Girls 1600 Sprint Medley Final

  Simplot Games Meet                             Hy-Tek's MEET MANAGER  7:57 PM  2/17/2024
                           Simplot Games 2024 - 2/16/2024 to 2/18/2024
                                     Results - Simplot Games
  Girls 1600 Sprint Medley -
============================================================================
    School                                            Prelims     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Long Beach Blazin Bruins  'A'                     4:19.33    4:07.32   2
     1) Tirado, Xcaret 12               2) Maroney, Tarynn 12
     3) Blue, Brooke 10                 4) Webster, Loren 11
  2 D1 Elite  'A'                                     4:20.64    4:09.97   2
     1) Kelley, Nahia 11                2) Pearson, Kaitlyn 12
     3) Clark, Madeline 10              4) Williams, Jaycee 12
  3 Timpanogos  'A'                                   4:20.37    4:14.12   2
     1) Anderson, Bria 12               2) Sturdivant, Brooklyn 11
     3) Lloyd, Camryn 12                4) Stavast, Eva 12
  4 Natrona Fillies  'A'                              4:18.62    4:17.74   2
     1) Bradach, Kaitlyn 11             2) Gustafson, Saige 11
     3) Hart, Allie 12                  4) Gross, Ashley 11
  5 Clayton Valley Charter High Sc  'A'               4:30.23    4:17.96   1
     1) Lahanas, Zoe 12                 2) Magu, Vivienne 11
     3) McDonald, Kimora 12             4) Bennett, Skylar 12
  6 Evanston Red Devils  'A'                          4:24.89    4:20.53   1
     1) Clifton, Coaley 12              2) Fackrell, Brenna 12
     3) Conrad, Talia 12                4) Capener, Jocelyn 12
  7 Long Beach Blazin Bruins  'B'                     4:21.51    4:21.62   2
     1) Sanders, Jamiyah 11             2) Washington, Alene 11
     3) Jones, Riley 9                  4) Keeton, Arden 12
  8 LHS TRACC Club  'A'                               4:22.26    4:23.63   1
     1) Schabron, Leah 12               2) Schabron, MacKenna 10
     3) Wallhead, Ava 10                4) Wallhead, Chloe 10
  9 Broncs Track Club  'A'                            4:29.41    4:24.82   1
     1) Ketner, Loralai 10              2) Jacobs, Ruby 10
     3) Fehlauer, Alyssa 11             4) Elchlinger, Molly 10
 10 Orem XC & T&F Club  'A'                           4:17.15    4:26.08   2
     1) Egbert, Abby 11                 2) Bradley, Brooklyn 12
     3) Embley, Maddie 11               4) Trimble, Liv 9
 11 Farmtown Track  'A'                               4:28.73    4:29.26   1
     1) Anderson, Addie 12              2) Yates, Sahara 12
     3) Siddoway, Skye 11               4) Van Zweden, Charley 12
 12 Western Slope Elite  'A'                          4:29.52    4:38.28   1
     1) Olson, Jocelyn 12               2) Diedrich, Elle 10
     3) Steel, Navaya 12                4) Grossman, Grace 10