2024 Coaches

Simplot Games Meet                                               Hy-Tek's MEET MANAGER  Page 1
                          Simplot Games 2024 - 2/16/2024 to 2/18/2024
                                 Meet Program - Simplot Games
Event  15   Mixed 200 Meter Dash Coaches
Lane  Comp#  Name                       Year School             Seed Time               
Section   1 of  4   Timed Finals
  1    1840  Jones, Ben                  Mch Jones, Ben                                   
  2    2772  Senket Temple, Panya        Wch Team Blackou                                 
  3    2873  Mortimore, Shaylee          Wch Torrington H                                 
  4    2429  Korp, Bree                  Wch Rawlins High                                 
  5    2856  Shepherd, Katie             Wch Timpanogos                                   
  6    2436  Young, Trey                 Mch Rawlins High                                 
Section   2 of  4   Timed Finals
  1    1722  Henderson, Cassidy          Wch Henderson, Cassidy                           
  2    1421  Wong, Kevin                 Mch Convent & St                                 
  3    1831  Rose, Kayla                 Wch JJ Athletics                                 
  4    2992  Turner, Chad                Mch Valhalla Tra                                 
  5    1829  Humphrey, Jared             Mch JJ Athletics                                 
  6    1998  King, Kiera                 Wch Long Beach B                                 
Section   3 of  4   Timed Finals
  2    2284  Sullivan, Kyle              Mch Pinedale Hig                                 
  3    1115  McComb, Caige               Mch Big Horn Hig                                 
  4    1443  Marcus, Adam                Mch D1 Elite                                     
  5    2831  Garfield, Noah              Mch Timpanogos                                   
  6    1436  Ediger, Evan                Mch D1 Elite                                     
Section   4 of  4   Timed Finals
  3    2106  Foster, Jaden               Mch Mountain Wes                                 
  4    1548  Visser, Daymon              Mch Drive Athletics                              
  5    1874  Le, Steven                  Mch Kitsap Flier                                 
  6    2189  Ericson, Reed               Mch Olympus                                      
=================================================================
Event  16   Mixed 1600 Meter Run Coaches
Lane  Comp#  Name                       Year School    
Section   1 of  2   Timed Finals
  1    2713  De La Cruz, Endy            Mch Stoic Running Club                           
  2    3053  Kearns, Brian               Mch Western Slop                                 
  3    1534  Barker, Collin              Mch Douglas High                                 
  4    2963  Egnew, Sarah                Wch Valhalla Tra                                 
  5    2085  Kiefer, Lindsay             Wch Mountain Vie                                 
  6    2970  Hooper, Trent               Mch Valhalla Tra                                 
  7    3005  Gurr, Cameron               Mch Viking Track Club                            
  8    3013  Morrison, Mark              Mch Viking Track Club                            
  9    2727  Sullivan, David             Mch Sullivan , David                             
 10    1898  Gose, Ben                   Mch Lander Valle                                 
 11    1371  Fournier, Becky             Wch Cheyenne Eas                                 
 12    1550  Dunbar, Travis              Mch Dunbar, Travis                               
Section   2 of  2   Timed Finals
  1    2719  Martinez, Alex              Mch Stoic Running Club                           
  2    2084  Kiefer, Isaac               Mch Mountain Vie                                 
  3    1420  Torres, Nicholas            Mch Convent & St                                 
  4    1973  Schabron, Greg              Mch LHS TRACC Club                               
  5    2804  Trapp, Andrew               Mch Thunder Basi                                 
  6    1241  Albin, Matt                 Mch Campbell  County                             
  7    1259  Strand, Evan                Mch Campbell  County                             
  8    1625  Yates, Brandon              Mch Farmtown Track                               
  9    1606  Jacobson, Benjamin          Mch Farmtown Track                               
 10    1665  Brough, Cody                Mch Grantsville                                  
 11    1203  VanDyke, Isaac              Mch Broncs Track Club                            
 12    1757  Hill, Nate                  Mch Hill, Nate                                   
 13    1847  Judkins, Jason              Mch Judkins, Jason