Boys 1600 Meter Prelim

    Simplot Games Meet                             Hy-Tek's MEET MANAGER  10:10 AM  1/28/202
                           Simplot Games 2024 - 2/16/2024 to 2/18/2024
                                     Results - Simplot Games
  Boys 1600 Meter Run -
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries
  1 Jourdon, JoJo             12 Olympus,Salt Lake C  3:59.87    4:18.32q  1
  2 Stadtlander, Nate         11 YMCA Team Id,Boise,  4:18.86    4:18.64q  1
  3 Vause, Charlie            11 Vause, Charl,Rio Ra  4:12.30    4:20.74q  2
  4 Bradshaw, Ben             12 American For,AMERIC  4:22.41    4:22.09q  2
  5 Hyde, Ben                 11 Valhalla Tra,Center  4:22.12    4:22.52q  1
  6 Ogomo, Tayshaun           11 Herriman,Herriman,   4:20.82    4:22.60q  3
  7 Ludwig, Andrew            12 Riverton,Riverton,   4:12.06    4:24.06q  3
  8 Morrell, Race             10 Cheyenne Cen,Cheyen  4:26.28    4:24.29q  3
  9 Keller, Brady             11 Leduc Track,Edmonto  4:25.86    4:25.83q  3
 10 Hofheins, Max             12 Herriman,Herriman,   4:15.17    4:25.87q  1
 11 Cervi-Skinner, Zack       11 North Idaho,Coeur d  4:27.53    4:26.39q  3
 12 Steadman, William         12 Herriman,Herriman,   4:09.95    4:26.49q  2
 13 Peters, Clark             12 Timpanogos,Orem, UT  4:25.12    4:26.63q  2
 14 Tang, Jonah               11 Tang, Jonah,South J  4:21.37    4:26.92q  2
 15 McCulloch, Ethan          12 McCulloch, E,Spring  4:20.00    4:27.25q  1
 16 Stockett, Luke            12 Stockett, Lu,Nampa,  4:27.00    4:27.43q  2
 17 Wood, Hyrum               12 Wood, Hyrum,South J  4:24.01    4:27.51q  1
 18 King, Jacob               12 North Idaho,Coeur d  4:23.63    4:28.05q  3
 19 Tang, Micah               11 Tang, Micah,South J  4:26.00   J4:28.05q  1
 20 Fagerlin, Jackson         11 D1 Elite,Loveland,   4:30.22    4:28.35q  3
 21 Chatfield, Kaden          12 Riverton (WY,Rivert  4:26.01    4:28.36q  2
 22 Martin, Symond            10 Martin, Symo,Page,   4:32.12    4:28.58q  4
 23 Hooper, Hayden            11 Hooper, Hayd,Bounti  4:32.00    4:28.83q  4
 24 Goss, Charles             12 Goss, Charle,Boise,  4:21.10    4:29.90q  1
 25 Plewe, Austin             10 American For,AMERIC  4:34.82    4:30.57q  4
 26 Hayden, Darren            12 D1 Elite,Loveland,   4:30.00    4:30.58q  1
 27 Tripp, Cooper             11 Tripp, Coope,Lehi,   4:24.71    4:30.65q  3
 28 Helm, Gage                12 Riverton,Riverton,   4:30.12    4:31.36q  3
 29 James, Tate               12 Orem XC & T&,OREM,   4:30.88    4:31.43q  3
 30 Clark, Scott              11 D1 Elite,Loveland,   4:30.00    4:31.55q  2
 31 Frampton, Russell         12 Frampton, Ru,Twin F  4:30.00    4:31.64q  3
 32 Athay, Luke               12 Idaho Falls,Idaho F  4:35.00    4:31.71q  5
 33 Colling, Micah            11 Kelly Walsh,Casper,             4:31.73q  5
 34 McMahan, Noah             12 Lake Tahoe T,Inclin  4:28.57    4:31.80q  3
 35 Berkson, Kyle             12 Olympus,Salt Lake C  4:28.00    4:32.02q  1
 36 Carr, Wyatt                9 North Idaho,Coeur d  4:29.48    4:32.22q  2
 37 Nelson, Ezra              12 SkyridgeFalc,Lehi,   4:19.00    4:32.61   2
 38 Inabnit, Tyler            11 Mountain Wes,Missou  4:34.18    4:33.00   4
 39 Brokaw, Bridger           12 Cheyenne Cen,Cheyen  4:24.21    4:33.19   2
 40 Arthun, Oren              12 Bozeman Trac,Bozema  4:36.21    4:33.24   5
 41 Johnson, Garrison         11 Johnson, Gar,North   4:35.99    4:33.27   5
 42 Arbuckle, Hayden          11 Valhalla Tra,Center  4:36.00    4:34.06   5
 43 Messer, Daniel            12 Clayton Vall,Concor  4:19.87    4:34.09   3
 44 Moore, Isaac              12 Moore, Isaac,South   4:34.10    4:34.15   4
 45 Eberle, Dom               12 LHS TRACC Cl,Larami  4:28.88    4:34.22   3
 46 Karren, Bridger           12 American For,AMERIC  4:26.69    4:34.24   1
 47 Steele, Kole              10 Steele, Kole,Reno,   4:30.38    4:34.33   1
 48 Williams, Alex            11 American For,AMERIC  4:32.40    4:34.51   4
 49 Caldwell, Aaron           12 SkyridgeFalc,Lehi,   4:25.00    4:34.81   1
 49 Muirbrook, Tyler          12 Farmtown Tra,Farmin  4:39.40    4:34.81   6
 51 Peachey, James            12 Peachey, Jam,Reno,   4:31.10    4:35.01   1
 52 Lund, Ethan               11 Farmtown Tra,Farmin  4:39.79    4:35.29   6
 53 Johnston, Corbin          11 Johnston, Co,Ashton  4:21.69    4:36.09   3
 54 Martin, Josh              11 Hillcrest Tr,Midval  4:41.03    4:36.57   6
 55 Leal, Erick               12 Canyon TC (C,Canyon  4:32.32    4:37.12   4
 56 Wardle, Nathan            12 Wardle, Nath,Herrim  4:30.11    4:37.34   2
 57 Sturgeon, Landon          11 Farmtown Tra,Farmin  4:31.67    4:37.46   3
 58 Steveson, Lucas           10 Cheyenne Eas,Cheyen  4:40.69    4:38.53   6
 59 Lorch, Peter              12 Star Valley,Afton,   4:41.51    4:38.61   6
 60 Jimenez, Saul             12 Canyon TC (C,Canyon  4:43.55    4:38.74   7
 61 Austin, Trey              12 Farmtown Tra,Farmin  4:42.35    4:38.92   7
 62 Manzer, Raivio            12 Spike Up Ath,Nampa,  4:40.23    4:39.38   6
 63 Marks, Drew               12 Herriman,Herriman,   4:31.91    4:39.42   4
 64 Swalstad, Trajn           11 Worland High,Worlan  4:30.71    4:39.63   2
 65 Rydell, Parker            12 Highland Haw,Gilber  4:38.03    4:39.83   6
 66 Cooper, Afton             12 D1 Elite,Loveland,   4:35.00    4:40.52   5
 67 Shipp, Takashi            10 Orem XC & T&,OREM,   4:47.16    4:41.03   8
 68 Charest, Ryder             9 Broncs Track,Sherid  4:43.68    4:41.17   7
 69 Nunley, Landon            11 Riverton,Riverton,   4:32.49    4:41.37   4
 70 Luna, Aadan                9 Broncs Track,Sherid  4:44.12    4:41.59   7
 70 Spencer, Sam              12 Spencer, Sam,Ammon,  4:35.00    4:41.59   4
 72 Rawlings, Carter          11 Davis Track,Kaysvil  4:37.00    4:41.72   5
 73 Reading, Owen             12 Reading, Owe,84009,  4:35.00    4:42.28   4
 74 Trowbridge, Yishai        11 Western Slop,Grand   4:43.09    4:42.74   7
 75 Gonda, Shaun              10 Broncs Track,Sherid  4:50.19    4:42.81   9
 76 Steadman, McKay           11 Steadman, Mc,Herrim  4:40.00    4:43.18   6
 77 Steoger, Zachary          10 Steoger, Zac,Ogden,  4:44.00    4:43.26   7
 78 Kawa, Tanner              10 T-birds xc,Orem, UT  4:40.21    4:43.59   6
 79 Clark, Cooper              9 Grantsville,Grantsv  4:56.43    4:44.04  10
 80 Hansen, Ethan              9 RAD Training,Pocate  4:53.54    4:44.06  10
 81 Hamma, Emerson            10 Hamma, Emers,Great   4:35.08    4:44.08   5
 82 Hart, Gage                10 Timpanogos,Orem, UT  4:37.75    4:44.53   5
 83 Witcher, Lucas            12 Highland Haw,Gilber  4:34.04    4:44.94   4
 84 Whaley, Calvin            12 Whaley, Calv,Orem,   4:30.19    4:45.03   2
 85 Rodriguez, Adrian         12 Canyon TC (C,Canyon  4:31.25    4:45.19   2
 86 Carter, Thomas            12 Carter, Thom,Spring  4:35.00    4:45.23   4
 87 Cox, Will                 11 Cox, Will,Burley, I  4:46.00    4:45.26   7
 88 Wardle, Adam              10 Wardle, Adam,Herrim  4:49.99    4:45.46   9
 89 Miller, Joseph            11 Farmtown Tra,Farmin  4:46.47    4:46.13   8
 90 Roberts, Lucas            11 Roberts, Luc,Boise,  4:50.00    4:46.14   9
 91 Munari, Jameson           11 Casper Natro,Casper  4:51.94    4:46.36   9
 92 Wright, Maxwell           12 Wright, Maxw,Orem    4:30.12    4:46.61   1
 93 Larson, Zenock            11 Box Elder Hi,Brigha  4:35.00    4:46.63   5
 93 Balagna, Carter           12 Springville,Springv  4:35.00    4:46.63   5
 95 Schellig, Auston          10 Schellig, Au,Joliet  4:44.39    4:46.68   7
 96 Rawlings, Cade            11 Davis Track,Kaysvil  4:37.00    4:47.01   5
 97 Tervort, David            11 Valhalla Tra,Center  4:41.70    4:47.42   6
 98 Hartsky, Flint             9 LHS TRACC Cl,Larami  4:45.23    4:47.52   7
 99 Tirrell, Brodie           12 Bozeman Trac,Bozema  4:48.00    4:47.63   8
100 Willford, Tim             12 Highland Haw,Gilber  4:21.07    4:47.75   2
101 Hazard, Jeffrey            9 Hazard, Jeff,South   4:37.00    4:48.13   5
102 Coisson III, David         9 Coisson III,,Sparks  4:55.25    4:48.21  10
103 Seitzinger, Traeke         9 SFHS,Spanish Fork,   4:48.15    4:48.38   8
104 Alarcon, Anthony          12 Canyon TC (C,Canyon  4:32.76    4:48.56   4
105 Jones, Giryan             10 Jones, Girya,Iona,   4:57.32    4:48.59  11
106 Bigelow, Conrad           10 Orem XC & T&,OREM,   4:46.89    4:48.99   8
107 Caldwell, Gage            12 Orem XC & T&,OREM,   4:49.76    4:49.04   8
108 Teeples, Ezra             11 Teeples, Ezr,Kennew  4:18.00    4:49.35   3
109 Elliott, Brenen           12 Olympus,Salt Lake C  4:40.00    4:49.59   6
110 Prather, Nyall             9 Prather, Nya,Page,   4:57.58    4:49.84  11
111 Scott, Hudson              9 Farmtown Tra,Farmin  4:50.16    4:49.94   9
112 Briggs, Kenny              9 Herriman Hig,South   4:43.10    4:49.97   7
113 Reddish, Rustin           11 O-Town Tiger,Ogden,  4:40.46    4:50.02   6
114 Overson, Junah             9 Valhalla Tra,Center  4:45.00    4:50.11   7
115 Arbuckle, Bryce           11 Valhalla Tra,Center  4:41.13    4:50.27   6
116 Lee, Ayden                10 Valhalla Tra,Center  4:32.47    4:50.46   4
117 Gonzalez, Anthony         12 Bonneville H,Ogden,  4:36.21    4:50.66   5
118 Poulson, Kyler            12 Riverton,Riverton,   4:43.17    4:50.79   7
119 Christensen, Cody         10 Ram TC,Pocatello, I  4:46.80    4:51.05   8
120 Donahue, Brock             9 Donahue, Bro,Spring  4:42.02    4:51.71   7
121 Hartshorn, Findlay        10 Bolt Track a,Kirkla  4:29.00    4:52.11   1
122 Poff, Ethan               11 Poff, Ethan,Kimberl  4:44.68    4:52.32   7
123 Crockett, Brayden         10 Highland Haw,Gilber  4:41.04    4:52.48   6
124 Ekstrom, Bradley          11 O-Town Tiger,Ogden,  4:46.53    4:52.51   8
125 Pope, Joshua              12 Orem XC & T&,OREM,   4:47.48    4:52.68   8
126 Droubay, Adin             11 Box Elder Hi,Brigha  4:45.00    4:53.10   7
127 Obando, Cash              11 Long Beach B,Long b  4:33.78    4:53.11   4
128 Heywood, Matt             11 Star Valley,Afton,   4:57.91    4:53.39  11
129 Judkins, Graham           ch Judkins, Gra,Plain   4:42.00    4:53.50   6
130 Parras, Nathan            12 Canyon TC (C,Canyon  4:49.83    4:53.52   9
131 Hillam, Landon             9 Hillam, Land,Fruitl  4:50.00    4:53.71   9
132 Thompson, Beau            12 Woods Cross,Woods C  4:56.80    4:53.88  10
133 Taggart, Nathan           11 Davis Track,Kaysvil  4:55.23    4:53.94  10
134 Huwe, Hunter              12 Viking Track,Pleasa  4:53.97    4:54.56  10
135 Baxter, Bryan              9 Evanston Red,Evanst  4:57.79    4:54.73  11
136 Paulsen, Wally             9 Paulsen, Wal,Spring  4:49.00    4:55.14   8
137 Clay, Jonas                9 Davis Track,Kaysvil  4:41.01    4:55.23   6
138 Whiting, Zachary          12 Olympus,Salt Lake C  4:58.00    4:55.32  11
139 Call, Cody                11 Stoic Runnin,Caldwe  4:56.00    4:55.55  10
140 Drake, Jackson            11 O-Town Tiger,Ogden,  4:57.11    4:55.57  11
141 Light, Jacob              10 Beaumont Cou,Beaumo  4:57.55    4:55.84  11
142 Deford, Hank              10 Western Slop,Grand   4:55.77    4:55.95  10
143 Skidmore, Adam            11 RAD Training,Pocate  4:53.34    4:56.45  10
144 Kejr, Bodey                9 Douglas High,Dougla  4:51.51    4:56.64   9
145 Johnson, LJ               10 Highland Haw,Gilber  4:49.02    4:56.95   8
146 Gurr, Carson              11 Viking Track,Pleasa  4:56.90    4:57.00  11
147 Christensen, Rees         12 Woods Cross,Woods C  5:04.30    4:57.17  13
148 Johnson, Graham           11 Ram TC,Pocatello, I  4:57.64    4:57.43  11
149 Cote, Isaiah              12 Cote, Isaiah,Ranche  4:50.20    4:57.52   9
150 Grensten, Jorrin          12 Mountain Wes,Missou  4:49.42    4:57.80   8
151 Williams, Chaseton        12 Williams, Ch,Stansb  4:45.30    4:57.90   7
152 Ricks, Logan              12 SFHS,Spanish Fork,   4:52.15    4:58.13   9
153 Pilkington, Blake          9 Pilkington,,West Ha  4:52.00    4:58.29   9
154 Warnock, Ethan             9 Valhalla Tra,Center  4:50.00    4:58.39   9
155 Johnson, Eddie            11 Team Provo,Provo, U  5:00.00    4:59.03  12
156 Anderson, Mason           12 Layton Track,Layton  5:08.00    4:59.54  14
157 Romney, Daniel            12 Romney, Dani,Herrim  4:56.02    4:59.58  10
158 Halverson, Josh           12 Farmtown Tra,Farmin  4:55.42    4:59.82  10
159 Wardle, Eli                9 Wardle, Eli,Herrima  4:51.75    5:00.00   9
160 Dutson, Nick               9 Grantsville,GRANTSV  5:02.00    5:00.11  12
161 Schlerf, Caleb            10 Schlerf, Cal,Nampa,  5:00.00    5:00.14  12
162 Smith, Lincoln            10 Smith, Linco,Driggs  4:59.19    5:00.16  11
163 Pace, Skyler              11 Woods Cross,Woods C  5:08.00    5:00.18  14
164 Davis, Devon              10 Spike Up Ath,Nampa,  4:44.86    5:00.30   7
165 Alvey, Blake              11 Davis Track,Kaysvil  4:48.00    5:00.33   8
166 Smith, Spencer             9 Ram TC,Pocatello, I  4:57.65    5:00.73  11
167 Ekstrom, Ryan             11 O-Town Tiger,Ogden,  4:52.42    5:01.09   9
168 Jensen, Anthony           12 Jensen, Anth,Burley  5:07.00    5:01.13  13
169 Giles, Luke                9 Giles, Luke,Midway,  5:02.90    5:01.40  13
170 Cleveland, Garrett        11 Mountain Wes,Missou  4:48.68    5:01.72   8
171 Beck, Josh                10 Viking Track,Pleasa  5:04.74    5:02.18  13
172 Harmon, Aiden             10 Mountain Vie,Mounta  4:50.00    5:02.60   9
173 Miller, Jaron             10 Box Elder Hi,Brigha  5:09.00    5:02.62  14
174 Evans, Aiden              11 Pocatello Th,Pocate  5:01.00    5:02.93  12
175 Higbee, Keaton            12 Riverton,Riverton,   4:55.47    5:03.19  10
176 Wall, Eddy                11 Olympus,Salt Lake C  5:09.00    5:03.54  14
177 Gudgell, Thomas           12 Gudgell, Tho,west j  4:55.00    5:03.68  10
178 Hancock, Kenneth          11 Canyon Track,Caldwe  4:51.23    5:03.98   9
179 Porter, Jonas              9 Trojan Track,Rigby,  4:59.00    5:04.09  11
180 Ward, Casey               11 Farmtown Tra,Farmin  4:59.41    5:04.35  12
181 MendozaLopez, Antonio     11 Beaumont Cou,Beaumo  4:48.34    5:04.41   8
182 Hobbs, Caden              11 Kitsap Flier,Silver  4:37.00    5:04.82   5
183 McCombs, William           9 Grizz Track,Idaho F  5:05.25    5:05.06  13
184 Dye, Carsen               12 Dye, Carsen,Idaho f  5:05.00    5:05.66  13
185 Kruger, Guy               12 Olympus,Salt Lake C  5:05.00    5:05.69  13
186 Nielsen, Wyatt            12 Riverton,Riverton,   5:00.77    5:06.07  12
187 Peacock, Wyatt            11 Timpanogos,Orem, UT  4:49.58    5:06.15   8
188 Shaw, Glen                11 Shaw, Glen,Burley,   5:30.00    5:06.40  17
189 Davis, Luke               11 Lake Tahoe T,Inclin  4:36.41    5:06.41   5
190 Olsen, Sam                12 Farmtown Tra,Farmin  5:02.42    5:06.51  12
191 Williams, Jamison         12 Evanston Red,Evanst  4:58.88    5:06.86  11
192 Anderson, Jade            10 Spike Up Ath,Nampa,  4:48.97    5:07.09   8
193 Douglas, Dallin           11 Team Provo,Provo, U  5:05.72    5:07.20  13
194 Randall, Ray              11 Randall, Ray,Brigha  5:20.00    5:07.25  16
195 Bingham, Thomas           11 T-birds xc,Orem, UT  5:14.70    5:07.62  15
196 Findlay, Henry            12 Farmtown Tra,Farmin  5:02.45    5:07.69  13
197 Cook, Brendon             11 Uintah,Vernal, UT    5:15.00    5:07.73   4
198 Rindlisbacher, Boston      9 Riverton,Riverton,   5:01.24    5:07.93  12
199 Clater, Charles           11 Mountain Wes,Missou  5:10.12    5:07.96  14
200 Allen, Soren              11 Timpanogos,Orem, UT  5:00.45    5:07.97  12
201 Coleman, Paul             11 Western Slop,Grand   4:57.58    5:08.00  11
202 Hildreth, Koda            11 Farmtown Tra,Farmin  5:02.09    5:08.01  12
203 Christensen, Zach         10 SFHS,Spanish Fork,   5:15.15    5:08.64  15
204 Frandsen, Luke             9 Frandsen, Lu,Idaho   5:10.00    5:09.02  14
205 Schield, Andy             12 Highland Haw,Gilber  4:51.02    5:09.06   9
206 Lintvedt, Trevor          11 Ram TC,Pocatello, I  5:15.00    5:09.57  15
207 Heninger, Caden            9 Riverton,Riverton,   5:05.16    5:09.67  13
208 Chan, Aaron               12 Woods Cross,Woods C  5:15.00    5:09.72  15
209 Magee, Mason              12 Davis Track,Kaysvil  4:55.22    5:09.89  10
210 Noall, Tyler              11 Woods Cross,Woods C  5:11.00    5:09.93  14
211 Ryskamp, Caleb            11 SFHS,Spanish Fork,   5:13.15    5:10.35  15
212 Bell, Johnny              10 Trojan Track,Rigby,  5:20.00    5:10.50  16
213 Wright, Kelton            11 Wright, Kelt,Wellsv  5:01.01    5:10.89  12
214 Roberts, Davis             9 Grizz Track,Idaho F  5:12.93    5:11.26  15
215 Fredin, Isaac              9 Layton Track,Layton  5:09.24    5:11.46  14
216 Carter, McKay             12 Carter, McKa,Maplet  5:00.00    5:11.60  12
217 Fjeldsted, Jordan         12 Riverton,Riverton,   5:12.12    5:11.93  14
218 Gregory, Daniel            9 Leduc Track,Edmonto  4:57.00    5:12.23  11
219 Woolf, Jaxon               9 Woolf, Jaxon,South   5:08.00    5:12.46  14
220 Fisher, Jacob             12 Fisher, Jaco,Rexbur  5:30.00    5:12.56  17
221 Morris, Cole               9 Ram TC,Pocatello, I  5:15.00    5:12.80  15
222 McDivitt, David           10 Casper Natro,Casper  5:05.97    5:12.89  13
223 Drebert, Blake             9 Leduc Track,Edmonto  4:59.00    5:13.08  11
224 Bott, Kolby               10 Bott, Kolby,Springv  5:05.00    5:13.45  13
225 Moon, Justin              11 Evanston Red,Evanst  5:00.08    5:13.94  12
226 Min, Joel                 10 Timpanogos,Orem, UT  5:30.09    5:14.81  17
227 Anderson, Kimbal          11 Anderson, Ki,Rexbur  5:20.44    5:15.55  16
228 Black, Devin               9 Davis Track,Kaysvil  5:00.00    5:16.46  12
229 Scown, Brigham             9 Scown, Brigh,Tooele  5:20.00    5:16.49  16
230 Boyle, Carter              9 Boyle, Carte,Idaho   5:15.00    5:16.61  15
231 Pettus, Chase             10 Rawlins High,Rawlin  5:10.75    5:17.18  14
232 Francis, Croydon          12 Evanston Red,Evanst  5:14.28    5:17.65  15
233 Hooper, Sam               10 Valhalla Tra,Center  4:56.00    5:17.68  10
234 Weber, Ryan               11 Timpanogos,Orem, UT  5:10.11    5:17.73  14
235 Maes, William             10 Rock Springs,Rock S  5:06.37    5:18.18  13
236 Schroeder, Sebastian       9 Schroeder, S,Lolo,   5:20.00    5:18.59  15
237 Herd, Connor              10 Mountain Wes,Missou  5:27.66    5:18.93  16
238 Shaw, Carlos              12 Riverton (WY,Rivert  5:15.00    5:19.11  15
239 Torres, Esteban           10 Stoic Runnin,Caldwe  5:00.00    5:19.38  12
240 Swan, Lincoln             10 Layton Track,Layton  4:52.00    5:19.61   9
241 Jackman, Levi              9 Davis Track,Kaysvil  5:39.11    5:19.62  17
242 Bennett, Linkoln          12 Western Slop,Grand   5:25.59    5:20.70  16
243 Cole, Bridger             10 Timpanogos,Orem, UT  5:30.56    5:21.75  17
244 Finch, Jacob              11 RAD Training,Pocate  5:12.43    5:22.50  14
245 Moore, Tanner             11 Riverton,Riverton,   5:15.37    5:23.30  15
246 McKellar, John            11 McKellar, Jo,Driggs  5:10.05    5:23.52  14
247 Leduc, Sean               12 Davis Track,Kaysvil  4:58.11    5:24.59  11
248 Leake, Marshall            9 Valhalla Tra,Center  5:24.00    5:25.12  16
249 Stubbs, Ben               10 Timpanogos,Orem, UT  5:49.87    5:25.13  18
250 McCune, Ryder              9 T-birds xc,Orem, UT  5:19.81    5:25.83  15
251 Mitton, Sawyer            10 Mitton, Sawy,Burley  5:30.00    5:26.96  17
252 Countryman, Tanner        11 Pocatello Th,Pocate  5:40.00    5:27.00  18
253 Brown, Gideon             12 Riverton,Riverton,   5:01.15    5:27.59  12
254 Ellis, Van                11 T-birds xc,Orem, UT  5:20.00    5:28.75  16
255 Mackintosh, Corbin        12 Riverton,Riverton,   5:10.43    5:29.10  14
256 Dunn, Theodore             9 Springville,Springv  5:45.00    5:29.37  18
257 Cook, Austin               9 Riverton,Riverton,   5:20.61    5:29.39  16
258 Christian, Carson          9 Springville,Springv  5:30.00    5:29.91  17
259 Edwards, Miles            10 Davis Track,Kaysvil  5:15.12    5:30.38  15
260 Cresap, Trace             10 Farmtown Tra,Farmin             5:32.58  17
261 Fallon, Micah             11 SFHS,Spanish Fork,   5:55.15    5:32.85  19
262 Hibbert, Harvey           10 Hibbert, Har,Alta,   5:15.00    5:33.34  15
263 McMahan, Josiah           12 Lake Tahoe T,Inclin  5:00.34    5:33.36  12
264 Chase, Ammon              12 Davis Track,Kaysvil  4:53.01    5:33.72  10
265 Sagendorf, Hayden         11 Ram TC,Pocatello, I  5:35.19    5:34.05  17
266 Olsen, Mitchell           11 RAD Training,Pocate  5:27.33    5:34.40  16
267 Bullock, Kyler            10 Timpanogos,Orem, UT  5:21.00    5:34.55  16
268 Perry, Kurt                9 Riverton,Riverton,   5:15.72    5:34.57  15
269 Ekstrom, Daniel            9 O-Town Tiger,Ogden,  5:26.86    5:35.55  16
270 Rasmussen, Kache          10 Rasmussen, K,Sugar   5:35.10    5:36.16  17
271 Schaugaard, Parker        10 Pocatello Th,Pocate  5:20.00    5:37.25  16
272 Ballard, Preston           9 Springville,Springv  5:37.00    5:37.70  17
272 Pease, Benson             11 Timpanogos,Orem, UT  5:30.77    5:37.70  17
274 Ehat, Austin              10 Timpanogos,Orem, UT  5:47.88    5:38.26  18
275 Wilfert, Chase            10 Riverton,Riverton,   5:35.12    5:38.63  17
276 Lovell, Taegen            10 Trojan Track,Rigby,  5:20.00    5:39.59  16
277 McKell, Jack              10 Timpanogos,Orem, UT  5:42.12    5:39.81  18
278 Barkdull, Ben             11 Star Valley,Afton,   5:39.74    5:40.30  17
279 Garcia, Adan               9 Rawlins High,Rawlin  5:43.35    5:40.56  18
280 Phippen, Morgan            9 Farmtown Tra,Farmin  5:28.85    5:40.72  16
281 Pulsipher, Tanner         11 Farmtown Tra,Farmin  5:57.31    5:43.64  19
282 Bigler, Kolby             11 Pocatello Th,Pocate  5:50.00    5:43.79  18
283 Wheelwright, Myles         9 O-Town Tiger,Ogden,  5:35.20    5:43.90  17
284 Richman, Aiden             9 Riverton,Riverton,   6:00.12    5:44.26  19
285 Mortimer, Jason           10 Ram TC,Pocatello, I  5:54.44    5:45.68  18
286 Read-Smith, Nat           12 Mountain Wes,Missou  5:31.50    5:48.13  17
287 Bello, Oscar              12 O-Town Tiger,Ogden,  5:50.00    5:49.48  18
288 Perry, G                  10 Riverton,Riverton,   5:15.76    5:50.14  15
289 Tuttle, Isaac             11 Tuttle, Isaa,Teton,  5:40.11    5:52.02  18
290 Ricks, Jacob              11 Timpanogos,Orem, UT  5:53.95    5:52.18  18
291 Williamson, Isaac         11 Canyon Track,Caldwe  5:24.01    5:52.29  16
292 Orr, Ryker                10 Ram TC,Pocatello, I  5:56.09    5:53.06  19
293 Wixom, Xan                 9 Riverton,Riverton,   6:01.15    5:54.05  19
294 Francis, Andrew            9 O-Town Tiger,Ogden,  5:29.93    5:55.84  16
295 Tatro, Trustin            10 Tiger Runnin,Jerome  6:03.00    5:56.83  19
296 Shear, Brandon            10 Mountain Wes,Missou  6:03.66    5:57.66  19
297 Jones, Noah               12 Jones, Noah,Springv  5:58.00    6:00.69  19
298 Anderson, Timothy         10 Ram TC,Pocatello, I  5:50.33    6:00.99  18
299 Weiss, David              11 Star Valley,Afton,   5:44.23    6:01.24  18
300 Bushman, Trevan           10 Ram TC,Pocatello, I  6:08.71    6:03.82  19
301 Greenlee, Parker           9 Greenlee, pa,Victor  6:18.00    6:05.29  19
302 Allen, Isaac               9 T-birds xc,Orem, UT  5:36.00    6:05.54  17
303 Balagna, Spencer           9 Springville,Springv  5:55.00    6:07.81  18
304 McCulloch, Hudson          9 McCulloch, H,Spring  5:50.00    6:11.59  18
305 James, Kobin               9 Orem XC & T&,OREM,   6:34.24    6:22.38  19
306 Gwilliam, Brock            9 Gwilliam, Br,Rexbur  6:20.00    6:29.76  19
307 Hammer, Thomas             9 Hammer, Thom,Wellsv  7:05.10    6:42.68  19
308 Liddell, Marcus           11 O-Town Tiger,Ogden,  6:55.00    7:41.07  19
 -- Spencer, Alex             11 Spencer , Al,Midway  4:30.01        DNF   1