Girls 1600 Sprint Medley Prelim

  Simplot Games Meet                             Hy-Tek's MEET MANAGER  0:11 AM  2/17/2024
                           Simplot Games 2024 - 2/16/2024 to 2/18/2024
                                     Results - Simplot Games
  Girls 1600 Sprint Medley -
============================================================================
    School                                               Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Orem XC & T&F Club  'A'                           4:15.00    4:17.15q  2
     1) Trimble, Liv 9                  2) Egbert, Abby 11
     3) Bradley, Brooklyn 12            4) Trimble, Ava 12
  2 Natrona Fillies  'A'                              4:24.00    4:18.62q  5
     1) Gross, Ashley 11                2) Bradach, Kaitlyn 11
     3) Gustafson, Saige 11             4) Hart, Allie 12
  3 Long Beach Blazin Bruins  'A'                     4:11.23    4:19.33q  1
     1) Webster, Loren 11               2) Maroney, Tarynn 12
     3) Blue, Brooke 10                 4) Tirado, Xcaret 12
  4 Timpanogos  'A'                                   4:18.00    4:20.37q  4
     1) Navarrete-Lamas, Aldana 12      2) Sturdivant, Brooklyn 11
     3) Stavast, Eva 12                 4) Anderson, Bria 12
  5 D1 Elite  'A'                                     4:21.00    4:20.64q  6
     1) Clark, Madeline 10              2) Williams, Jaycee 12
     3) Kelley, Nahia 11                4) Pearson, Kaitlyn 12
  6 Long Beach Blazin Bruins  'B'                     4:25.23    4:21.51q  2
     1) Jones, Riley 9                  2) Keeton, Arden 12
     3) Washington, Alene 11            4) Hampton, DaQari 11
  7 LHS TRACC Club  'A'                               4:26.13    4:22.26q  2
     1) Schabron, MacKenna 10           2) Wallhead, Chloe 10
     3) Wallhead, Ava 10                4) Schabron, Leah 12
  8 Evanston Red Devils  'A'                          4:24.87    4:24.89q  4
     1) Capener, Jocelyn 12             2) Conrad, Talia 12
     3) Clifton, Coaley 12              4) Worthing, Kiara 10
  9 Farmtown Track  'A'                               4:33.00    4:28.73q  6
     1) Yates, Sahara 12                2) Anderson, Addie 12
     3) Siddoway, Skye 11               4) Van Zweden, Charley 12
 10 Broncs Track Club  'A'                            4:20.33    4:29.41q  5
     1) Fehlauer, Alyssa 11             2) Jacobs, Ruby 10
     3) Ketner, Loralai 10              4) Elchlinger, Molly 10
 11 Western Slope Elite  'A'                          4:25.00    4:29.52q  1
     1) Johnson, Sonya 9                2) Olson, Jocelyn 12
     3) Siegrist, Sage 10               4) Steel, Navaya 12
 12 Clayton Valley Charter High Sc  'A'               4:17.78    4:30.23q  3
     1) Magu, Vivienne 11               2) Vojtenyi, Stephanie 12
     3) Bennett, Skylar 12              4) McDonald, Kimora 12
 13 Davis Track Club  'E'                             4:40.00    4:31.65   3
     1) Holje, Sienna 10                2) Norton, Sara 12
     3) Dyson, Aaleyah 11               4) Swain, Eliza 11
 14 Thunder Basin High School  'A'                    4:35.00    4:35.62   6
     1) Rogge, Ashley 10                2) Miller, Grace 10
     3) Crabtree, Chloe 12              4) Jones, Mallory 12
 15 Riverton (WY)  'A'                                4:40.00    4:39.95   2
     1) Swann, Kiana 12                 2) Gale, Tori 11
     3) Ablard, Samantha 11             4) McGuffey, Cadence 9
 16 T-birds xc  'A'                                   4:35.00    4:42.11   5
     1) Boulton, Makayla 12             2) Calvin, Hannah 12
     3) Boulton, Gwen 10                4) Cheney, Kaylee 12
 17 Broncs Track Club  'B'                            4:29.22    4:42.24   3
     1) Charest, Lilly 11               2) Miller, Alexa 11
     3) Reimers, Brooklynn 9            4) Lewallen, Tennyson 12
  Simplot Games Meet                             Hy-Tek's MEET MANAGER  0:11 AM  2/17/2024
                           Simplot Games 2024 - 2/16/2024 to 2/18/2024
                                     Results - Simplot Games
 18 Valhalla Track Club  'A'                          4:36.28    4:42.82   4
     1) Stout, Annika 12                2) Stout, Breklyn 12
  ....Girls 1600 Sprint Medley -
     3) Turner, Ashlyn 12               4) Scott, Sarah 11
 19 Star Valley High School  'A'                      4:53.00    4:46.67   5
     1) Nichols, Catie 11               2) Collins, Grace 12
     3) Roberts, Jordyn 11              4) Visser, Gracey 10
 20 Layton Track Club  'A'                            4:20.74    4:49.64   6
     1) Seegmiller, Janaka 12           2) Wyatt, Ava 10
     3) Hess, Oakley 12                 4) Wright, Reagan 12
 21 Layton Track Club  'B'                            4:24.89    4:50.77   3
     1) Scharton, Sophie 10             2) Morgan, Vanessa 12
     3) Rollins, Jordan 11              4) Gianchetta, Violet 10
 22 Woods Cross  'A'                                  4:45.45    4:54.25   1
     1) Hubbel, Sabrina 10              2) Marx, Abby 10
     3) Bancroft, Madi 11               4) Clark, Erin 11
 23 Spokane Speed Academy  'A'                        4:44.00    4:56.66   1
     1) Thomas, Regan 10                2) Williams, Mikaila 12
     3) Anderson, Fiona 9               4) Anselmo, Josie 11
 24 Rawlins High School  'A'                          4:51.53    4:58.29   4
     1) Westby, Riley 10                2) Palmer, Trista 12
     3) Archuleta, Alexzandria 12       4) Lynch, Makinzea 11
 25 Green River High School - WY.  'A'                4:49.00    5:03.04   2
     1) Dockter, Mikayla 11             2) Murdock, Lily 10
     3) Murdock, Madison 12             4) Murdock, Isabelle 10
 26 SFHS  'A'                                         4:50.15    5:08.66   3
     1) Schwartz, Sarah 11              2) Solis, Leann 11
     3) Giles, Katelynn 12              4) Mason, Lily 12
 27 Layton Track Club  'C'                            4:26.11    5:08.95   1
     1) Hadley, Maggie 10               2) Parker, Katelyn 11
     3) Kuker, Nicole 12                4) Talley, Sammy 10
 28 Woods Cross  'B'                                  5:10.00    5:09.39   6
     1) Ly, Kelly 12                    2) Payan, Angie 10
     3) Ponder, Lydia 12                4) Keller, Kera 12
 29 Davis Track Club  'F'                             5:15.00    5:10.65   5
     1) Crummett, Rachel 10             2) Squire, Olivia 12
     3) Christensen, Chloe 10           4) Forbes, Brianna 11
 30 Springville Freshman Girls Tra  'A'               5:40.00    5:14.48   4
     1) Felix, Caroline 9               2) Paxton, Gillian 9
     3) Haws, Zoe 9                     4) Green, Elise 9
 31 Layton Track Club  'D'                            4:30.15    5:20.59   4
     1) Nelson, Jenna 12                2) Sanchez, Rachael 12
     3) Cooksey, Victoria 12            4) Witte, Anastasia 12
 32 Convent & Stuart Hall  'A'                        4:55.00    5:38.92   6
     1) Abernethy, Karina 12            2) Carpenter, Annika 11
     3) Andrzejek, Ella 11              4) Gallagher, Grace 12