormick, Luci                       9 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  9    1246  Moran, Kate                          11 Broncs Track Club, Sheridan, WY
 10    2950  Hernandez, Sariah                    11 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
 11    1535  Dominguez, Vanessa                   11 Dominguez, Vanessa, Pecos, NM
 12    1698  Bryant, Sabrina                      12 Hellgate Distance, Missoula, MT
Heat   2 of  3   Prelims
  1    1573  Ford, Meghan                         11 Ford, Meghan, Jamestown, ND
  2    1188  Moore, Alex                          12 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  3    1189  Moore, Riley                         11 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  4    1166  Thompson, Trisha                     11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  5    2676  Thornley, Emma                       11 Syracuse Track Club, West Point, UT
  6    1179  Hull, Ellie                          11 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  7    1397  Trujillo, Mikaila                     9 Cheyenne East Track Club, Cheyenne, WY
  8    2548  Spencer, Elizabeth                   11 Spencer, Elizabeth, Monteview, ID
  9    2417  Gose, Lily                           12 Riverton Wyoming, Riverton, WY
 10    1708  Munro, Katie                         12 Hellgate Distance, Missoula, MT
 11    2235  Bell, Andie                          10 Preston Track Club, Preston, ID
 12    1707  Munro, Izzy                          10 Hellgate Distance, Missoula, MT
Heat   3 of  3   Prelims
  1    1467  McCarter, Mallory                    12 Corner Canyon, draper, UT
  2    1715  Swanberg, Iris                       10 Hellgate Distance, Missoula, MT
  3    2074  Daniels, Caitlyn                     11 Natrona County Fillies, Casper, WY
  4    1709  Roberts, Aven                        10 Hellgate Distance, Missoula, MT
  5    2447  Smith, Kayla                         11 Rock Springs, Rock Springs, WY
  6    1701  Derry, Emmaline                      10 Hellgate Distance, Missoula, MT
  7    1168  Vance, Keri                          11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  8    1146  Guzman, Liliana                       9 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  9    2215  Patrick, Alexis                      10 Patrick, Alexis, PROVIDENCE, UT
 10    1832  Kellogg, Brooklynn                   12 Kellogg, Brooklynn, Salt Lake City, UT
 11    1731  Jeffery, Angela                      11 Hillcrest UT, Midvale, UT
 12    1574  Foulke, Ava                          12 Foulke, Ava, Millcreek, UT
 13    1066  Barnett, Emma                        12 Barnett, Emma, Salt Lake City, UT
 14    2195  Willie, Sasha                        11 O-Town Tigers, Ogden, UT
 15    2939  Carver, Marcela                      10 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT

Event  15   Mixed 200 Meter Dash Coaches
Lane  Comp#  Name                               Year School
Section   1 of  2   Timed Finals
  2    2375  West, La'Mar                         M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  3    1758  Honell, Sr, James                    M0 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  4    1765  Marlatt, Neal                        M0 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  5    2319  Enriquez, Deyja                      W0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  6    2556  Washington, Lorenzo                  M0 Spike Up Athletics, Nampa, ID
Section   2 of  2   Timed Finals
  1    2338  Joiner, Daniel                       M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    2344  Knipp, Kacee                         M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  3    2366  Strause, Bryant                      M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    2313  Clay, Wally                          M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    2046  Reynolds, Dylan                      M0 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  6    2045  Reneau, Zane                         M0 Mountain West Youth Track Club, Missoul

Event  16   Mixed 1600 Meter Run Coaches
Lane  Comp#  Name                               Year School
Section   1 of  2   Timed Finals
  1    2271  Hopster, Doug                        M0 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  2    1148  Hanks, Ryan                          M0 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  3    2061  Trebesch, Nick                       M0 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  4    2432  DeKrey, Donna                        W0 Rock Springs, Rock Springs, WY
  5    2972  Ortega, Ryan                         M0 Warrior Track, Pleasant View, UT
  6    2973  Ortega, Sunnie                       W0 Warrior Track, Pleasant View, UT
  7    1497  Hyde, Markham                        M0 Davis Track Club, Syracuse, UT
  8    1136  Adamson, Jeremy                      M0 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  9    1150  Jacobson, Benjamin                   M0 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
Section   2 of  2   Timed Finals
  1    2304  Bloom, Daniel                        M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    1696  Zentz, Jesse                         M0 Helena Novas, Helena, MT
  3    1390  Wilde, Sean                          M0 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  4    3014  Kendall, Kason                       M0 Woods Cross, Woods Cross, UT
  5    1284  Albin, Matt                          M0 Campbell County, Gillette, WY
  6    1868  Lambert, Bob                        M12 Lambert, Bob, Firth, ID
  7    1394  Fournier, Becky                      W0 Cheyenne East Track Club, Cheyenne, WY
  8    1320  Sondag, Rebecca                      W0 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
  9    2194  Joosse, Emily                        W0 O-Town Tigers, Ogden, UT
 10    1890  Stewart, Bruce                       M0 LCI, lethbridge, AB
 11    2764  Rapp, Mikell                         W0 Team Provo, Provo, UT
 12    2416  Gose, Ben                            M0 Riverton Wyoming, Riverton, WY

Event  19   Girls 1600 Sprint Medley
Lane         Relay                                    
Heat   1 of  8   Prelims
  1       C  Davis Track Club
  2       D  REAL TRAINING COLORADO
  3       A  Bountiful Track Club
  4       B  BLAZIN BRUINS
  5       A  Thunder Basin Bolts
  6       A  Riverton Wyoming
Heat   2 of  8   Prelims
  1       A  Woods Cross
  2       E  REAL TRAINING COLORADO
  3       A  Kelly Walsh High School
  4       A  BLAZIN BRUINS
  5       A  Cheyenne East Track Club
  6       B  Mountain West Youth Track Club
Heat   3 of  8   Prelims
  1       B  Bountiful Track Club
  2       A  Rock Springs
  3       A  Broncs Track Club
  4       A  RISE Athletics
  5       C  BLAZIN BRUINS
  6       C  REAL TRAINING COLORADO
Heat   4 of  8   Prelims
  1       A  Salem Hills High School
  2       B  Davis Track Club
  3       A  REAL TRAINING COLORADO
  4       A  Tri-Valley Flyers
  5       A  Cheyenne Central Indians
  6       A  Spanish Fork
Heat   5 of  8   Prelims
  1       A  Team Provo
  2       C  Mountain West Youth Track Club
  3       A  Roy Track Club
  4       A  Team Idaho
  5       A  The Warrior Express
  6       A  Star Valley
Heat   6 of  8   Prelims
  1       B  Convent & Stuart Hall
  2       A  Velocitas Track Club
  3       B  Cody Track Club
  4       A  Bear River
  5       A  CATC
  6       A  Evanston High School
Heat   7 of  8   Prelims
  1       D  Davis Track Club
  2       A  Viking Track Club
  3       A  Sport of the Gods
  4       A  Laramie TRACC Club
  5       A  Cody Track Club
  6       A  Mountain West Youth Track Club
Heat   8 of  8   Prelims
  1       D  Mountain West Youth Track Club
  2       A  Convent & Stuart Hall
  3       B  REAL TRAINING COLORADO
  4       A  Davis Track Club
  5       A  Success Academy Hawks
  6       A  DouglasTrac

Event  21   Girls 4x200 Meter Relay
Lane         Relay                                    
Heat   1 of  12   Prelims
  2       A  Cody Track Club
  3       C  Idaho Dash Track Club
  4       A  BLAZIN BRUINS
  5       A  Laramie TRACC Club
  6       B  Lone Peak
Heat   2 of  12   Prelims
  2       D  Gardena Speed
  3       A  Gold Medal Athletics
  4       A  Kitsap Fliers
  5       A  CHEETAH UTAH
  6       C  Gardena Speed
Heat   3 of  12   Prelims
  2       B  Team Idaho
  3       B  Gardena Speed
  4       A  Tri-Valley Flyers
  5       B  Idaho Dash Track Club
  6       B  CATC
Heat   4 of  12   Prelims
  2       A  Bozeman Track Club
  3       A  Sport of the Gods
  4       A  Angel Flight Track Club
  5       A  Mountain West Youth Track Club
  6       A  Velocitas Track Club
Heat   5 of  12   Prelims
  1       A  Bountiful Track Club
  2       A  Uintah
  3       A  Lone Peak
  4       A  Metro-Cobras TC
  5       A  CATC
  6       A  Riverton Wyoming
Heat   6 of  12   Prelims
  1       A  Mountain View Buffalos
  2       A  Trojan Track
  3       A  Indian Track Club
  4       A  Success Academy Hawks
  5       B  BLAZIN BRUINS
  6       A  RISE Athletics
Heat   7 of  12   Prelims
  1       A  Big Horn High School
  2       A  Evanston High School
  3       A  Rock Springs
  4       A  Team Idaho
  5       B  REAL TRAINING COLORADO
  6       A  Ram Trackclub
Heat   8 of  12   Prelims
  1       A  DouglasTrac
  2       B  Davis Track Club
  3       A  Thunder Basin Bolts
  4       A  Idaho Dash Track Club
  5       A  Calgary Warriors Track Club
  6       B  Thunder Basin Bolts
Heat   9 of  12   Prelims
  1       A  Spanish Fork
  2       C  CHEETAH UTAH
  3       B  Mountain West Youth Track Club
  4       A  Spokane Speed Academy
  5       A  Bear River
  6       C  Mountain West Youth Track Club
Heat   10 of  12   Prelims
  1       A  Team Provo
  2       D  REAL TRAINING COLORADO
  3       B  CHEETAH UTAH
  4       A  Park City Track Club
  5       B  Success Academy Hawks
  6       B  Gold Medal Athletics
Heat   11 of  12   Prelims
  1       A  Convent & Stuart Hall
  2       B  Trojan Track
  3       A  Davis Track Club
  4       A  REAL TRAINING COLORADO
  5       A  Gardena Speed
  6       A  Kelly Walsh High School
Heat   12 of  12   Prelims
  1       C  Team Idaho
  2       A  Star Valley
  3       C  REAL TRAINING COLORADO
  4       A  California Rising Stars TC
  5       A  Nor cal elite TC
  6       A  Broncs Track Club

Event  23   Girls 4x400 Meter Relay
Lane         Relay                                    
Heat   1 of  8   Prelims
  2       A  Team Sugar
  3       A  Broncs Track Club
  4       A  New Image Training Group of Lo
  5       A  The Warrior Express
  6       A  Cody Track Club
Heat   2 of  8   Prelims
  2       A  Davis Track Club
  3       A  Cheyenne Central Indians
  4       A  BLAZIN BRUINS
  5       B  Idaho Dash Track Club
  6       A  Syracuse Track Club
Heat   3 of  8   Prelims
  2       B  Timpanogos
  3       A  Natrona County Fillies
  4       A  REAL TRAINING COLORADO
  5       B  Lone Peak
  6       A  Springville Track Club
Heat   4 of  8   Prelims
  1       B  Bountiful Track Club
  2       A  O-Town Tigers
  3       A  Thunder Basin Bolts
  4       A  Gold Medal Athletics
  5       A  Spokane Speed Academy
  6       A  Timpanogos
Heat   5 of  8   Prelims
  1       A  Mountain West Youth Track Club
  2       A  Bountiful Track Club
  3       A  CATC
  4       A  Success Academy Hawks
  5       A  Angel Flight Track Club
  6       E  REAL TRAINING COLORADO
Heat   6 of  8   Prelims
  1       A  Convent & Stuart Hall
  2       A  Ram Trackclub
  3       D  REAL TRAINING COLORADO
  4       A  Lone Peak
  5       B  BLAZIN BRUINS
  6       A  Uintah
Heat   7 of  8   Prelims
  1       A  Viking Track Club
  2       C  Davis Track Club
  3       A  New Western Glory
  4       B  REAL TRAINING COLORADO
  5       A  Gardena Speed
  6       C  Idaho Dash Track Club
Heat   8 of  8   Prelims
  1       A  Spanish Fork
  2       B  Davis Track Club
  3       A  Helena Novas
  4       A  Idaho Dash Track Club
  5       C  REAL TRAINING COLORADO
  6       B  Springville Track Club

Event  25   Girls 4x800 Meter Relay
Lane         Relay                                    
Section   1 of  2   Timed Finals
  1       A  Viking Track Club
  2       A  Bountiful Track Club
  3       A  Broncs Track Club
Section   2 of  2   Timed Finals
  1       A  REAL TRAINING COLORADO
  2       A  O-Town Tigers
  3       A  Springville Track Club
  4       A  MAC Track
  5       A  Bear River
  6       A  Ram Trackclub