Girls 4×800 Meter Relay Final

  Simplot Games Meet                             Hy-Tek's MEET MANAGER  6:00 PM  2/17/2024
                           Simplot Games 2024 - 2/16/2024 to 2/18/2024
                                     Results - Simplot Games
  Girls 4x800 Meter Relay -
============================================================================
    School                                               Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Long Beach Blazin Bruins  'A'                     9:27.89    9:50.58   2
     1) Keeton, Arden 12                2) Bryant, Kennedy 9
     3) Jones, Riley 9                  4) Tindal, Kimani 10
  2 Davis Track Club  'G'                            10:00.00    9:57.34   1
     1) Larsen, Kate 12                 2) Glaze, Helen 11
     3) Swain, Eliza 11                 4) Cram, Isabella 9
  3 Herriman  'A'                                     4:02.68    9:58.52   2
     1) Woolf, Maci 11                  2) Wardle, Alayna 12
     3) Gerhart, Lindsey 10             4) Bowen, Kensie 12
  4 Western Slope Elite  'A'                          9:50.72   10:00.85   2
     1) Olson, Jocelyn 12               2) Siegrist, Sage 10
     3) Diedrich, Elle 10               4) Grossman, Grace 10
  5 Cheyenne East Indoor Track  'A'                   9:55.19   10:02.13   2
     1) Ronnau, Ynes 12                 2) Sawyer, Sydni 12
     3) Madsen, Maggie 9                4) Smith, Emma 12
  6 Viking Track Club  'A'                           10:06.36   10:07.19   1
     1) Wilson, Jessica 12              2) Starr, Sophie 11
     3) Broderick, Addison 10           4) Massey, Alexa 10
  7 Broncs Track Club  'A'                            9:59.46   10:07.22   2
     1) Eckland, Hadley 9               2) Fehlauer, Alyssa 11
     3) Miller, Alexa 11                4) Sullivan, Averi 12
  8 Valhalla Track Club  'A'                          9:44.00   10:09.00   2
     1) Lemon, Audrey 11                2) Stacey, Keira 12
     3) Parke, Lyndsey 11               4) Egnew, Naomi 12
  9 Ram TC  'A'                                       9:55.00   10:09.22   2
     1) Knudsen, Kimbrie 12             2) Knudsen, Brynli 9
     3) Benson, Sophie 12               4) Dahlstrom, Josi 12
 10 Timpanogos  'A'                                   9:58.34   10:12.83   2
     1) Carlile, Katelyn 12             2) Lloyd, Camryn 12
     3) Walton, Molly 12                4) Howell, Sarah 12
 11 Cheyenne Central Indians  'A'                    10:20.65   10:14.94   1
     1) Hofmeister, Emma 12             2) Montano, Ella 10
     3) Racines, Adalyn 9               4) Rose, Sofia 9
 12 LHS TRACC Club  'A'                              10:18.46   10:24.74   1
     1) Berryhill, Lainey 9             2) Roesler, Libbie 10
     3) Giraldo, Kieran 9               4) Schabron, MacKenna 10
 13 Orem XC & T&F Club  'A'                           9:48.10   10:26.00   2
     1) Trimble, Liv 9                  2) Olsen, Lydia 11
     3) Crawford, Alix 12               4) Garside, Gabbi 10