2020 Boys Heats

Simplot Games Meet                                               Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 1
                          Simplot Games 2020 - 2/13/2020 to 2/15/2020
                                         Meet Program

Event  1   Boys 60 Meter Dash
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  23   Prelims
  2    1350  Benevento, Jude                       9 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  3    1343  White, Matt                          10 CATC, Oakland, CA
  4    1260  Brown, Deven                         12 Brown, Deven, Renton, WA
  5    1605  Magee, Amrys                         12 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  6    2457  Bird, Jacob                          12 Roy Track Club, Roy, UT
Heat   2 of  23   Prelims
  2    1449  Slater, Cole                         12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
  3    2214  Warner, Seth                         11 Park City Track Club, Park City, UT
  4    1632  Ivie, Braiden                        12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  5    2563  Holycross, Teagun                    12 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  6    2424  Watkins, Tristan                     10 Riverton Wyoming, Riverton, WY
Heat   3 of  23   Prelims
  2    1356  Kulimushi, Elisha                    10 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  3    2230  Davis, Will                          12 Plyometricfusion-TC, Simi Valley, CA
  4    2393  Schurr, Gavin                        11 RISE Athletics, Broomfield, CO
  5    1643  Pilcher, David                       12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  6    1364  Steen, Sidney                        11 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
Heat   4 of  23   Prelims
  1    1303  Valdez, Jaycee                       12 Canyon Track Club, Caldwell, ID
  2    1124  Theus, Jaylen                        11 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  3    1630  Hill, Connely                        11 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  4    1899  Lee, Kurtis                          12 Lee, Kurtis, San Jose, CA
  5    1333  Frith, Dylan                         11 CATC, Oakland, CA
  6    2212  Paas, Frank                          11 Park City Track Club, Park City, UT
Heat   5 of  23   Prelims
  1    1617  Williams III, Frederick               9 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  2    2408  Bever, Justin                        12 Riverton Wyoming, Riverton, WY
  3    1274  Burrell, Jailen                      11 California Rising Stars TC, Rialto, CA
  4    2097  Marks, Steven                        11 New Image Training Group of Lo, LOS ANG
  5    1452  Tran, Trieu                          11 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
  6    2922  Spencer, Rylan                       12 Uintah, Vernal, UT
Heat   6 of  23   Prelims
  1    2707  Huber, Elliott                       10 Team Idaho, Boise, ID
  2    1602  Kakazu, Brad                          9 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  3    2576  Marsh, Luke                          11 Sport of the Gods, Redmond, WA
  4    1280  Hemphill, Namir                      12 California Rising Stars TC, Rialto, CA
  5    1633  Jackson, Kaleb                       12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  6    2456  Anderson, Colby                       9 Roy Track Club, Roy, UT
Heat   7 of  23   Prelims
  1    1798  Roper, Calvin                        10 Indian Track Club, Pocatello, ID
  2    1950  Cavallo, Cooper                      10 Maribyrnong, Tarneit, VIC
  3    2461  Fage, Jaxsen                         12 Roy Track Club, Roy, UT
  4    2705  Hemingway, Magnus                    12 Team Idaho, Boise, ID
  5    1105  Bruner, Michael                      11 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  6    1865  Vong, Peter                           9 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
Heat   8 of  23   Prelims
  1    2160  Jensen, Logan                        10 Orem Track Club, Orem, UT
  2    2807  Pikula, Jaxon                        11 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  3    1536  Bobrowski, Michael                   12 DouglasTrac, Douglas, WY
  4    1684  Hein, Zeth                           11 Hein, Zeth, West Jordan, UT
  5    1094  Pelissier, Will                      12 Big Horn High School, Big Horn, WY
  6    1289  Keflinzein, Firdan                   11 Campbell County, Gillette, WY
Heat   9 of  23   Prelims
  1    2789  Thomas, Teegan                       11 Thomas, Teegan, Blackfoot, ID
  2    1097  Walker, Christian                    11 Big Horn High School, Big Horn, WY
  3    2840  Lopes, Adonai                        12 Timpanogos, Orem, UT
  4    1604  Lackey, Ashton                       11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  5    1849  Yoosook, Emory                       12 Kelly Walsh High School, Casper, WY
  6    1089  Huckeba, Will                        11 Big Horn High School, Big Horn, WY
Heat   10 of  23   Prelims
  1    2169  Ngaya, Tyson                         10 Orem Track Club, Orem, UT
  2    1564  Perez, David                         10 Evanston High School, Evanston, WY
  3    1597  Franklin, Jaylin                     10 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  4    1831  Kelley, Logan                        10 Kelley, Logan, Mesa, AZ
  5    2895  Rydalch, Greg                        10 Trojan Track, Rigby, ID
  6    1834  Davis, Jevon                         12 Kelly Walsh High School, Casper, WY
Heat   11 of  23   Prelims
  1    2527  Smith, Tate                          10 Smith, Tate, Soda springs, ID
  2    2111  McKee, Timmy                         10 New Western Glory, Pocatello, ID
  3    2314  Collins, Marquel                     10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    1761  Leatham, Mason                       12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  5    1647  Taylor, Colin                        12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  6    1240  Kaszas, Dominic                       9 Broncs Track Club, Sheridan, WY
Heat   12 of  23   Prelims
  1    2966  Walsh, Ian                           11 Walsh, Ian, Ogden, UT
  2    1412  Geoghegan, Daniel                    12 Cody Track Club, Cody, WY
  3    2121  Sowell, Jonah                        11 New Western Glory, Pocatello, ID
  4    1634  Johnson, Jaedin                      12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  5    1581  Frazier, Anthony-Jasan               12 FSP - New Breed of Speed, Bellevue, WA
  6    1954  Mazza, Frank                         10 Maribyrnong, Tarneit, VIC
Heat   13 of  23   Prelims
  1    2844  Schultz, Mathew                      10 Timpanogos, Orem, UT
  2    1314  Lango, Evan                           9 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
  3    1662  Maloney, Connor                      11 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
  4    2679  Taggart, Harrison                    10 Taggart, Harrison
  5    1855  Davis, Jeremiah                      10 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  6    1099  Zimmer, Jax                          10 Big Horn High School, Big Horn, WY
Heat   14 of  23   Prelims
  1    2999  Boyer, Jonas                         12 Woods Cross, Woods Cross, UT
  2    2144  Brown, Kolton                        10 Orem Track Club, Orem, UT
  3    1130  Wilson, Amenhotep                    12 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  4    2827  Adams, Tyler                         12 Timpanogos, Orem, UT
  5    2231  Freeman, Semaj                       11 Plyometricfusion-TC, Simi Valley, CA
  6    2467  Howell, Ryker                         9 Roy Track Club, Roy, UT
Heat   15 of  23   Prelims
  1    1807  Wykoff, Keith                        10 Indian Track Club, Pocatello, ID
  2    2415  Gordon, Matt                         11 Riverton Wyoming, Riverton, WY
  3    1375  Johnson, Andrew                      11 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  4    1905  Lieb, Aiden                          12 Lieb, Aiden, Rancho Palos Verdes, CA
  5    2567  Schnatter, Jacob                     12 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  6    1438  Caba, Connor                         10 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
Heat   16 of  23   Prelims
  1    1805  Woods, Keon                          10 Indian Track Club, Pocatello, ID
  2    2776  Hawkes, Tanner                        9 Team Sugar, Sugar City, ID
  3    2002  Chalmers, Connor                     10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  4    1332  Frith, Brandon                       12 CATC, Oakland, CA
  5    1908  Lindsay, CJ                          11 Lindsay, CJ, Cowley, WY
  6    2866  Mccants, Paul                        11 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
Heat   17 of  23   Prelims
  1    1096  Rader, Nolan                         12 Big Horn High School, Big Horn, WY
  2    2635  Stewart, Aaron                       12 Star Valley, Afton, WY
  3    1872  Archer, Shay                         12 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  4    2557  Allen, Logan                         11 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  5    1583  Taylor, Tyrone                       10 FSP - New Breed of Speed, Bellevue, WA
  6    1734  Hillman, Kyler                       11 Hillman, Kyler, Chubbuck, ID
Heat   18 of  23   Prelims
  1    1856  Dubek, Jacob                         10 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  2    2741  Witt, Ben                             9 Team Idaho, Boise, ID
  3    1430  Williams, Isiah                      12 Colorado Jets, Denver, CO
  4    2981  White, Dante                         12 White, Dante, Plymouth, MN
  5    2503  Sartain, Mason                       12 Sartain, Mason, Bonnyville, AB
  6    1857  Eisma, Jaden                         12 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
Heat   19 of  23   Prelims
  1    2411  Crowley, Caleb                       10 Riverton Wyoming, Riverton, WY
  2    2116  Owen, Nate                           10 New Western Glory, Pocatello, ID
  3    1354  Jones, Luke                          10 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  4    2566  Sandre, Pedro                        12 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  5    2963  Walchli, Garrett                     12 Walchli, Garrett, Hermiston, OR
  6    2889  Mondragon, Jose                      11 Trojan Track, Rigby, ID
Heat   20 of  23   Prelims
  1    1874  Conner, Zach                         11 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  2    2607  Bowers, Teagan                       11 Star Valley, Afton, WY
  3    1114  Green Jr, Saadite                    10 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  4    2880  Fuller, Gavin                        11 Trojan Track, Rigby, ID
  5    2561  Gordon, Elijah                       12 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  6    1776  Sloan, Chayse                         9 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
Heat   21 of  23   Prelims
  1    2011  Frame, Oliver                         9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  2    2199  Alford, Max                          10 Park City Track Club, Park City, UT
  3    2742  Wong, Nicholas                       11 Team Idaho, Boise, ID
  4    1612  Pleasant, Rodrick                     9 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  5    1854  Davis, Isaiah                        10 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  6    1205  Gordon, Tyler                        11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
Heat   22 of  23   Prelims
  1    2120  Rich, Conner                          9 New Western Glory, Pocatello, ID
  2    2022  Hudson, Kieler                       10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    1813  Huynh, Henry                         12 ISC International, San Jose, CA
  4    2860  Drake, Josh                          12 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  5    1851  Cannon, Jordan                       12 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  6    2737  Walker, Trevion                       9 Team Idaho, Boise, ID
Heat   23 of  23   Prelims
  1    1215  Schmidt, Benjamin                    10 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  2    2760  Mitonzi, Dieme                        9 Team Provo, Provo, UT
  3    1104  Artis, Jeremiah                      12 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  4    2339  Jordan, Zachary                      12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    1443  Kounalakis, Eon                      11 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
  6    1308  Cox, Avery                           11 Casper Natrona Mustang, Casper, WY

Event  3   Boys 60 Meter Hurdles
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  14   Prelims
  2    2200  Alford, Sam                          10 Park City Track Club, Park City, UT
  3    1046  Ames, Willis                         11 Ames, Willis, Chehalis, WA
  4    2100  Taylor, Anthony                      11 New Image Training Group of Lo, LOS ANG
  5    1217  Steiner, Milo                        12 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  6    1498  Isom, Tate                           12 Davis Track Club, Syracuse, UT
Heat   2 of  14   Prelims
  2    1523  Thomas, Kale                         12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  3    2291  Guerrero, Mario                      11 Rawlins Track, Rawlins, WY
  4    2505  Schofield, Gavin                     12 Schofield, Gavin, Farr West, UT
  5    1276  Davis-Lyric, Davis                    9 California Rising Stars TC, Rialto, CA
  6    1286  Erisman, Alex                        12 Campbell County, Gillette, WY
Heat   3 of  14   Prelims
  2    2060  Thrush, Leo                          12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    2435  Hymas, Seth                          12 Rock Springs, Rock Springs, WY
  4    1905  Lieb, Aiden                          12 Lieb, Aiden, Rancho Palos Verdes, CA
  5    1325  Bates, Diniko                        11 CATC, Oakland, CA
  6    1385  Prescott, Richard                     9 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
Heat   4 of  14   Prelims
  2    2050  Sailer, Elijah                       10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    1882  Morris, Aidan                        11 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  4    1053  Robinson, PJ                         10 Angel Flight Track Club, Denver, CO
  5    3029  Zemp, Robert                         12 Zemp, Robert, Blackfoot, ID
  6    1760  Kim, Daniel                          11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
Heat   5 of  14   Prelims
  1    2816  Driscoll, Drake                      11 Tiger Track Club, Jerome, ID
  2    2533  Davis, McCade                        11 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
  3    1323  Weickum, Mason                        9 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
  4    1272  Wright, Ryan                         12 Calgary Warriors Track Club, Calgary, A
  5    2869  Trucks Jr, Anthony                   10 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  6    1426  Taylor, Isaac                        12 Cody Track Club, Cody, WY
Heat   6 of  14   Prelims
  1    1639  Merrill, Jackson                      9 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  2    1579  Baserman, Jared                      11 FSP - New Breed of Speed, Bellevue, WA
  3    2009  Fischer, Logan                       12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  4    2298  Anderson, Gregory                    11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    2727  Rodgers, Jace                        12 Team Idaho, Boise, ID
  6    2772  Fogle, Jesse                         12 Team Sugar, Sugar City, ID
Heat   7 of  14   Prelims
  1    3021  Seifert, Aiden                       10 Woods Cross, Woods Cross, UT
  2    2699  Freeman, Dawson                      11 Team Idaho, Boise, ID
  3    1401  Chughtai, Adam                       12 Chughtai, Adam, Longmont, CO
  4    2504  Schofield, Gage                      12 Schofield, Gage, Farr West, UT
  5    1309  Douglas, Robert                      11 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
  6    1435  Bianchi, Cole                        12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
Heat   8 of  14   Prelims
  1    1545  Saint, Gabriel                       11 DouglasTrac, Douglas, WY
  2    1755  Guerricabeitia, Kepa                 12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  3    1127  Weimer, Jordan                       12 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  4    2979  Whitaker, Noah                       11 Whitaker, Noah, Ammon, ID
  5    1510  Noriega, Cole                        12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  6    1766  McDougal, Logan                      10 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
Heat   9 of  14   Prelims
  1    2734  Tarbox, Dylan                        12 Team Idaho, Boise, ID
  2    1501  Karras, Griffin                      12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  3    2722  Picard, Hayden                       12 Team Idaho, Boise, ID
  4    1716  Newman, Davey                        12 Herriman High School, SOUTH JORDAN, UT
  5    1278  Graves-Blanks, Kai                    9 California Rising Stars TC, Rialto, CA
  6    1641  Moore, Jacob                         12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
Heat   10 of  14   Prelims
  1    2553  Haynes, Augustas                      9 Spike Up Athletics, Nampa, ID
  2    1774  Schmidt, Nicholas                    11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  3    1522  Sumsion, David                       12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  4    1861  Kline, Drew                          11 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  5    1225  Brindle, Calvin                      12 Brindle, Calvin, Renton, WA
  6    1830  Katahdin, Arthur                     12 Katahdin, Arthur, Milwaukie, OR
Heat   11 of  14   Prelims
  1    2202  Brotherson, Easton                    9 Park City Track Club, Park City, UT
  2    2047  Rody, Sean                           10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    1790  Graham, Jay                          12 Indian Track Club, Pocatello, ID
  4    1115  Jefferson Jr, Phillip                11 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  5    1093  Ostler, Kyler                        12 Big Horn High School, Big Horn, WY
  6    2861  Garrett, Colby                       11 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
Heat   12 of  14   Prelims
  1    1555  Francom, Cade                        11 Evanston High School, Evanston, WY
  2    1529  Dibble, Andrew                       12 Dibble, Andrew, Herriman, UT
  3    1198  Coley, Garret                        10 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  4    1852  Carter, Sir                          12 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  5    1627  Brazier, Treven                      11 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  6    1508  Melton, Kobe                         12 Davis Track Club, Syracuse, UT
Heat   13 of  14   Prelims
  1    1218  VanderJagt, Joshua                   11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  2    2008  Dupras, Rowley                        9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    2980  White, Aj                            12 White, Aj, Herriman, UT
  4    1366  Cherrington, Noah                    12 Cherrington, Noah, Deer Park, WA
  5    1749  Coprivnicar, Gideon                  11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    2347  Lara, Giovanni                       12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
Heat   14 of  14   Prelims
  1    1065  Barlow, Heston                       12 Barlow, Heston, Farr west, UT
  2    1204  Gordon, Trevor                       11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  3    1244  Meinecke, Kyle                       11 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  4    1101  Suitter, Payton                      12 Bingham Track Club, South Jordan, UT
  5    2560  Easley, Logan                        12 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  6    2690  Burbank, Aidan                       11 Team Idaho, Boise, ID

Event  5   Boys 200 Meter Dash
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  24   Prelims
  2    1757  Honell, Jason                         9 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  3    1977  Montague, Ty                         12 Montague, Ty, South Jordan, UT
  4    1339  Rodriguez, Roman                     12 CATC, Oakland, CA
  5    1606  McKenzie, Micah                      11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  6    2913  Merrell, Liam                        11 Uintah, Vernal, UT
Heat   2 of  24   Prelims
  1    1310  Dutcher, Brady                       11 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
  2    2292  Marburger, Getty                     12 Rawlins Track, Rawlins, WY
  3    1792  Hargraves, Traven                    12 Indian Track Club, Pocatello, ID
  4    2099  Smith, Bryce                         12 New Image Training Group of Lo, LOS ANG
  5    1324  Aguirre, Aiden                       12 CATC, Oakland, CA
  6    2609  Clinger, Gabe                        11 Star Valley, Afton, WY
Heat   3 of  24   Prelims
  1    2259  Brown, Joshua                        11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  2    2564  Jennings, Josiah                     12 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  3    1723  Hill, Devan                          12 Hill, Devan, South Jordan, UT
  4    2393  Schurr, Gavin                        11 RISE Athletics, Broomfield, CO
  5    2865  Macedo, Austin                       11 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  6    2147  Dousette, Ford                       12 Orem Track Club, Orem, UT
Heat   4 of  24   Prelims
  1    1946  Mangum, Wesley                       11 Mangum, Wesley, Springville, UT
  2    1990  Kellum, Morgan                       10 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  3    2107  Gifford, Myles                       11 New Western Glory, Pocatello, ID
  4    1632  Ivie, Braiden                        12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  5    1771  Robarge, Riley                       12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    1721  Mangum, Zeke                         11 High Mountain Track Club, Idaho Falls, 
Heat   5 of  24   Prelims
  1    2634  Southam, Tavin                       12 Star Valley, Afton, WY
  2    1838  Hollinger, Hayden                    10 Kelly Walsh High School, Casper, WY
  3    2930  Carter, Ninja                        12 Velocitas Track Club, Centerfield, UT
  4    1899  Lee, Kurtis                          12 Lee, Kurtis, San Jose, CA
  5    1578  Barrysmith, Caden                    11 FSP - New Breed of Speed, Bellevue, WA
  6    2850  Traver, Trey                         11 Traver, Trey, WEST JORDAN, UT
Heat   6 of  24   Prelims
  1    2631  Petersen, Blake                      12 Star Valley, Afton, WY
  2    1214  Price, Connor                        11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  3    2179  Zollinger, Brock                     11 Orem Track Club, Orem, UT
  4    1593  Copeland, Jonah                      12 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  5    2386  Cobos, Eduardo                       11 RISE Athletics, Broomfield, CO
  6    2128  Wight, Brayden                       11 New Western Glory, Pocatello, ID
Heat   7 of  24   Prelims
  1    1944  Machen, Sam                           9 Machen, Sam, Tetonia, ID
  2    2925  Swann, Nathan                        12 Uintah, Vernal, UT
  3    1943  Machen, Noah                         10 Machen, Noah, Driggs, ID
  4    1275  Crawford, Delaney                    10 California Rising Stars TC, Rialto, CA
  5    1747  Bornes, Noah                          9 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    2678  Tachiki, Talon                       10 Tachiki, Talon, WEST JORDAN, UT
Heat   8 of  24   Prelims
  1    1802  Taymans, Guillaume                   12 Indian Track Club, Pocatello, ID
  2    2051  Scarborough, Aidan                    9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    1236  Hale, Nicholas                       11 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  4    2852  Hunt V, Syl                          11 Tri-City Thunder, Kennewick, WA
  5    1933  Whisman, Elijah                      12 Lone Peak, Highland, UT
  6    1001  Abbott, Jacob                        12 Abbott, Jacob, South Weber, UT
Heat   9 of  24   Prelims
  1    1163  Stevens, Malachi                      9 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  2    2555  Washington, Caleb                     9 Spike Up Athletics, Nampa, ID
  3    2058  Sweatland, Jacob                     10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  4    1761  Leatham, Mason                       12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  5    2856  Colvis, Dominic                      10 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  6    2001  Ceccacci, Joseph                     10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
Heat   10 of  24   Prelims
  1    1763  Lugo, Xavier                         10 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  2    2290  Ayala, Kevin                         12 Rawlins Track, Rawlins, WY
  3    2367  Tate, Braelon                        10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    2679  Taggart, Harrison                    10 Taggart, Harrison
  5    2028  Mahan, Hunter                        12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  6    1775  Severson, Cole                       11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
Heat   11 of  24   Prelims
  1    2905  Evans, Bradee                        11 Uintah, Vernal, UT
  2    1090  Morris, Bryce                        10 Big Horn High School, Big Horn, WY
  3    2312  Christiansen, Aidan                  11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    2010  Foster, Jaden                        12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  5    1916  Orton, Nathan                        12 Logan High School, Logan, UT
  6    2806  Minchow, Hayden                      12 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
Heat   12 of  24   Prelims
  1    1978  Morgan, Jaxon                        12 Morgan, Jaxon, Eagle Mountain, UT
  2    1517  Sagers, Parker                       11 Davis Track Club, Syracuse, UT
  3    1381  Monger, Will                         11 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  4    2503  Sartain, Mason                       12 Sartain, Mason, Bonnyville, AB
  5    1628  Cameron, Robby                       10 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  6    1212  Nohl, Izacrath                       10 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
Heat   13 of  24   Prelims
  1    2233  Porter, Garrett                      11 Porter, Garrett, North Logan, UT
  2    2509  Sellick, Nate                         9 Sellick, Nate, Eagle Mountain, UT
  3    2130  Nguyen, Andy                         10 Nguyen, Andy, West Jordan, UT
  4    2963  Walchli, Garrett                     12 Walchli, Garrett, Hermiston, OR
  5    1200  Craig, Cooper                        12 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  6    2508  Sellick, Mark                        12 Sellick, Mark, Eagle Mountain, UT
Heat   14 of  24   Prelims
  1    2551  Friedli, Cortland                    10 Spike Up Athletics, Nampa, ID
  2    1991  Knutson, Caleb                       12 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  3    2868  Pierce, Ronald                       10 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  4    2374  Wells, Emrik                         12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    1768  Mullin, Cormac                       10 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    1878  Judd, Travis                         11 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
Heat   15 of  24   Prelims
  1    2452  Romans, Braxton                      12 Romans, Braxton, Eagle Mountain, UT
  2    1413  Grenz, Tyler                         10 Cody Track Club, Cody, WY
  3    1316  Palomo, Issac                        12 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
  4    2827  Adams, Tyler                         12 Timpanogos, Orem, UT
  5    2571  Ball, Marcus                         10 Sport of the Gods, Redmond, WA
  6    2413  Fawson, John                         12 Riverton Wyoming, Riverton, WY
Heat   16 of  24   Prelims
  1    2809  Porter, Landon                       11 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  2    1666  Storms, Adam                         10 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
  3    1295  Werkele, Branden                     10 Campbell County, Gillette, WY
  4    2557  Allen, Logan                         11 Spokane Speed Academy, Spokane, WA
  5    1746  Borders, Jacob                       12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    2410  Cozzens, Shawn                       10 Riverton Wyoming, Riverton, WY
Heat   17 of  24   Prelims
  1    2430  Carlsen, Saben                        9 Rock Springs, Rock Springs, WY
  2    1143  Foster, Jake                         12 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  3    2851  Eaton, Michael                       10 Tri-City Thunder, Kennewick, WA
  4    1271  Sawatzky, Jake                       12 Calgary Warriors Track Club, Calgary, A
  5    2649  Jenkins, Jayden                      12 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
  6    2031  McMillion, Gordon                    11 Mountain West Youth Track Club, Missoul
Heat   18 of  24   Prelims
  1    2920  Smith, Carter                        11 Uintah, Vernal, UT
  2    2448  Stevenson, Destry                    11 Rock Springs, Rock Springs, WY
  3    2494  Staheli, Max                         11 Salem Hills High School, Salem, UT
  4    2822  Schneider, Taeo                      11 Tiger Track Club, Jerome, ID
  5    1815  Lopez, Salvador                      12 ISC International, San Jose, CA
  6    1931  Smith, Easton                        10 Lone Peak, Highland, UT
Heat   19 of  24   Prelims
  1    2908  James, Quinten                       11 Uintah, Vernal, UT
  2    2633  Sletten, Noah                         9 Star Valley, Afton, WY
  3    1544  Roark, Jacob                         12 DouglasTrac, Douglas, WY
  4    2687  Braseth, Hunter                      11 Team Idaho, Boise, ID
  5    2977  Watkins, Will                        12 Watkins, Will, Greenbrae, CA
  6    2305  Brent, Peter                         11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
Heat   20 of  24   Prelims
  1    2062  Umile, Dominic                        9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  2    2924  Swann, David                         10 Uintah, Vernal, UT
  3    1923  Heimuli, Jonah                       11 Lone Peak, Highland, UT
  4    1864  Vlasaty, Angus                       11 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  5    2506  Schultz, Caiden                      11 Schultz, Caiden, Calgary, AB
  6    1234  Gilbertz, Logan                       9 Broncs Track Club, Sheridan, WY
Heat   21 of  24   Prelims
  1    1756  Honell, James                        11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  2    2041  Pannell, Brandon                     10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    1744  Anderson, Steve                      10 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  4    1754  Elwood, Riley                        12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  5    1108  Clay, Terrence                       11 BLAZIN BRUINS, Long Beach, CA
  6    2669  Legge, Danny                         12 Syracuse Track Club, West Point, UT
Heat   22 of  24   Prelims
  1    1403  Clinger, Andrew                      11 Clinger, Andrew, Holladay, UT
  2    1809  Cao, Ethan                            9 ISC International, San Jose, CA
  3    1848  Wiggins, Darius                      11 Kelly Walsh High School, Casper, WY
  4    1907  Limas, Jose                          12 Limas, Jose, Longmont, CO
  5    2306  Bundy, Reece                         12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  6    1294  Race, Kaden                          11 Campbell County, Gillette, WY
Heat   23 of  24   Prelims
  1    2446  Santhuff, Kamren                     10 Rock Springs, Rock Springs, WY
  2    1668  Walker, Cody                         12 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
  3    2266  Gardner, Ben                         10 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  4    2498  Sandner, Kyle                        11 Sandner, Kyle, Canby, OR
  5    1753  Durfee, Austin                       11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    2473  Nordstrom, William                   11 Roy Track Club, Roy, UT
Heat   24 of  24   Prelims
  1    1620  Gebhardt, Michael                     9 Gebhardt, Michael, Salmon, ID
  2    2587  Francom, McKay                       11 Springville Track Club, Springville, UT
  3    1255  Toyne, Beau                          11 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  4    2798  Hoffman, Donovan                     12 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  5    1243  McComb, Carter                       10 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  6    1764  Marlatt, Ashton                      10 Idaho Dash Track Club, Boise, ID

Event  7   Boys 400 Meter Dash
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  17   Prelims
  2    2873  Bagley, Landon                       11 Trojan Track, Rigby, ID
  3    2714  Mayhew, Rick                         12 Team Idaho, Boise, ID
  4    1817  Oboh, Omodiaogbe                     12 ISC International, San Jose, CA
  5    1778  Tomlinson, Garrett                   12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    1667  Storms, Alex                         10 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
Heat   2 of  17   Prelims
  2    1675  Harman, Cole                         11 Harman, Cole      WY, Worland, WY
  3    1360  Murray, Harrison                     11 CHEETAH UTAH, West Valley City, UT
  4    2355  Nuhfer, Nick                         12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    1930  Sherman, Ethan                       12 Lone Peak, Highland, UT
  6    1862  Todd, Tyler                          12 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
Heat   3 of  17   Prelims
  2    1981  Bell, Tayden                          9 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  3    1227  Aksamit, Izak                        11 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  4    1603  Kirkwood, Devin                      11 Gardena Speed, LOS ANGELES, CA
  5    1879  Killpack, Conner                     12 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  6    2178  Yokota, Isaac                        10 Orem Track Club, Orem, UT
Heat   4 of  17   Prelims
  2    2244  Lyon, Tristan                         9 Preston Track Club, Preston, ID
  3    2708  Jenkins, Cameron                     11 Team Idaho, Boise, ID
  4    1625  Baynes, Paul                         12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  5    1718  Almgren, Matt                        11 High Mountain Track Club, Idaho Falls, 
  6    2932  Roberts, Wyatt                       12 Velocitas Track Club, Centerfield, UT
Heat   5 of  17   Prelims
  2    1552  Dean, Logan                          11 Evanston High School, Evanston, WY
  3    2380  Reeder, Josh                         11 Reeder, Josh, weston, ID
  4    2991  Cox-Yestrau, Tyler                   12 WinnipegOptimistAthletics, Winnipeg, MB
  5    1337  Joyner, Giancarlo                    11 CATC, Oakland, CA
  6    2892  Reese, Ethan                         10 Trojan Track, Rigby, ID
Heat   6 of  17   Prelims
  1    1924  Lamont, Cameron                      11 Lone Peak, Highland, UT
  2    1161  Sebring, Conner                      12 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  3    1580  Davis, Dawit                         10 FSP - New Breed of Speed, Bellevue, WA
  4    2902  Turner, Zachariah                    11 Turner, Zachariah, Santa Clarita, CA
  5    1340  Smitz, Peter                         11 CATC, Oakland, CA
  6    2664  Burrell, Carter                      11 Syracuse Track Club, West Point, UT
Heat   7 of  17   Prelims
  1    2761  Packard, Forrest                      9 Team Provo, Provo, UT
  2    2414  Gabel, Tristan                       12 Riverton Wyoming, Riverton, WY
  3    2458  Clark, Jordan                        12 Roy Track Club, Roy, UT
  4    1473  Cruz, Brandon                        11 Cruz, Brandon, Santa Clarita, CA
  5    1722  Parks, Mitch                         12 High Mountain Track Club, Idaho Falls, 
  6    1979  Morse, Dallan                        10 Morse, Dallan, Blackfoot, ID
Heat   8 of  17   Prelims
  1    1988  Jensen, Wyatt                         9 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  2    1567  Walton, Zeke                          9 Evanston High School, Evanston, WY
  3    2248  Prusse, Henry                        10 Prusse, Henry, Farmington, UT
  4    2098  Mullins, William                     10 New Image Training Group of Lo, LOS ANG
  5    1925  Miles, Corey                         12 Lone Peak, Highland, UT
  6    2837  Hall, Ben                            12 Timpanogos, Orem, UT
Heat   9 of  17   Prelims
  1    1496  Hopkin, Ethan                        11 Davis Track Club, Syracuse, UT
  2    2910  Lamb, Beau                           11 Uintah, Vernal, UT
  3    1142  Draper, Conner                       11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  4    2455  Anderson, Bryce                      12 Roy Track Club, Roy, UT
  5    1322  Valdez, Nolan                        11 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
  6    2701  Gray, Brock                          11 Team Idaho, Boise, ID
Heat   10 of  17   Prelims
  1    2055  Schroeder, Lucas                     10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  2    1812  He, Aaron                            11 ISC International, San Jose, CA
  3    1762  Legarreta, Luke                       9 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  4    2897  Tapp, Luke                           12 Trojan Track, Rigby, ID
  5    2491  Rogers, Tanner                       11 Salem Hills High School, Salem, UT
  6    2379  Reaves, Kameron                      12 Reaves, Kameron, South Weber, UT
Heat   11 of  17   Prelims
  1    1201  Daenen, Luc                          10 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  2    1342  Sweeney, Joe                         12 CATC, Oakland, CA
  3    1773  Scherer, Thomas                      10 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  4    2129  Woods, Landon                        12 New Western Glory, Pocatello, ID
  5    1833  Atkinson, Colten                     11 Kelly Walsh High School, Casper, WY
  6    2995  Woiwode, John                        11 Woiwode, John, Victor, ID
Heat   12 of  17   Prelims
  1    2294  Romero, Quentin                      12 Rawlins Track, Rawlins, WY
  2    1932  Tooley, Eli                          12 Lone Peak, Highland, UT
  3    2782  Tenney, Owen                         12 Tenney, Owen, Saratoga Springs, UT
  4    1228  Bomar, Brock                         12 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  5    2731  Stewart, Joshua                      10 Team Idaho, Boise, ID
  6    1841  McLean, Carter                       10 Kelly Walsh High School, Casper, WY
Heat   13 of  17   Prelims
  1    2293  Newbrough, Cody                      12 Rawlins Track, Rawlins, WY
  2    1408  Bond, Braydon                        12 Cody Track Club, Cody, WY
  3    1947  Manwill, Elijah                      12 Manwill, Elijah, Layton, UT
  4    2096  Islam, Elijah                        12 New Image Training Group of Lo, LOS ANG
  5    2325  Gray, Korbin                         12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  6    1562  Morris, Gabe                         12 Evanston High School, Evanston, WY
Heat   14 of  17   Prelims
  1    1478  Baird, Brendon                       10 Davis Track Club, Syracuse, UT
  2    2392  Rowley, Tyler                        10 RISE Athletics, Broomfield, CO
  3    2441  Odogwu, Emmanuel                     12 Rock Springs, Rock Springs, WY
  4    2463  Groethe, Aaron                       12 Roy Track Club, Roy, UT
  5    2803  Martinez, Oscar                      11 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  6    2040  Palma, Ridger                        10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
Heat   15 of  17   Prelims
  1    1551  Evans, Tanner                        10 Evans, Tanner, EAGLE MOUNTAIN, UT
  2    2811  Shepherd, Dyse                       11 Thunder Basin Bolts, Gillette, WY
  3    1585  Yanchar, Tjaden                      12 FSP - New Breed of Speed, Bellevue, WA
  4    1131  Blunden, Justin                      11 Blunden, Justin, Bellevue, WA
  5    1069  Hurst, Braxton                       10 Bear River, Tremonton, UT
  6    1141  Clark, Ammon                         12 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
Heat   16 of  17   Prelims
  1    2874  Beddes, Seth                         10 Trojan Track, Rigby, ID
  2    1098  Walker, Jack                         10 Big Horn High School, Big Horn, WY
  3    2540  Marsigli, JJ                         11 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
  4    2315  Dean, Josh                           12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    2653  Rose-Pierre, Aidan                   10 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
  6    1645  Pugmire, Jonathan                     9 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
Heat   17 of  17   Prelims
  1    2891  Poston, Jase                          9 Trojan Track, Rigby, ID
  2    1410  Bronnenberg, Hayden                  12 Cody Track Club, Cody, WY
  3    1232  Fitzpatrick, Nathan                  10 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  4    1953  Lever, Jai                           10 Maribyrnong, Tarneit, VIC
  5    1811  Gomez, Mateo                         12 ISC International, San Jose, CA
  6    1582  Heisser, Aaron                       10 FSP - New Breed of Speed, Bellevue, WA

Event  9   Boys 800 Meter Run
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  10   Prelims
  1    2340  Kenkel, Jack                         12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    1896  Swanson, Mats                        10 Leduc Track Club, Leduc, AB
  3    2226  Moffat, Jacob                        12 PIRATE TC, LOGAN, UT
  4    2590  McConnell, Spencer                   12 Springville Track Club, Springville, UT
  5    1940  Makwae, Bill                         12 MAC Track, Edmonton AB, AB
  6    2703  Halladay, Jesse                      10 Team Idaho, Boise, ID
  7    2853  Borrelli, Dominic                    11 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  8    1191  Patch, Nick                          12 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  9    1738  Hong, Kasey                          12 Hong, Kasey, Draper, UT
 10    1682  Haysley, Stephen                     12 Haysley, Stephen, centennial, CO
 11    1252  Shaw, Wyatt                          12 Broncs Track Club, Sheridan, WY
 12    1588  Garaway, Noam                        11 Garaway, Noam, Layton, UT
Heat   2 of  10   Prelims
  1    1637  Masias, Matt                         12 Gold Medal Athletics, LEHI, UT
  2    1004  Good, Aiden                          12 Airdrie Aces Athletics Club, Airdrie, A
  3    1892  Bole, Connor                         12 Leduc Track Club, Leduc, AB
  4    2285  Van Orden, Jacob                     10 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  5    1891  Stewart, Owen                        12 LCI, lethbridge, AB
  6    2054  Schmautz, Tyler                      12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  7    2684  Aydelotte, Josh                      11 Team Idaho, Boise, ID
  8    1154  Leszynski, Daniel                    11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  9    2867  O'Connor, Derek                      12 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
 10    2372  Ware, Jackson                        12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 11    2327  Guevara, Jose                        11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 12    2365  Sobolik, Kyle                        12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
Heat   3 of  10   Prelims
  1    2296  Abade, Abdi                          12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    2962  Wafer, Matthew                       12 Wafer, Matthew, Edmonton, AB
  3    1030  Hysell, Ashton                       12 American Fork, American Fork, UT
  4    3020  Rummens, Ryan                        12 Woods Cross, Woods Cross, UT
  5    2108  Guerrero, Myles                      10 New Western Glory, Pocatello, ID
  6    1229  Brown, Tim                           12 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  7    1894  Dunn, Rhys                           12 Leduc Track Club, Leduc, AB
  8    2998  Bott, Landon                         11 Woods Cross, Woods Cross, UT
  9    2370  Volf, Curtis                         11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 10    2209  Henry, Will                          11 Park City Track Club, Park City, UT
 11    2879  Fielding, Nathan                     10 Trojan Track, Rigby, ID
 12    2442  Peek, Jackson                        12 Rock Springs, Rock Springs, WY
Heat   4 of  10   Prelims
  1    1224  Bright, Zac                          11 Bright, Zac, Idaho Falls, ID
  2    1433  Williams Jr., Brandon                11 Colorado Springs Striders, Colorado Spr
  3    1674  Hansen, Kade                         11 Hansen, Kade, Lehi, UT
  4    2476  Porter, Jake                         12 Roy Track Club, Roy, UT
  5    1546  Drange, Chase                        12 Drange, Chase, Ismay, MT
  6    1869  Lange, Jack                          11 Lange, Jack, Draper, UT
  7    2863  Kenny, Ryan                          12 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  8    1985  Harmon, Travis                       12 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  9    1197  Barney, Wyatt                        11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
 10    1687  Fisher, Jonah                        12 Helena Novas, Helena, MT
 11    2300  Barber, Ethan                        12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 12    2765  Robertson, Creed                     12 Team Provo, Provo, UT
Heat   5 of  10   Prelims
  1    1459  Boyle, Mark                          12 Corner Canyon, draper, UT
  2    2578  Adams, Jackson                       12 Springville Track Club, Springville, UT
  3    1064  Barfuss, Jarren                      11 Barfuss, Jarren, Lehi, UT
  4    2334  Herrera, Joaquin                     11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    1965  Coon, Evan                           10 Mercury Track Club Utah, Salt Lake City
  6    1548  Edwards, Landon                      12 Edwards, Landon, West Jordan, UT
  7    1692  Sullivan, Luke                       10 Helena Novas, Helena, MT
  8    1233  Garber, Alex                         12 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  9    1462  Hanson, Noah                         11 Corner Canyon, draper, UT
 10    1377  Knueppel, Tristan                    10 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
 11    1810  Cheng, Ethan                         11 ISC International, San Jose, CA
 12    2232  Pollard, Owen                        10 Pollard, Owen, LAYTON, UT
Heat   6 of  10   Prelims
  1    1299  Jensen, Tanner                       12 Canyon Track Club, Caldwell, ID
  2    2356  Peach, Fischer                       10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  3    1157  Mason, Kimball                       11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  4    2201  Barnhart, Kaleb                      12 Park City Track Club, Park City, UT
  5    1300  Juarez, Ali                          12 Canyon Track Club, Caldwell, ID
  6    2912  Merrell, Dayton                      12 Uintah, Vernal, UT
  7    2119  Peck, Tyson                          11 New Western Glory, Pocatello, ID
  8    2184  Anderson, Spencer                    12 O-Town Tigers, Ogden, UT
  9    2222  Beutler, Gideon                      12 PIRATE TC, LOGAN, UT
 10    1007  Rodgers, Bobby                       11 Airdrie Aces Athletics Club, Airdrie, A
 11    1829  Kasanicky, Thomas                    12 Kasanicky, Thomas, Eagle Mountain, UT
 12    1791  Gunn, Sunny                          10 Indian Track Club, Pocatello, ID
Heat   7 of  10   Prelims
  1    2592  Paxton, Kaden                        11 Springville Track Club, Springville, UT
  2    1918  Wiser, Tylan                         12 Logan High School, Logan, UT
  3    2267  Godfrey, Samuel                      11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  4    2986  Wilson, Kenai                        12 Wilson, Kenai, Great Falls, MT
  5    1911  Lockard, Mitchell                    11 Lockard, Mitchell, Centennial, CO
  6    2049  Rusek, Mason                         11 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  7    1859  Gordon, Tenichi                       9 Kitsap Fliers, Tacoma, WA
  8    1437  Burns, Will                          10 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
  9    2056  Shaules, Colin                       10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
 10    2038  Obrien, Colton                       12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
 11    2439  Morrell, Taden                       11 Rock Springs, Rock Springs, WY
 12    2713  Massey, Ric                          12 Team Idaho, Boise, ID
 13    2650  Jenkins, Joshua                      10 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
Heat   8 of  10   Prelims
  1    1665  Smith, Jacob                         11 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
  2    1262  Burrup, Riley                        10 Burrup, Riley, West Jordan, UT
  3    2391  Nagle, Cian                           9 RISE Athletics, Broomfield, CO
  4    2268  Gulden, AJ                           10 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  5    2017  Hansen, Jakob                        10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  6    2622  Hunting, John                        10 Star Valley, Afton, WY
  7    1998  Bailey, Jackson                      12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  8    1706  Mitchell-Robohm, Jack                12 Hellgate Distance, Missoula, MT
  9    2228  Addison, Chase                       12 Platte River Track Club, brighton, CO
 10    2426  Robertson, Zander                    11 Robertson, Zander, Blackfoot, ID
 11    3024  Wagner, Logan                        11 Woods Cross, Woods Cross, UT
 12    3006  Cornell, Christian                   11 Woods Cross, Woods Cross, UT
 13    1712  Smith, Tim                           12 Hellgate Distance, Missoula, MT
Heat   9 of  10   Prelims
  1    1447  Ritchie, Collin                      12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
  2    1402  Clapp, Ryker                          9 Clapp, Ryker, Blackfoot, ID
  3    1661  Kirby, Nick                          12 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
  4    2418  Johnson, Hayden                      12 Riverton Wyoming, Riverton, WY
  5    1454  Williamson, Marcus                   12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
  6    1192  Ritter, Connery                      11 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  7    2113  Meyers, Preston                      10 New Western Glory, Pocatello, ID
  8    1164  Stevenson, Jake                      11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  9    2468  Hugh, Jason                          10 Roy Track Club, Roy, UT
 10    2944  Draney, Hunter                        9 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
 11    3027  Yazzie, Tyler                        11 Yazzie, Tyler, Ogden, UT
 12    3010  Goodman, Cole                        12 Woods Cross, Woods Cross, UT
 13    3003  Chuong, Brian                        12 Woods Cross, Woods Cross, UT
Heat   10 of  10   Prelims
  1    3008  Duncan, Sanford                      12 Woods Cross, Woods Cross, UT
  2    2020  Herd, Ayden                           9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    1999  Brown, Will                           9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  4    2052  Schaper, Boden                       10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  5    2064  Winterburn, Aidan                    11 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  6    1673  Hansen, Brian                        12 Hansen, Brian, Oakley, ID
  7    1315  Larson, Chris                        12 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
  8    1149  Hess, Andrew                         12 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  9    1669  Webster, Alex                        10 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
 10    2173  Rojas, Hyrum                         12 Orem Track Club, Orem, UT
 11    2029  May, Johnathan Lukas                  9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
 12    2975  Stoker, Eli                          10 Warrior Track, Pleasant View, UT
 13    2814  Atkin, James                          9 Tiger Track Club, Jerome, ID

Event  11   Boys 1600 Meter Run
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  19   Prelims
  1    2702  Green, Nathan                        11 Team Idaho, Boise, ID
  2    1619  Gebhardt, Andy                       12 Gebhardt, Andy, Salmon, ID
  3    2675  Suttlemyre, Noah                     12 Syracuse Track Club, West Point, UT
  4    1789  Gard, Shane                          11 Indian Track Club, Pocatello, ID
  5    2514  Siddoway, Nick                       11 Siddoway, Nick, Farmington, UT
  6    2188  Boehm, Sam                           12 O-Town Tigers, Ogden, UT
  7    2406  Warnick, Treven                      11 RIverton HS, Riverton, UT
  8    2303  Bergen, Zane                         11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  9    2094  Neuenschwander, Isaac                12 Neuenschwander, Isaac, Kaysville, UT
 10    2893  Ricks, Ben                           10 Trojan Track, Rigby, ID
 11    2974  Scott, Everett                       12 Warrior Track, Pleasant View, UT
 12    1027  Hess, Nathan                         11 American Fork, American Fork, UT
 13    1156  Mabey, Ethan                         11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
 14    2663  Black, Jackson                       12 Syracuse Track Club, West Point, UT
 15    2658  Wetzel, Ethan                         9 Success Academy Hawks, NEW YORK, NY
 16    2544  Skelton, David                       12 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
Heat   2 of  19   Prelims
  1    2781  Teeples, Isaac                       10 Teeples, Isaac, Kennewick, WA
  2    1037  Nelson, Samuel                       11 American Fork, American Fork, UT
  3    2353  Murphy, Henry                        11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    2146  Campregher, Joao                     11 Orem Track Club, Orem, UT
  5    2095  Neuenschwander, Matthew              10 Neuenschwander, Matthew, Kaysville, UT
  6    2528  Spackman, Rawson                     12 Spackman, Rawson, Kaysville, UT
  7    2834  Douglas, Luke                        11 Timpanogos, Orem, UT
  8    2363  Rauba, Grayden                       11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  9    2330  Hendershot, Joey                     10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 10    1672  Halverson, Isaac                     10 Halverson, Isaac, Kaysville, UT
 11    1785  Bird, Dallin                         12 Indian Track Club, Pocatello, ID
 12    1155  Mabey, Adam                           9 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
 13    1040  Rawlings, Dylan                      12 American Fork, American Fork, UT
 14    2949  Harbertson, Trevin                   10 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
 15    1804  Vaughan, Brevin                      11 Indian Track Club, Pocatello, ID
 16    3009  Gehring, Calvin                      11 Woods Cross, Woods Cross, UT
Heat   3 of  19   Prelims
  1    2990  Boyle, William                       12 WinnipegOptimistAthletics, Winnipeg, MB
  2    2830  Berlin, Isaac                        11 Timpanogos, Orem, UT
  3    2668  Hogan, Drew                          12 Syracuse Track Club, West Point, UT
  4    2672  Murray, Nick                         11 Syracuse Track Club, West Point, UT
  5    1025  Dibb, Kooper                         11 American Fork, American Fork, UT
  6    2190  Doxey, Thomas                        12 O-Town Tigers, Ogden, UT
  7    1486  Coleman, Carson                      12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  8    2626  Loveland, Jessie                     12 Star Valley, Afton, WY
  9    2023  Klumph, Tanner                       10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
 10    2407  Willis, Spencer                      12 RIverton HS, Riverton, UT
 11    2373  Warner, Dominic                      10 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 12    1681  Haven, Mike                          12 Haven, Mike, Kaysville, UT
 13    1102  Bingham, Seth                        10 Bingham, Seth, Iona, ID
 14    2532  Cable, Matthew                       12 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
 15    1465  Jenson, Gannon                       11 Corner Canyon, draper, UT
 16    2547  Spence, William                      10 Spence, William, Salt Lake City, UT
Heat   4 of  19   Prelims
  1    2698  Forester, Logan                      12 Team Idaho, Boise, ID
  2    1185  May, Griffin                         12 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  3    2857  Curulla, Patrick                     11 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  4    1313  Henry, Mason                         12 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
  5    1491  Finlinson, Connor                    12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  6    2589  Garnica, Logan                       10 Springville Track Club, Springville, UT
  7    1387  Stephen, Trevor                      12 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  8    1039  Peck, Lucas                          11 American Fork, American Fork, UT
  9    2534  Dedrickson, Garrett                  12 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
 10    1679  Hatten, Kade                         12 Hatten, Kade, Jackson, WY
 11    1035  Merkley, Will                        10 American Fork, American Fork, UT
 12    1740  Horne, William                        9 Horne, William, South Jordan, UT
 13    1026  Fitzgarrald, Jayden                  10 American Fork, American Fork, UT
 14    2969  Hedges, Sam                          10 Warrior Track, Pleasant View, UT
 15    1226  Akers, Austin                         9 Broncs Track Club, Sheridan, WY
 16    1302  Thomas, Logan                        10 Canyon Track Club, Caldwell, ID
Heat   5 of  19   Prelims
  1    2978  Welch, Charlie                       11 Welch, Charlie, Denver, CO
  2    2163  Knight, Taylor                       11 Orem Track Club, Orem, UT
  3    1494  Halverson, Jacob                     12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  4    1084  Bentler, Finn                        12 Bentler, Finn, Billings, MT
  5    1298  Gowen, Jamar                         11 Canyon Track Club, Caldwell, ID
  6    2459  Crossley, Luke                       11 Roy Track Club, Roy, UT
  7    1884  Swingholm, Mason                     12 Laramie TRACC Club, Laramie, WY
  8    2158  Holdsworth, Jayden                   11 Orem Track Club, Orem, UT
  9    1504  Larsen, Daniel                       11 Davis Track Club, Syracuse, UT
 10    2454  Rowland, Alexander                   11 Rowland, Alexander, Draper, UT
 11    3004  Clarke, Tim                          10 Woods Cross, Woods Cross, UT
 12    2151  Frame, Josh                          11 Orem Track Club, Orem, UT
 13    1083  Bennett, Ryan                        10 Bennett, Ryan, Farmington, UT
 14    2833  Dameron, Bronson                     11 Timpanogos, Orem, UT
 15    2342  Kipkorir Cheruiyot, Carlos            9 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 16    1689  Jost, Tyler                          10 Helena Novas, Helena, MT
Heat   6 of  19   Prelims
  1    3013  Hansen, Sam                           9 Woods Cross, Woods Cross, UT
  2    1787  Burch, Brody                          9 Indian Track Club, Pocatello, ID
  3    2693  Carney, Quinten                      10 Team Idaho, Boise, ID
  4    1264  Caldwell, James                      12 Caldwell, James, Lovell, WY
  5    1376  Kivisto, Brayden                     10 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  6    1162  Steenblik, Cole                      12 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  7    2404  Tucker, Traver                       11 RIverton HS, Riverton, UT
  8    1380  Miller, Brecken                      12 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  9    2530  Bailey, Spencer                      12 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
 10    2093  Nelson, Trevor                       10 Nelson, Trevor, Kaysville, UT
 11    2192  Eagleton, Nate                       12 O-Town Tigers, Ogden, UT
 12    2543  Reese, Tyler                         11 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
 13    2773  Galbraith, Parker                    12 Team Sugar, Sugar City, ID
 14    2519  Engler, Truman                       12 Sky View, Smithfield, UT
 15    1172  Gerlach, Sam                         12 Box Elder, Brigham City, UT
 16    1658  Gregory, Eli                         10 Gregory, Eli, Blackfoot, ID
Heat   7 of  19   Prelims
  1    2396  Maxfield, Jackson                    12 RIverton HS, Riverton, UT
  2    1221  Bradshaw, Spencer                     9 Bradshaw, Spencer, Kaysville, UT
  3    1258  Brothers, Keller                      9 Brothers, Keller, Salmon, ID
  4    2828  Baca, Tre                            12 Timpanogos, Orem, UT
  5    1516  Rawlings, Josh                       12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  6    2405  Walker, Hayden                       11 RIverton HS, Riverton, UT
  7    2460  Endicott, David                      11 Roy Track Club, Roy, UT
  8    1042  Spiesman, Tim                        11 American Fork, American Fork, UT
  9    3025  White, Caleb                         10 Woods Cross, Woods Cross, UT
 10    1527  Denegar, Andrew                      11 Denegar, Andrew, Great Falls, MT
 11    1479  Baird, Liam                          12 Davis Track Club, Syracuse, UT
 12    2364  Saia, Simon                          11 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 13    1842  Miller, Kyson                        11 Kelly Walsh High School, Casper, WY
 14    2148  Echohawk, Tayson                      9 Orem Track Club, Orem, UT
 15    2156  Greenwood, Spencer                   11 Orem Track Club, Orem, UT
 16    1158  Reeves, Nick                         11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
Heat   8 of  19   Prelims
  1    1618  Gardner, Caleb                       12 Gardner, Caleb, Shelley, ID
  2    1914  Foster, Easton                       11 Logan High School, Logan, UT
  3    2711  LaVergne, Joel                       12 Team Idaho, Boise, ID
  4    1948  Attard, Lachlan                      10 Maribyrnong, Tarneit, VIC
  5    1209  Morrison, Benjamin                   12 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  6    1676  Harmon, Cole                         11 Harmon, Cole       UT, 960 East, UT
  7    3028  Younkin, Braden                      12 Younkin, Braden, Great Falls, MT
  8    1407  Becker, Wyatt                        11 Cody Track Club, Cody, WY
  9    2351  Mizzi, Alex                          12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 10    2521  Hunt, Jared                          12 Sky View, Smithfield, UT
 11    1797  Peck, Russell                         9 Indian Track Club, Pocatello, ID
 12    2923  Stewart, McCoy                       11 Uintah, Vernal, UT
 13    3015  Nuttall, Gabe                        11 Woods Cross, Woods Cross, UT
 14    2449  Villalobos, Gabriel                  12 Rock Springs, Rock Springs, WY
 15    2443  Perez, Mauricio                      11 Rock Springs, Rock Springs, WY
 16    2464  Hislop, Miles                        10 Roy Track Club, Roy, UT
Heat   9 of  19   Prelims
  1    1181  Johns, Joe                           10 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  2    1210  Nash, Sam                            10 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  3    3002  Christian, James                     11 Woods Cross, Woods Cross, UT
  4    1982  Erickson, Tanner                     10 Mountain View Buffalos, Mountain View, 
  5    2611  Draney, Noah                         11 Star Valley, Afton, WY
  6    1568  Weaver, Siler                        11 Evanston High School, Evanston, WY
  7    1492  Green, Carter                        10 Davis Track Club, Syracuse, UT
  8    2583  Dalley, McKay                        11 Springville Track Club, Springville, UT
  9    2615  Foley, Dillon                        12 Star Valley, Afton, WY
 10    1945  Magana, Leonardo                     10 Magana, Leonardo, Oakley, ID
 11    1506  Major, Colin                         12 Davis Track Club, Syracuse, UT
 12    1311  Finch, Chris                         12 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
 13    1586  Galbraith, Brandon                   10 Galbraith, Brandon, Springville, UT
 14    2594  Price, Ben                           11 Springville Track Club, Springville, UT
 15    1824  Johnson, London                      10 Johnson, London, North Logan, UT
 16    1196  Wilkes, Bridger                      11 Bozeman Distance, Bozeman, MT
Heat   10 of  19   Prelims
  1    2297  Ambrose, Frederick                    9 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    2725  Rajbhandari, Shiva                    9 Team Idaho, Boise, ID
  3    1024  Crowther, Dylan                       9 American Fork, American Fork, UT
  4    2968  Harris, Andrew                        9 Warrior Track, Pleasant View, UT
  5    1489  Eldredge, Josh                       11 Davis Track Club, Syracuse, UT
  6    1959  Martineau, Tate                      10 Martineau, Tate, Kaysville, UT
  7    2092  Nelson, Ezra                          9 Nelson, Ezra, LEHI, UT
  8    2238  Hale, Garrett                        10 Preston Track Club, Preston, ID
  9    2401  Soter, Nick                          10 RIverton HS, Riverton, UT
 10    2138  Oliver, James                        10 Oliver, James, Kaysville, UT
 11    1680  Haven, Jace                          10 Haven, Jace, Kaysville, UT
 12    1531  Dippel, Jake                         12 Dippel, Jake, Jackson, WY
 13    2847  Tolman, Micah                        10 Tolman, Micah, Salmon, ID
 14    2395  Jones, Brigham                       10 RIverton HS, Riverton, UT
 15    2835  Galvez, Martin                        9 Timpanogos, Orem, UT
 16    1795  Marlor, Jordan                       12 Indian Track Club, Pocatello, ID
Heat   11 of  19   Prelims
  1    2878  Chandler, Mason                      11 Trojan Track, Rigby, ID
  2    2177  Van Buren, Brevin                    11 Orem Track Club, Orem, UT
  3    1307  Bauer, Ethan                         10 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
  4    2470  Johnson, Mitch                       11 Roy Track Club, Roy, UT
  5    2490  Olson, Grandin                       11 Salem Hills High School, Salem, UT
  6    1183  Koster, David                        11 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  7    2477  Turpin, Blake                        11 Roy Track Club, Roy, UT
  8    2983  Williamson, Bodie                     9 Williamson, Bodie, Kaysville, UT
  9    1455  Woo, Antonio                         12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
 10    3022  Tidwell, Dylan                       11 Woods Cross, Woods Cross, UT
 11    2766  Alley, Aidan                         10 Team Sugar, Sugar City, ID
 12    2936  Vernon, Benjamin                     11 Vernon, Benjamin, Shelley, ID
 13    2337  Jiang, Ethan                         12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 14    2749  Barnes, Parker                        9 Team Provo, Provo, UT
 15    1685  Ballinger, Henry                      9 Helena Novas, Helena, MT
 16    1207  McCormack, Cooper                    11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
Heat   12 of  19   Prelims
  1    2770  Dalling, Brigham                     10 Team Sugar, Sugar City, ID
  2    2433  Fossey, Charles                      10 Rock Springs, Rock Springs, WY
  3    2198  Palmer, Kason                        10 Palmer, Kason, West Jordan, UT
  4    1216  Schott, Riley                        11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  5    2400  Smith, Weston                        11 RIverton HS, Riverton, UT
  6    2149  Esquivel, Uriel                      12 Orem Track Club, Orem, UT
  7    1513  Perry, Anderson                      10 Davis Track Club, Syracuse, UT
  8    1493  Green, Walker                        12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  9    2911  McCurdy, Bridger                     10 Uintah, Vernal, UT
 10    1659  Corrigan, Trey                       12 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
 11    1440  Hastings, Galen                      12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
 12    2951  Hillhouse, Nathan                    10 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
 13    1720  Hathaway, Jaxon                      11 High Mountain Track Club, Idaho Falls, 
 14    2484  Safiran, Lance                       11 Safiran, Lance, victor, ID
 15    2901  Yates, Danny                         11 Trojan Track, Rigby, ID
 16    2278  Orr, Kyler                           11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
Heat   13 of  19   Prelims
  1    1211  Neil, Connor                         10 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  2    2242  Leffler, Dawson                      11 Preston Track Club, Preston, ID
  3    2522  Morris, Price                        12 Sky View, Smithfield, UT
  4    1399  Christensen, Jace                    10 Christensen, Jace, Kaysville, UT
  5    2875  Berger, Thomas                       11 Trojan Track, Rigby, ID
  6    2915  Monson, Brock                        11 Uintah, Vernal, UT
  7    2044  Read-Smith, John                     10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  8    2236  Crowther, Wyatt                      12 Preston Track Club, Preston, ID
  9    2700  Gonzales, Robert                     12 Team Idaho, Boise, ID
 10    3017  Olsen, Jackson                       11 Woods Cross, Woods Cross, UT
 11    2940  Carver, Mike                         10 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
 12    2012  Gale, Nathaniel                      10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
 13    1312  Gray, Rylan                          11 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
 14    1686  Bonilla, Grayson                     12 Helena Novas, Helena, MT
 15    1445  Olivares, Emanuel                    12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
 16    1481  Bown, Michael                        11 Davis Track Club, Syracuse, UT
Heat   14 of  19   Prelims
  1    1558  Hunt, Logan                          12 Evanston High School, Evanston, WY
  2    2942  Carver, Steven                        9 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  3    1557  Gomez, Robert                        11 Evanston High School, Evanston, WY
  4    2976  Youngberg, Ethan                     10 Warrior Track, Pleasant View, UT
  5    1180  Hundhausen, Cody                     11 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  6    1524  Willden, Sam                         12 Davis Track Club, Syracuse, UT
  7    1912  Bradford, Tim                        11 Logan High School, Logan, UT
  8    2518  Eck, Joseph                          11 Sky View, Smithfield, UT
  9    1182  Kelly, Graves                        10 Bozeman Distance, Bozeman, MT
 10    2497  Sanchez, Rayin                        9 Sanchez, Rayin, American Falls, ID
 11    2106  Friesen, Tyler                       10 New Western Glory, Pocatello, ID
 12    1321  Sundquist, Caleb                     11 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
 13    2768  Baggett, Tanner                      10 Team Sugar, Sugar City, ID
 14    2237  Davidsavor, Reynger                  10 Preston Track Club, Preston, ID
 15    1165  Tew, Noah                            11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
 16    1139  Calder, James                        10 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
Heat   15 of  19   Prelims
  1    2434  Huang, Edmon                         11 Rock Springs, Rock Springs, WY
  2    2412  Duran, Donte                         10 Riverton Wyoming, Riverton, WY
  3    2769  Copley, Axel                         10 Team Sugar, Sugar City, ID
  4    2960  White, Ethan                         12 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  5    1086  Bickel, Peter                        12 Bickel, Peter, Holladay, UT
  6    1048  Andrews, Cooper                      10 Andrews, Cooper, Iona, ID
  7    1047  Andersen, Corbin                     11 Andersen, Corbin, Layton, UT
  8    1976  Molloy, Ciaran                       11 Molloy, Ciaran, Great Falls, MT
  9    2661  Arreaga, Uriel                       11 Syracuse Track Club, West Point, UT
 10    2501  Sargent, Jaden                       10 Sargent, Jaden, South Weber, UT
 11    1011  Allen, Taylor                        11 Allen, Taylor, Rexburg, ID
 12    1577  Frost, Ammon                         11 Frost, Ammon, Layton, UT
 13    1488  Daw, Caleb                           10 Davis Track Club, Syracuse, UT
 14    2536  Folsom, Andrew                        9 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
 15    1725  Canals, Greg                         11 Hillcrest UT, Midvale, UT
 16    3019  Phippen, Gabe                         9 Woods Cross, Woods Cross, UT
Heat   16 of  19   Prelims
  1    2771  Dalling, Teagan                      10 Team Sugar, Sugar City, ID
  2    2223  Beutler, Samuel                      10 PIRATE TC, LOGAN, UT
  3    1732  Martin, Sam                           9 Hillcrest UT, Midvale, UT
  4    2961  Wright, Brandon                      11 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  5    1550  Ellis, Brandon                        9 Ellis, Brandon, Ammon, ID
  6    1193  Seymour, David                       10 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  7    2945  Fassbinder, Ricky                    12 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  8    1729  Holman, Niclas                       12 Hillcrest UT, Midvale, UT
  9    2478  Turpin, Grant                        11 Roy Track Club, Roy, UT
 10    1057  Applegate, Parker                    11 Applegate, Parker, Centennial, CO
 11    2162  Knight, Easton                        9 Orem Track Club, Orem, UT
 12    2637  Strgar, Josh                         11 Star Valley, Afton, WY
 13    1305  Williamson, Aaron                     9 Canyon Track Club, Caldwell, ID
 14    1133  Tschudy, Damian                      12 Bonneville Track Club, Ogden, UT
 15    1726  Caswell, Ryan                        11 Hillcrest UT, Midvale, UT
 16    2493  Smith, Bailey                        11 Salem Hills High School, Salem, UT
Heat   17 of  19   Prelims
  1    2154  Geddes, Turner                        9 Orem Track Club, Orem, UT
  2    1222  Branch, Isaac                         9 Branch, Isaac, Draper, UT
  3    2643  Storheim, Samuel                     10 Storheim, Samuel, Holladay, UT
  4    2967  Ward, Jacob                          10 Ward, Jacob, Rockland, ID
  5    2535  Dixon, Scott                          9 Spanish Fork, Spanish Fork, UT
  6    1439  Chiu, Tom                            12 Convent & Stuart Hall, San Francisco, C
  7    2955  Price, Bryant                        12 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  8    1170  White, Sam                           11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  9    1727  Croft, Derek-Adrian                  10 Hillcrest UT, Midvale, UT
 10    2183  Anderson, Ben                         9 O-Town Tigers, Ogden, UT
 11    2826  Yost, Kobe                           12 Tiger Track Club, Jerome, ID
 12    2171  Pope, Timothy                        10 Orem Track Club, Orem, UT
 13    2141  Adams, Christian                     10 Orem Track Club, Orem, UT
 14    2899  Thompson, Gavin                       9 Trojan Track, Rigby, ID
 15    2937  Vernon, Isaac                         9 Vernon, Isaac, Shelley, ID
 16    2751  Bernal, Julian                       11 Team Provo, Provo, UT
Heat   18 of  19   Prelims
  1    1173  Reese, Hyrum                         12 Box Elder, Brigham City, UT
  2    2286  Wilson, Jace                         10 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  3    2763  Puertas, Cody                        10 Team Provo, Provo, UT
  4    2767  Alley, Jay                            9 Team Sugar, Sugar City, ID
  5    2752  Brady, Jacob                         10 Team Provo, Provo, UT
  6    3007  Davis, Pierce                        12 Woods Cross, Woods Cross, UT
  7    1509  Nielson, Jacob                       10 Davis Track Club, Syracuse, UT
  8    2299  Arriola, Samuel                      12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  9    2591  Paxton, Garrett                       9 Springville Track Club, Springville, UT
 10    1794  Marlor, Jacob                        11 Indian Track Club, Pocatello, ID
 11    1505  Lucas, Cooper                        10 Davis Track Club, Syracuse, UT
 12    2952  Larson, Hayden                       10 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
 13    1786  Bott, Hunter                         10 Indian Track Club, Pocatello, ID
 14    2671  Mancil, Josh                         11 Syracuse Track Club, West Point, UT
 15    2153  Geddes, Garrett                       9 Orem Track Club, Orem, UT
 16    2753  Brimhall, Gavin                      11 Team Provo, Provo, UT
Heat   19 of  19   Prelims
  1    2263  Dawson, Nate                          9 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  2    1902  Leifson, Brockton                    12 Leifson, Brockton, West Jordan, UT
  3    2665  Christensen, Tyler                   10 Syracuse Track Club, West Point, UT
  4    2486  Coffman, Brandon                     11 Salem Hills High School, Salem, UT
  5    2953  Mitchell, Luke                       12 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  6    2221  Phippen, Britton                     11 Phippen, Britton, Hooper, UT
  7    2109  Jones, Alex                           9 New Western Glory, Pocatello, ID
  8    2142  Avery, James                         10 Orem Track Club, Orem, UT
  9    2988  Winder, Devon                        10 Winder, Devon, Tooele, UT
 10    1058  Arriola, Sam                         12 Arriola, Sam, Longmont, CO
 11    2425  Robbins, Owen                        12 Robbins, Owen, Longmont, CO
 12    1827  Johnston, Caden                      12 Johnston, Caden, Ashton, ID
 13    2820  Rogers, Chase                         9 Tiger Track Club, Jerome, ID
 14    2039  Odegaard, Isaac                      12 Mountain West Youth Track Club, Missoul
 15    2021  Hettick, Aiden                        9 Mountain West Youth Track Club, Missoul
 16    2819  Magalogo, Collin                     11 Tiger Track Club, Jerome, ID
 17    2815  Bakes, Jonathan                       9 Tiger Track Club, Jerome, ID

Event  13   Boys 3200 Meter Run
Lane  Comp#  Name                               Year School
Heat   1 of  6   Prelims
  1    2638  Visser, Peter                        11 Star Valley, Afton, WY
  2    1135  Williams, Nathan                     12 Bonneville Track Club, Ogden, UT
  3    2791  Thompson, Davin                      11 Thompson, Davin, Lehi, UT
  4    1458  Beltran, Nathan                      12 Corner Canyon, draper, UT
  5    2516  Simmons, Johnathon                   11 Simmons, Johnathon, Carmen, ID
  6    2269  Harden, Jared                        11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  7    2758  Hunter, John                         11 Team Provo, Provo, UT
  8    1534  Doller, Ethan                        12 Doller, Ethan, Saratoga Springs, UT
  9    2164  Koster, Skyler                       12 Orem Track Club, Orem, UT
 10    2159  Jacobs, Cameron                      11 Orem Track Club, Orem, UT
 11    1253  Standish, David                      10 Broncs Track Club, Sheridan, WY
 12    1913  Carter, Mitch                        11 Logan High School, Logan, UT
 13    2584  Eifert, Michael                      12 Springville Track Club, Springville, UT
 14    1705  Horejsi, Lukas                       12 Hellgate Distance, Missoula, MT
 15    2015  Green, Chase                         10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
 16    2239  Jeppsen, Sam                         11 Preston Track Club, Preston, ID
Heat   2 of  6   Prelims
  1    1975  Moffat, Michael                      11 Moffat, Michael, Saratoga Springs, UT
  2    1460  Dastrup, Benjamin                    11 Corner Canyon, draper, UT
  3    1461  Day, Carson                          11 Corner Canyon, draper, UT
  4    1175  Danenhauer, Xander                   11 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  5    1728  Davies, Anthony                      11 Hillcrest UT, Midvale, UT
  6    1703  Fitzgerald, Ignatius                 11 Hellgate Distance, Missoula, MT
  7    1677  Harris, Evan                         11 Harris, Evan, South jordan, UT
  8    1678  Harris, Jacob                        12 Harris, Jacob, Lehi, UT
  9    2546  Spence, Skyler                       12 Spence, Skyler, Salt Lake City, UT
 10    1159  Sanders, Kohl                        11 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
 11    1700  Curtis, Ian                          12 Hellgate Distance, Missoula, MT
 12    2549  Spencer, Hyrum                       10 Spencer, Hyrum, Monteview, ID
 13    1917  Rasmussen, Alex                      12 Logan High School, Logan, UT
 14    1825  Johnston, Asher                      11 Johnston, Asher, Ashton, ID
 15    1699  Colescott, Miles                     11 Hellgate Distance, Missoula, MT
 16    2823  Showers, George                      11 Tiger Track Club, Jerome, ID
Heat   3 of  6   Prelims
  1    1032  Jaster, Nathan                       10 American Fork, American Fork, UT
  2    2964  Wall, Adam                           12 Wall, Adam, Farmington, UT
  3    2790  thompson, creed                      11 Thompson, Creed, lehi, UT
  4    1296  Babbel, Seth                         12 Canyon Track Club, Caldwell, ID
  5    2137  O'Hara, Connor                       12 O'Hara, Connor, Ulm, MT
  6    1974  Mitchell, Simon                      11 Mitchell, Simon, Farmington, UT
  7    2614  Etzelmiller, Connor                  12 Star Valley, Afton, WY
  8    1823  Johns, Chase                         11 Johns, Chase, Springville, UT
  9    1576  Frew, Jonathan                       12 Frew, Jonathan, Idaho Falls, ID
 10    2197  Palmer, Jerin                        12 Palmer, Jerin, West Jordan, UT
 11    2778  Klingler, Kaysen                     12 Team Sugar, Sugar City, ID
 12    1038  Pack, Kaden                          10 American Fork, American Fork, UT
 13    2377  Yost, Dalton                         12 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
 14    1822  Jenkins, Noah                         9 Jenkins, Noah, Herriman, UT
 15    1739  Hoon, Kage                           11 Hoon, Kage, Holladay, UT
 16    1503  Kitchen, Hunter                      11 Davis Track Club, Syracuse, UT
Heat   4 of  6   Prelims
  1    1714  Summers, Daxton                      12 Hellgate Distance, Missoula, MT
  2    2243  Leffler, Edison                      10 Preston Track Club, Preston, ID
  3    1532  Dixon, Will                          11 Dixon, Will, Rexbug, ID
  4    1297  Flores, Cruz                         11 Canyon Track Club, Caldwell, ID
  5    1713  Stearns, Renn                        11 Hellgate Distance, Missoula, MT
  6    1371  Frentheway, Jacob                    10 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  7    1238  Johnson, Blaine                      11 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  8    1671  Zohner, Bryton                       12 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
  9    2644  Storrs, Connor                       11 Storrs, Connor, Lehi, UT
 10    1063  Balagna, Colton                      10 Balagna, Colton, Springville, UT
 11    1484  Chase, Caleb                         11 Davis Track Club, Syracuse, UT
 12    1457  Corgatelli, Isaac                    12 Corgatelli, Isaac, Idaho Falls, ID
 13    2115  Olcott, Logan                        12 New Western Glory, Pocatello, ID
 14    2525  Smith, Kelson                        11 Smith, Kelson, Soda Springs, ID
Heat   5 of  6   Prelims
  1    1372  Frentheway, Jason                    10 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  2    2884  Jacobson, Colton                     12 Trojan Track, Rigby, ID
  3    2965  Wallace, Vaughn                      10 Wallace, Vaughn, Salt Lake City, UT
  4    1973  Miner, Charlie                       12 Miner, Charlie, SALT LAKE CITY, UT
  5    2938  Buchanan, Jason                      12 Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
  6    1670  Wilding, Ridge                       10 Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
  7    2139  Olsen, Caden                         11 Olsen, Caden, Lehi, UT
  8    2265  Fenwick, Caleb                       10 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  9    1733  Moon, Dallin                         12 Hillcrest UT, Midvale, UT
 10    1730  Hooper, Charles                      10 Hillcrest UT, Midvale, UT
 11    1005  Grant, Willem                        10 Airdrie Aces Athletics Club, Airdrie, A
 12    2495  Wilkey, Carter                       12 Salem Hills High School, Salem, UT
 13    1958  Martin, Tyler                        10 Martin, Tyler, Lehi, UT
 14    2264  Felts, Jonah                         11 Ram Trackclub, Pocatello, ID
Heat   6 of  6   Prelims
  1    1702  Duffield, Aidan                      12 Hellgate Distance, Missoula, MT
  2    1174  Baker, Noah                          11 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  3    1704  Graham, Colten                       10 Hellgate Distance, Missoula, MT
  4    2718  Miller, Dallen                        9 Team Idaho, Boise, ID
  5    2381  Renfroe, Brigham                      9 Renfroe, Brigham, Soda Springs, ID
  6    1575  Frame, Nate                          11 Frame, Nate, Shelley, ID
  7    1194  Skjelver, Alarec                      9 Bozeman Distance, Bozeman, MT
  8    2554  Jaso Castillo, Vincent               10 Spike Up Athletics, Nampa, ID
  9    1533  Dobbs, Jack                          12 Dobbs, Jack, Tetonia, ID
 10    1711  Skovlin, Hans                        12 Hellgate Distance, Missoula, MT
 11    1710  Samuels, Ari                          9 Hellgate Distance, Missoula, MT

Event  15   Mixed 200 Meter Dash Coaches
Lane  Comp#  Name                               Year School
Section   1 of  2   Timed Finals
  2    2375  West, La'Mar                         M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  3    1758  Honell, Sr, James                    M0 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  4    1765  Marlatt, Neal                        M0 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  5    2319  Enriquez, Deyja                      W0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  6    2556  Washington, Lorenzo                  M0 Spike Up Athletics, Nampa, ID
Section   2 of  2   Timed Finals
  1    2338  Joiner, Daniel                       M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    2344  Knipp, Kacee                         M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  3    2366  Strause, Bryant                      M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  4    2313  Clay, Wally                          M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  5    2046  Reynolds, Dylan                      M0 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  6    2045  Reneau, Zane                         M0 Mountain West Youth Track Club, Missoul

Event  16   Mixed 1600 Meter Run Coaches
Lane  Comp#  Name                               Year School
Section   1 of  2   Timed Finals
  1    2271  Hopster, Doug                        M0 Ram Trackclub, Pocatello, ID
  2    1148  Hanks, Ryan                          M0 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  3    2061  Trebesch, Nick                       M0 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  4    2432  DeKrey, Donna                        W0 Rock Springs, Rock Springs, WY
  5    2972  Ortega, Ryan                         M0 Warrior Track, Pleasant View, UT
  6    2973  Ortega, Sunnie                       W0 Warrior Track, Pleasant View, UT
  7    1497  Hyde, Markham                        M0 Davis Track Club, Syracuse, UT
  8    1136  Adamson, Jeremy                      M0 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
  9    1150  Jacobson, Benjamin                   M0 Bountiful Track Club, Bountiful, UT
Section   2 of  2   Timed Finals
  1    2304  Bloom, Daniel                        M0 REAL TRAINING COLORADO, Erie, CO
  2    1696  Zentz, Jesse                         M0 Helena Novas, Helena, MT
  3    1390  Wilde, Sean                          M0 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  4    3014  Kendall, Kason                       M0 Woods Cross, Woods Cross, UT
  5    1284  Albin, Matt                          M0 Campbell County, Gillette, WY
  6    1868  Lambert, Bob                        M12 Lambert, Bob, Firth, ID
  7    1394  Fournier, Becky                      W0 Cheyenne East Track Club, Cheyenne, WY
  8    1320  Sondag, Rebecca                      W0 Casper Natrona Mustang, Casper, WY
  9    2194  Joosse, Emily                        W0 O-Town Tigers, Ogden, UT
 10    1890  Stewart, Bruce                       M0 LCI, lethbridge, AB
 11    2764  Rapp, Mikell                         W0 Team Provo, Provo, UT
 12    2416  Gose, Ben                            M0 Riverton Wyoming, Riverton, WY

Event  18   Boys 1600 Sprint Medley
Lane         Relay                                    
Heat   1 of  9   Prelims
  2       E  Davis Track Club
  3       A  Kelly Walsh High School
  4       A  Gold Medal Athletics
  5       A  Cheyenne Central Indians
  6       A  Woods Cross
Heat   2 of  9   Prelims
  2       A  Convent & Stuart Hall
  3       A  RISE Athletics
  4       A  BLAZIN BRUINS
  5       B  REAL TRAINING COLORADO
  6       D  Davis Track Club
Heat   3 of  9   Prelims
  2       C  Rock Springs
  3       A  Broncs Track Club
  4       C  REAL TRAINING COLORADO
  5       A  Davis Track Club
  6       A  Salem Hills High School
Heat   4 of  9   Prelims
  1       A  Star Valley
  2       F  Davis Track Club
  3       A  Rock Springs
  4       A  Casper Natrona Mustang
  5       A  REAL TRAINING COLORADO
  6       A  Spanish Fork
Heat   5 of  9   Prelims
  1       A  Team Provo
  2       C  Bountiful Track Club
  3       B  Mountain West Youth Track Club
  4       B  BLAZIN BRUINS
  5       C  Team Idaho
  6       B  Bountiful Track Club
Heat   6 of  9   Prelims
  1       B  Woods Cross
  2       B  Spanish Fork
  3       A  Evanston High School
  4       A  Tri-Valley Flyers
  5       B  Team Idaho
  6       B  Rock Springs
Heat   7 of  9   Prelims
  1       D  Bountiful Track Club
  2       A  Riverton Wyoming
  3       A  Roy Track Club
  4       A  Laramie TRACC Club
  5       A  Bountiful Track Club
  6       C  Davis Track Club
Heat   8 of  9   Prelims
  1       C  Convent & Stuart Hall
  2       A  Cody Track Club
  3       B  Davis Track Club
  4       A  Team Idaho
  5       D  REAL TRAINING COLORADO
  6       A  CATC
Heat   9 of  9   Prelims
  1       B  Convent & Stuart Hall
  2       C  Mountain West Youth Track Club
  3       A  Maribyrnong
  4       A  Success Academy Hawks
  5       A  Mountain West Youth Track Club
  6       C  Canyon Track Club

Event  20   Boys 4x200 Meter Relay
Lane         Relay                                    
Heat   1 of  10   Prelims
  2       A  DouglasTrac
  3       A  Gold Medal Athletics
  4       A  New Image Training Group of Lo
  5       B  Idaho Dash Track Club
  6       B  Broncs Track Club
Heat   2 of  10   Prelims
  2       A  Indian Track Club
  3       A  Davis Track Club
  4       A  California Rising Stars TC
  5       A  Big Horn High School
  6       A  CHEETAH UTAH
Heat   3 of  10   Prelims
  2       A  Uintah
  3       A  CATC
  4       A  Spokane Speed Academy
  5       A  Team Idaho
  6       D  Idaho Dash Track Club
Heat   4 of  10   Prelims
  1       A  Spike Up Athletics
  2       E  Idaho Dash Track Club
  3       B  Team Idaho
  4       A  BLAZIN BRUINS
  5       A  Lone Peak
  6       A  RISE Athletics
Heat   5 of  10   Prelims
  1       A  Rock Springs
  2       A  Evanston High School
  3       A  Thunder Basin Bolts
  4       A  Idaho Dash Track Club
  5       A  Trojan Track
  6       A  Rawlins Track
Heat   6 of  10   Prelims
  1       A  Cody Track Club
  2       A  Convent & Stuart Hall
  3       A  Casper Natrona Mustang
  4       A  Mountain West Youth Track Club
  5       A  Broncs Track Club
  6       A  Bountiful Track Club
Heat   7 of  10   Prelims
  1       B  Uintah
  2       A  Mountain View Buffalos
  3       B  Gold Medal Athletics
  4       A  Tri-Valley Flyers
  5       A  Kelly Walsh High School
  6       A  Riverton Wyoming
Heat   8 of  10   Prelims
  1       B  Davis Track Club
  2       B  Mountain West Youth Track Club
  3       A  ISC International
  4       A  REAL TRAINING COLORADO
  5       C  Kitsap Fliers
  6       A  Timpanogos
Heat   9 of  10   Prelims
  1       A  Canyon Track Club
  2       B  Trojan Track
  3       B  REAL TRAINING COLORADO
  4       B  Kitsap Fliers
  5       B  Spokane Speed Academy
  6       A  Roy Track Club
Heat   10 of  10   Prelims
  1       A  Star Valley
  2       A  Bozeman Track Club
  3       C  Idaho Dash Track Club
  4       A  Kitsap Fliers
  5       A  FSP - New Breed of Speed
  6       C  REAL TRAINING COLORADO

Event  22   Boys 4x400 Meter Relay
Lane         Relay                                    
Heat   1 of  9   Prelims
  1       B  Mountain West Youth Track Club
  2       A  Convent & Stuart Hall
  3       B  Idaho Dash Track Club
  4       A  California Rising Stars TC
  5       A  Park City Track Club
  6       A  Timpanogos
Heat   2 of  9   Prelims
  1       C  Woods Cross
  2       A  Mountain West Youth Track Club
  3       C  REAL TRAINING COLORADO
  4       A  New Image Training Group of Lo
  5       A  Indian Track Club
  6       B  Woods Cross
Heat   3 of  9   Prelims
  1       A  Salem Hills High School
  2       B  Rock Springs
  3       A  CATC
  4       A  BLAZIN BRUINS
  5       A  Woods Cross
  6       E  Idaho Dash Track Club
Heat   4 of  9   Prelims
  1       A  Team Provo
  2       A  Casper Natrona Mustang
  3       A  New Western Glory
  4       A  Gardena Speed
  5       A  Davis Track Club
  6       A  Uintah
Heat   5 of  9   Prelims
  1       B  Convent & Stuart Hall
  2       A  O-Town Tigers
  3       A  High Mountain Track Club
  4       A  Spokane Speed Academy
  5       B  REAL TRAINING COLORADO
  6       D  Idaho Dash Track Club
Heat   6 of  9   Prelims
  1       B  Roy Track Club
  2       B  Bozeman Track Club
  3       C  Idaho Dash Track Club
  4       A  REAL TRAINING COLORADO
  5       A  Lone Peak
  6       A  Syracuse Track Club
Heat   7 of  9   Prelims
  1       C  Davis Track Club
  2       A  Spanish Fork
  3       A  Big Horn High School
  4       B  BLAZIN BRUINS
  5       A  ISC International
  6       A  Bozeman Track Club
Heat   8 of  9   Prelims
  1       B  Davis Track Club
  2       B  Bountiful Track Club
  3       A  Rock Springs
  4       A  Tri-Valley Flyers
  5       A  Idaho Dash Track Club
  6       A  Bountiful Track Club
Heat   9 of  9   Prelims
  1       A  Springville Track Club
  2       D  Canyon Track Club
  3       D  REAL TRAINING COLORADO
  4       A  Broncs Track Club
  5       A  Roy Track Club
  6       A  Helena Novas

Event  24   Boys 4x800 Meter Relay
Lane         Relay                                    
Section   1 of  2   Timed Finals
  1       A  Spanish Fork
  2       A  Davis Track Club
  3       B  Davis Track Club
  4       A  Trojan Track
  5       A  O-Town Tigers
  6       B  Woods Cross
  7       B  Bountiful Track Club
  8       A  Cheyenne Central Indians
Section   2 of  2   Timed Finals
  1       A  Broncs Track Club
  2       A  Timpanogos
  3       A  Woods Cross
  4       A  REAL TRAINING COLORADO
  5       A  Tri-Valley Flyers
  6       A  Syracuse Track Club
  7       B  REAL TRAINING COLORADO
  8       A  Bountiful Track Club
  9       A  Springville Track Club