2014 Girls Heats and Field Entries

Event  2   Women 60 Meter Dash ‑
Lane   Comp#   Name   Year   School
Heat   1 of  16   Prelims
1   2122   Mendez, Jocelyn   11  Mhs Wildcats, Altadena, CA
2   1656   Buckley, NyErin   12  East Oakland Youth Development, Oakland,
3   2498   Marcos Vega, Citlaly   9  Simplot Mexico Morelia Plant, Morelia, M
4   1334   Awakoaiye, KaRa   10  Catc, Oakland, CA
5   1069   Arnold, Mackenzie   11  Arnold, Mackenzie, Yuba City, CA
6   1100   Wimp, Annie   10  Big Piney, Big Piney, WY
Heat   2 of  16   Prelims
1   2341   Seamons, Olivia   12  Preston Track Club, Preston, ID
2   1659   Robinson, Kaylah   9  East Oakland Youth Development, Oakland,
3   2856   Williams, Jaela   11  Williams, Jaela, Fontana, CA
4   2792   Wear, Robyn   12  Wear, Robyn, Winnipeg, MB
5   1356   Zuro, Sam   12  Central City Cheetahs, Wvc, UT
6   1099   Wesley, Alyx   10  Big Piney, Big Piney, WY
Heat   3 of  16   Prelims
1   1465   Pickens, Kayla   10  Core Speed, Gardena, CA
2   1940   Cusick, Maggie   12  Isc International Empire Athle, San Jose
3   2567   Ries, Chyna   12  Speed Denver, Denver, CO
4   1256   Pzinski, Makayla   11  Campbell County High School, Gillette, W
5   1700   Wilson, Dai‑ja   10  Fluid Motion, Alta Loma, CA
6   1096   Sambrano, Alexis   11  Big Piney, Big Piney, WY
Heat   4 of  16   Prelims
1   2144   Morrell, Alexis   11  Morrell, Alexis, Firth, ID
2   1371   Mouton, Kelsey   12  Cheetah International, West Covina, CA
3   2797   Westbrook, Ky   12  Westbrook, Ky, Chandler, AZ
4   2486   Kameni, Floriane   12  Seattle Speed Track Club, Federal Way, W
5   2000   Neil, Jessie   11  Lander Tigers Indoor, Lander, WY
6   1093   Langlois, JeNay   10  Big Piney, Big Piney, WY
Heat   5 of  16   Prelims
1   1213   Richards, Crystal   12  Bronc Track Club, Sheridan, WY
2   2126   Willis, Kamia   12  Mhs Wildcats, Altadena, CA
3   1692   Yon, Shayna   11  Fkelite, Denver, CO
4   1295   Kwiatkowski, Marisa   12  Cardinal Track Club, San Jose, CA
5   1709   Jackson, Kathrine   9  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
6   2657   Uusitalo, Jenna   11  Titan Track Club, Syracuse, UT
Heat   6 of  16   Prelims
1   1858   Spaulding, Nicole   12  Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
2   2001   Langley, Brianne   9  Langley, Brianne, Ammon, ID
3   1452   Miller, Phoebe   11  Colstrip Athletic Club, Colstrip, MT
4   1939   Collier, Reonna   9  Isc International Empire Athle, San Jose
5   2029   Lauder, Anne   11  Lauder, Anne, Evergreen, CO
6   1787   Pettit, Jordan   12  Gate City Track Club, Pocatello, ID
Heat   7 of  16   Prelims
1   1629   James, Lizzie   10  Eagles TC, Provo, UT
2   1466   Reed, Jasmin   9  Core Speed, Gardena, CA
3   1657   Cantrell, Gabriella   12  East Oakland Youth Development, Oakland,
4   2586   Stavig, Sarah   11  Stavig, Sarah, Bothell, WA
5   2487   Mixon, Arianna   10  Seattle Speed Track Club, Federal Way, W
6   1822   Hilken, Shyla   11  Grand Valley Thunder Birds, Grand Juncti

Heat   8 of  16   Prelims...(Event  2   Women 60 Meter Dash ‑)
1   1534   Jones, Lizbeth   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
2   1461   Golden, Madison   10  Core Speed, Gardena, CA
3   2488   Musa, Ngozi   10  Seattle Speed Track Club
4   2558   Smallwood, Shelby   12  South Bay Express, San Jose, CA
5   1062   Hart, Alexandra   11  Angel Flight Track Club, Aurora, CO
6   1636   Lamah, Madelaine   11  East, Holladay, UT
Heat   9 of  16   Prelims
1   2865   Keller, Emily   10  Worland H.S., Worland, WY
2   2489   Silliman, Tierney   11  Seattle Speed Track Club, Federal Way, W
3   2795   Williams, Lauren   9  West Coast Speed, Lakewood, CA
4   1005   Van Buren, Amanda   10  Academy of Speed ‑ Aos, Rancho Cucamonga
5   2884   Hemmert, Baylee   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID
6   2815   Smoot, Kylie   12  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
Heat   10 of  16   Prelims
1   1959   Stanley, Erika   11  Juab High School, Nephi, UT
2   1351   Collins, Saiga   10  Central City Cheetahs, Wvc, UT
3   2051   Love, Kaysha   10  Love, Kaysha, Herriman, UT
4   2125   Tucker, Jordyn   10  Mhs Wildcats, Altadena, CA
5   1908   McGee, Tatum   10  Idaho Dash Track Club, Boise, ID
6   1217   Wells, Jackie   12  Bronc Track Club, Sheridan, WY
Heat   11 of  16   Prelims
1   1354   Sanders, Shawnica   9  Central City Cheetahs, Wvc, UT
2   1824   Werman, Katie   12  Grand Valley Thunder Birds, Grand Juncti
3   1060   Groce, Alexandria   11  Angel Flight Track Club, Aurora, CO
4   2123   Mosley, Sydney   11  Mhs Wildcats, Altadena, CA
5   2585   Stavig, Lauren   9  Stavig, Lauren, Bothell, WA
6   1094   Mager, Clara   9  Big Piney, Big Piney, WY
Heat   12 of  16   Prelims
1   2484   Eagan, Lauren   12  Seattle Speed Track Club, Federal Way, W
2   2006   Dodds, Ashley   12  Laramie Tracc Club, Laramie, WY
3   1059   Cox, Alexei   12  Angel Flight Track Club, Aurora, CO
4   1064   Stanley, Daisha   12  Angel Flight Track Club, Aurora, CO
5   1212   Mitchell, LeAnna   10  Bronc Track Club, Sheridan, WY
6   1259   Sturtz, Chandra   12  Campbell County High School, Gillette, W
Heat   13 of  16   Prelims
1   1294   Harris, Trejane   12  Cardinal Track Club, San Jose, CA
2   1291   Agcoili, Bridgitte   10  Cardinal Track Club, San Jose, CA
3   1698   Iriafen, Aminat   12  Fluid Motion, Alta Loma, CA
4   1722   Ayers‑Perry, Alivia   12  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
5   1385   Merryman, Mercedes   12  Chey Central, Cheyenne, WY
6   1496   Adkins, Jenna   12  CR Elite, Twin Falls, ID
Heat   14 of  16   Prelims
1   2082   Olson, Caylie   9  Manti, Sterling, UT
2   2877   Cox, Jenny   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID
3   1708   Biney, Barbara   12  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
4   2139   Morgan, Emily   12  Morgan, Emily, Vancouver, WA
5   2656   Skidmore, Jentry   9  Titan Track Club, Syracuse, UT
6   1498   Cabello, Rebecca   12  CR Elite, Twin Falls, ID

Heat   15 of  16   Prelims...(Event  2   Women 60 Meter Dash ‑)
1   2170   Kilcrease, Maddie   12  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
2   1726   Kroboth, Lindsey   12  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
3   2796   Wright, Autumn   9  West Coast Speed, Lakewood, CA
4   1337   Smith‑Barnett, Destiny   12  Catc, Oakland, CA
5   2883   Harbaugh, Cambree   12  YMCA Team Idaho
6   1162   Borrayo, Gabby   11  Borrayo, Gabby, Jerome, ID
Heat   16 of  16   Prelims
1   1211   Grant, Mariah   11  Bronc Track Club, Sheridan, WY
2   2690   Alston, Keanne   11  Trojan Track Club, Rigby, ID
3   1061   Groce, Alexis   11  Angel Flight Track Club, Aurora, CO
4   1725   Koopman, Audra   9  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
5   2485   Gersch, Victoria   10  Seattle Speed Track Club, Federal Way, W
6   2532   Robinson, Caitlyn   12  Sky View Girls, Smithfield, UT
Event  4   Women 60 Meter Hurdles ‑
Lane   Comp#   Name   Year   School
Heat   1 of  15   Prelims
1   1695   Barilla, Catie   11  Fluid Motion, Alta Loma, CA
2   1519   Carattini, Hailee   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
3   1690   Hall, Dior   12  Fkelite, Denver, CO
4   2886   Morris, Jordan   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID
5   1546   Thatcher, Emma   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
Heat   2 of  15   Prelims
1   1751   Woest, Chloe   10  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
2   2780   Thomas, McKayla   11  Warrior Track Club, Pleasant View, UT
3   2499   Millan Valencia, Ma. Elena   12  Simplot Mexico Morelia Plant, Morelia, M
4   2471   Harris, Rebecca   12  Sand Creek TC, Colorado Springs, CO
5   2008   Fisher, Makaella   12  Laramie Tracc Club, Laramie, WY
Heat   3 of  15   Prelims
1   1418   Crawford, Haley   12  Cody Track, Cody, WY
2   1942   Nguyen, Tammy   12  Isc International Empire Athle, San Jose
3   1464   Paul, Jeanette   10  Core Speed, Gardena, CA
4   2109   McGree, Rachael   9  McGree, Rachael, Butte, MT
5   2163   Baeza, Jerica   9  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
Heat   4 of  15   Prelims
1   2894   Youngberg, Allison   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID
2   1823   Jameson, Alison   12  Grand Valley Thunder Birds, Grand Juncti
3   2123   Mosley, Sydney   11  Mhs Wildcats, Altadena, CA
4   2693   Mecham, Elsja   10  Trojan Track Club, Rigby, ID
5   2872   Boully, Shanae   12  YMCA Team Idaho, Boise, ID
Heat   5 of  15   Prelims
1   2683   Nash, Taya   10  Top of Utah Track Club, Logan, UT
2   2573   Heward, Aspen   11  Star Valley, Afton, WY
3   1869   Harmon‑Thomas, Alexa   12  Harmon‑Thomas, Alexa, Lawrence, KS
4   1443   Harris, Claire   11  Colorado Sun TC, Lakewood, CO
5   1207   Bomar, Peyton   9  Bronc Track Club, Sheridan, WY

Heat   6 of  15   Prelims...(Event  4   Women 60 Meter Hurdles ‑)
1   2265   Nicosia, Carla   11  Nicosia, Carla, Columbia Falls, MT
2   2118   Akins, Baileigh   10  Mhs Wildcats, Altadena, CA
3   1727   Lester, Carly   11  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
4   1386   Pfoor, Heidi   12  Chey Central, Cheyenne, WY
5   1423   Reed, Emily   11  Cody Track, Cody, WY
6   2081   Creery, Hannah   9  Manti, Sterling, UT
Heat   7 of  15   Prelims
1   2339   Hyde, Kenidee   12  Preston Track Club, Preston, ID
2   1363   Forsgren, Samantha   12  Challis Running, Challis, ID
3   2856   Williams, Jaela   11  Williams, Jaela, Fontana, CA
4   2646   Davies, Cidnee   10  Titan Track Club, Syracuse, UT
5   1192   Fisher, Kyra   11  Bozeman Track Club, Bozeman, MT
6   2793   Kirkpatrick, Cherise   12  West Coast Penguins, North Bend, OR
Heat   8 of  15   Prelims
1   1530   Jackson, Eliza   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
2   1358   Christensen, Claire   10  Central Oregon Track Club, Bend, OR
3   2121   Herrerra, Madison   12  Mhs Wildcats, Altadena, CA
4   1119   Mcdonald, Elijah   12  Blazin Bruins, Long Beach, CA
5   2003   Arsaga, Taylor   11  Laramie Tracc Club, Laramie, WY
6   2085   Dennison, Ryan   11  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
Heat   9 of  15   Prelims
1   2876   Cole, Emma   9  YMCA Team Idaho, Boise, ID
2   1076   Eboigbodin, Ivie   10  Beast Athletic Perfomance, Tracy, CA
3   1939   Collier, Reonna   9  Isc International Empire Athle, San Jose
4   1659   Robinson, Kaylah   9  East Oakland Youth Development, Oakland,
5   1742   Hays, Madi   12  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
6   2602   Hall, Kate   10  Team Provo, Provo, UT
Heat   10 of  15   Prelims
1   2778   Kowalewski, Michaela   10  Warrior Track Club, Pleasant View, UT
2   1540   Richards, Olivia   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
3   2568   Ries, Maya   10  Speed Denver, Denver, CO
4   2214   Khoudary, Alexandria   12  Mountain West Youth Track Club, Missoula
5   2575   Robbins, Faith   9  Star Valley, Afton, WY
6   1539   Reynolds, Baylee   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
Heat   11 of  15   Prelims
1   1216   Stedille, Addison   12  Bronc Track Club, Sheridan, WY
2   2655   Robertson, Suzy   12  Titan Track Club, Syracuse, UT
3   1955   Jones, Kennedy   11  Jones, Kennedy, Castro Valley, CA
4   1242   Kravtsov, Morgan   10  Calgary Warriors Track Club, Airdrie, AB
5   1257   Sifuma, Ruth   10  Campbell County High School, Gillette, W
6   1835   Herd, Sarah   11  Green River Wolves Track, Green River, W
Heat   12 of  15   Prelims
1   1641   Vazquez, Summer   12  East, Holladay, UT
2   1535   Krutsch, Phebe   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
3   1244   Slessor, Katelyn   10  Calgary Warriors Track Club, Airdrie, AB
4   1347   Coombe, Victoria   11  Centennnial Track Club, Aurora, CO
5   2697   Stone, Hailey   12  Trojan Track Club, Rigby, ID
6   1415   Adamson, Heidi   10  Cody Track, Cody, WY

Heat   13 of  15   Prelims...(Event  4   Women 60 Meter Hurdles ‑)
1   2083   Opoulos, Rebecca   11  Manti, Sterling, UT
2   1195   Stromme, Courtney   12  Bozeman Track Club, Bozeman, MT
3   1334   Awakoaiye, KaRa   10  Catc, Oakland, CA
4   1246   Yackel, Katelyn   10  Calgary Warriors Track Club, Airdrie, AB
5   1948   Jeffs, Jenna   12  Jeffs, Jenna, Firth, ID
6   1885   Patten, Theresa   10  Helena ‑ Capital, Helena, MT
Heat   14 of  15   Prelims
1   1679   Sepos, Jessica   10  Evanston Red Devils, Evanston, WY
2   1365   Weeks, Melanie   11  Challis Running, Challis, ID
3   1728   Paul, Carly   12  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
4   2591   Green, Keilani   11  Stockton Starz, Stockton, CA
5   1836   Huber, Holly   11  Green River Wolves Track, Green River, W
6   1543   Stephenson, Erika   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
Heat   15 of  15   Prelims
1   1095   Nelson, Abby   11  Big Piney, Big Piney, WY
2   1621   Duerden, Britten   11  Duerden, Britten, Morgan, UT
3   2792   Wear, Robyn   12  Wear, Robyn, Winnipeg, MB
4   2891   Sawyer, Mikaela   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID
5   1507   Cranney, Aleiha   12  Cranney, Aleiha, Oakley, ID
6   2343   Wakley, Marissa   10  Preston Track Club, Preston, ID
Event  6   Women 200 Meter Dash ‑
Lane   Comp#   Name   Year   School
Heat   1 of  22   Prelims
1   1375   Tseng, Hsinting   11  Cheetah International, West Covina, CA
2   1251   Hove, Kaylee   10  Campbell County High School, Gillette, W
3   1657   Cantrell, Gabriella   12  East Oakland Youth Development, Oakland,
4   1109   Angelica, Hill   10  Blazin Bruins, Long Beach, CA
5   1877   Greene, Taylar   10  Helena ‑ Capital, Helena, MT
6   1544   Swim, Jessica   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
Heat   2 of  22   Prelims
1   2743   Reid, Melisa   11  Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
2   1077   Lockard, Alexis   10  Beast Athletic Perfomance, Tracy, CA
3   2795   Williams, Lauren   9  West Coast Speed, Lakewood, CA
4   1373   Salvador, Victoria   11  Cheetah International, West Covina, CA
5   1309   Carrasco, Alexis   11  Carrasco, Alexis, Aberdeen, ID
6   1920   Peterson, Lacee   9  Indian Track Club, Pocatello, ID
Heat   3 of  22   Prelims
1   1146   Reza, Talia   10  Bonneville Track Club, Ogden, UT
2   2402   Bate, Bre   12  Riverton (Utah), Riverton, UT
3   2350   Price, Madeline   12  Price, Madeline, Hillsborough, CA
4   1359   Cochran, Hannah   10  Central Oregon Track Club, Bend, OR
5   2270   Hebert, Courtney   9  Northeast Alberta Track & Fiel, St Paul,
6   2216   Kraft, Jamie   11  Mountain West Youth Track Club, Missoula
Heat   4 of  22   Prelims
1   2756   Cavazos, Amelia   10  Warrior Express, Centennial, CO
2   2406   Tirrell, Kylee   12  Riverton (Utah), Riverton, UT
3   2051   Love, Kaysha   10  Love, Kaysha, Herriman, UT
4   2692   Eames, Chase   11  Trojan Track Club, Rigby, ID
5   2316   Davis, Ashlyn   10  Portneuf Valley, chubbuck, ID
6   2080   Bowles, Stephanie   9  Manti, Sterling, UT

Heat   5 of  22   Prelims...(Event  6   Women 200 Meter Dash ‑)
1   2760   Landen, Emma   9  Warrior Express, Centennial, CO
2   2403   Jackson, Lexi   12  Riverton (Utah), Riverton, UT
3   1112   Chambers, Asheigh   12  Blazin Bruins, Long Beach, CA
4   2277   Kehr, Laura   10  Northridge Track Club, South Weber, UT
5   1422   Lewis, Toni   12  Cody Track, Cody, WY
6   2601   Galante, Sofia   9  Team Provo, Provo, UT
Heat   6 of  22   Prelims
1   1841   Sanders, Alyssa   12  Green River Wolves Track, Green River, W
2   1370   Magallanes, Iesha   10  Cheetah International, West Covina, CA
3   1337   Smith‑Barnett, Destiny   12  Catc, Oakland, CA
4   1118   King, Kierra   9  Blazin Bruins, Long Beach, CA
5   1254   McCann, Olivia   10  Campbell County High School, Gillette, W
6   1426   Welch, Maddie   9  Cody Track, Cody, WY
Heat   7 of  22   Prelims
1   1145   Price, Jaycie   9  Bonneville Track Club, Ogden, UT
2   1747   Noble, Tiana   10  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
3   1346   Brown, Tashay   12  Centennnial Track Club, Aurora, CO
4   2556   Johnson, Taylor   10  South Bay Express, San Jose, CA
5   1015   Jensen, Sarah   10  Alpha wolves, Orem, UT
6   2417   Kechter, Michaela   10  Riverton High School Wyoming, Riverton,
Heat   8 of  22   Prelims
1   2306   Anderson, Leah   10  Park City Track Club, Park City, UT
2   2113   McLeod, Erika   12  McLeod, Erika, Butte, MT
3   2126   Willis, Kamia   12  Mhs Wildcats, Altadena, CA
4   1362   Cain, Hannah   11  Challis Running, Challis, ID
5   1209   Edeen, Gabby   11  Bronc Track Club, Sheridan, WY
6   2887   Murray, Danielle   10  YMCA Team Idaho, Boise, ID
Heat   9 of  22   Prelims
1   2308   Ruttan, Courtney   10  Park City Track Club, Park City, UT
2   1749   Thoke, Lisa   12  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
3   1059   Cox, Alexei   12  Angel Flight Track Club, Aurora, CO
4   2758   Hall, Julia   10  Warrior Express, Centennial, CO
5   1541   Rounkles, Brittney   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
6   1882   Lantz, Shaelyn   10  Helena ‑ Capital, Helena, MT
Heat   10 of  22   Prelims
1   2605   Woodward, Raygan   9  Team Provo, Provo, UT
2   2385   Hegg, Jamie   9  Ric Rojas Running, Broomfield, CO
3   1064   Stanley, Daisha   12  Angel Flight Track Club, Aurora, CO
4   2221   Porch, Hannah   11  Mountain West Youth Track Club, Missoula
5   2711   Connelly, Addy   11  Uintah Utes, Vernal, UT
6   2166   Benzor, Sira   9  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
Heat   11 of  22   Prelims
1   2433   Carter, Hannah   11  Rock Springs High School, Rock Springs,
2   1515   Berning, Elise   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
3   1004   Richardson, Kyla   10  Academy of Speed ‑ Aos, Rancho Cucamonga
4   1941   McPolin, Carly   11  Isc International Empire Athle, San Jose
5   1744   Kellum, Mallory   10  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
6   2599   Cavalcante, Cici   10  Team Provo, Provo, UT

Heat   12 of  22   Prelims...(Event  6   Women 200 Meter Dash ‑)
1   1839   Moffitt, Kelsey   10  Green River Wolves Track, Green River, W
2   1512   Anderson, Rachel   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
3   2464   Rosin, Rachel   11  Rosin, Rachel, Saskatoon, SK
4   1352   Gronmark, Aspen   10  Central City Cheetahs, Wvc, UT
5   2440   Ice, Emily   12  Rock Springs High School, Rock Springs,
6   2597   Acosta, Amiee   11  Team Provo, Provo, UT
Heat   13 of  22   Prelims
1   1011   Freitas, Carli   10  Alpha wolves, Orem, UT
2   2086   Elmont, Megan   12  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
3   1241   Evans, Madison   12  Calgary Warriors Track Club, Airdrie, AB
4   1014   Jacobson, Carlie   10  Alpha wolves, Orem, UT
5   2224   Scott, Addison   9  Mountain West Youth Track Club, Missoula
6   1419   Dwire, Danielle   12  Cody Track, Cody, WY
Heat   14 of  22   Prelims
1   2217   Maehl, MacKenzie   9  Mountain West Youth Track Club, Missoula
2   1746   Ness‑Lancreit, Kyra   11  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
3   1658   Epps, Alanna   11  East Oakland Youth Development, Oakland,
4   1357   Brown, Miranda   11  Central Oregon Track Club, Bend, OR
5   1500   Tripp, Marney   12  CR Elite, Twin Falls, ID
6   2620   Stehlin, Zoe   10  Thermopolis High School, Theremopolis, W
Heat   15 of  22   Prelims
1   2307   Glasmann, Chrissy   11  Park City Track Club, Park City, UT
2   2873   Bowens, Tristan   9  YMCA Team Idaho, Boise, ID
3   1002   Ahmed‑Green, Rai   12  Academy of Speed ‑ Aos, Rancho Cucamonga
4   1448   Turner, Kerry   11  Colorado Sun TC, Lakewood, CO
5   1497   Aguayo, Julia   11  CR Elite, Twin Falls, ID
6   2755   Boettcher, Lily   12  Warrior Express, Centennial, CO
Heat   16 of  22   Prelims
1   2209   Fred, Rylee   11  Mountain West Youth Track Club, Missoula
2   1444   Laird, Sarah   10  Colorado Sun TC, Lakewood, CO
3   1292   Beyene, Berhann   12  Cardinal Track Club, San Jose, CA
4   1361   Thomas, Alexa   12  Central Oregon Track Club, Bend, OR
5   1967   Johnson, Brooke   9  Kelly Walsh High School, Casper, WY
6   2211   Gibson, Josie   12  Mountain West Youth Track Club, Missoula
Heat   17 of  22   Prelims
1   2536   Munhoes, Julia   11  Skyhawk Track Club, Salem, UT
2   1902   Helm, Raynee   12  Helm, Raynee, South Jordan, UT
3   2498   Marcos Vega, Citlaly   9  Simplot Mexico Morelia Plant, Morelia, M
4   1353   Kearl, Janie   12  Central City Cheetahs, Wvc, UT
5   1369   Lopez, Alyssa   10  Cheetah International, West Covina, CA
6   2533   Armstrong, Hannah   10  Skyhawk Track Club, Salem, UT
Heat   18 of  22   Prelims
1   2732   Hill, Andrea   9  Valley High School, Gilcrest, CO
2   2213   Kearns, Hannah   10  Mountain West Youth Track Club, Missoula
3   1001   Adolphus, Mikaela   11  Academy of Speed ‑ Aos, Rancho Cucamonga
4   1446   Oancia, Sarah   10  Colorado Sun TC, Lakewood, CO
5   1368   Dimaano, Raquel   12  Cheetah International, West Covina, CA
6   1678   Sepos, Abby   11  Evanston Red Devils, Evanston, WY

Heat   19 of  22   Prelims...(Event  6   Women 200 Meter Dash ‑)
1   1906   Degen, Lauren   10  Idaho Dash Track Club, Boise, ID
2   1117   James, Asia   12  Blazin Bruins, Long Beach, CA
3   1810   Gellner, Haley   12  Gellner, Haley, Billings, MT
4   2470   Gantt, Bridgett   11  Sand Creek TC, Colorado Springs, CO
5   2880   Eliott, Taylor   9  YMCA Team Idaho, Boise, ID
6   1417   Christy, Maddie   10  Cody Track, Cody, WY
Heat   20 of  22   Prelims
1   2759   Hodge, Jayla   11  Warrior Express, Centennial, CO
2   2087   Heyn, Christine   12  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
3   1121   Robinson, Alecia   12  Blazin Bruins, Long Beach, CA
4   1336   Moore, Lauryn   9  Catc, Oakland, CA
5   1634   Stoddard, Hannah   10  Eagles TC, Provo, UT
6   1676   Derrick, Kim   12  Evanston Red Devils, Evanston, WY
Heat   21 of  22   Prelims
1   1838   Lucas, McKenzie   10  Green River Wolves Track, Green River, W
2   1194   Schott, Chloee   9  Bozeman Track Club, Bozeman, MT
3   2227   Wingard, McKenzie   10  Mountain West Youth Track Club, Missoula
4   2418   Leisy, Ashtyn   12  Riverton High School Wyoming, Riverton,
5   1193   Foust, Alexis   11  Bozeman Track Club, Bozeman, MT
6   2598   Bigelow, Sydney   11  Team Provo, Provo, UT
Heat   22 of  22   Prelims
1   1012   Harmon, Jenna   10  Alpha wolves, Orem, UT
2   2318   Evans, Kaya   9  Portneuf Valley, chubbuck, ID
3   1729   Sleeth, Jordan   11  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
4   1460   Bates, Tamia   11  Core Speed, Gardena, CA
5   2537   Wixom, Natalie   12  Skyhawk Track Club, Salem, UT
6   1818   Lofgran, Sami   12  Gooding Runners, Gooding, ID
Event  8   Women 400 Meter Dash ‑
Lane   Comp#   Name   Year   School
Heat   1 of  14   Prelims
1   1780   Hall, Jenna   10  Gate City Track Club, Pocatello, ID
2   1120   Pearson, Timera   11  Blazin Bruins, Long Beach, CA
3   1874   Heiden, Ellie   12  Heiden, Ellie, Kennewick, WA
4   1372   Munoz, Gigi   10  Cheetah International, West Covina, CA
5   1910   Stillman, Sena   9  Idaho Dash Track Club, Boise, ID
Heat   2 of  14   Prelims
1   1907   Elwer, Olivia   9  Idaho Dash Track Club, Boise, ID
2   2469   Daniels, Briana   12  Sand Creek TC, Colorado Springs, CO
3   2350   Price, Madeline   12  Price, Madeline, Hillsborough, CA
4   1374   Shapiro, Rachel   11  Cheetah International, West Covina, CA
5   2781   Tidwell, Jenny   11  Warrior Track Club, Pleasant View, UT
Heat   3 of  14   Prelims
1   1523   Ferguson, Elly   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
2   2446   Weidle, Mesa   12  Rock Springs High School, Rock Springs,
3   1937   Baynard, Timarya   11  Isc International Empire Athle, San Jose
4   1723   Buschy, Taylor   12  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
5   1999   Badhawk, Shay   10  Lander Tigers Indoor, Lander, WY

Heat   4 of  14   Prelims...(Event  8   Women 400 Meter Dash ‑)
1   1424   Smith, Elisha   10  Cody Track, Cody, WY
2   2035   Khounviseth, Tatyjania   10  Leduc Track, Leduc, AB
3   1462   Martin, Gertrude   12  Core Speed, Gardena, CA
4   1360   Stevenson, Emma   9  Central Oregon Track Club, Bend, OR
5   1210   Fox, Ashley   11  Bronc Track Club, Sheridan, WY
Heat   5 of  14   Prelims
1   2207   Burckhard, Haley   9  Mountain West Youth Track Club, Missoula
2   2590   Cox, Talia   12  Stockton Starz, Stockton, CA
3   2796   Wright, Autumn   9  West Coast Speed, Lakewood, CA
4   2150   Pinnock, Cassidy   11  Mount Olympus, Holladay, UT
5   2124   Richards, Amerious   10  Mhs Wildcats, Altadena, CA
Heat   6 of  14   Prelims
1   1196   Werner, Mia   9  Bozeman Track Club, Bozeman, MT
2   2531   Rawlinson, Lauren   10  Sky View Girls, Smithfield, UT
3   1938   Bryant, Bianca   11  Isc International Empire Athle, San Jose
4   1467   Roebuck, Nina   10  Core Speed, Gardena, CA
5   2169   Franklin, Rachel   10  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
6   1661   Eaves, Hallie   10  Eaves, Hallie, Worland, WY
Heat   7 of  14   Prelims
1   2495   Young, Taylor   11  Shelley  Track Club, Shelley, ID
2   1633   Ross, Katie   12  Eagles TC, Provo, UT
3   2384   Harrower, Heather   12  Ric Rojas Running, Broomfield, CO
4   1245   Terek, Charlotte   12  Calgary Warriors Track Club, Airdrie, AB
5   1997   Kofoed, Caoimhe   11  Kofoed, Caoimhe, Eagle mountain, UT
6   2172   Nazarenus, Taylor   9  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
Heat   8 of  14   Prelims
1   1834   Henderson, Hayley   10  Green River Wolves Track, Green River, W
2   2712   Heaton, Dani   11  Uintah Utes, Vernal, UT
3   2892   Sims, Kolbi   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID
4   1697   Carney, Shamara   12  Fluid Motion, Alta Loma, CA
5   2007   Farnham, Phoenix   11  Laramie Tracc Club, Laramie, WY
6   2776   Fronk, Bronte   10  Warrior Track Club, Pleasant View, UT
Heat   9 of  14   Prelims
1   2419   Maddock, Tammy   9  Riverton High School Wyoming, Riverton,
2   1699   Lewis, Alyssa   10  Fluid Motion, Alta Loma, CA
3   2858   Winn, Chloe   12  Winn, Chloe, Danville, CA
4   1887   Smiedala, Josey   11  Helena ‑ Capital, Helena, MT
5   2275   Fitzgerald, Tawnie   11  Northridge Track Club, South Weber, UT
6   1089   Elliott, Zoey   10  Big Piney, Big Piney, WY
Heat   10 of  14   Prelims
1   2342   Taylor, Samantha   10  Preston Track Club, Preston, ID
2   1526   Gipson, BriAnna   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
3   1867   Hardarson, Rosa   12  Hardarson, Rosa, Littleton, CO
4   1335   Heywood, Alison   11  Catc, Oakland, CA
5   2816   Steckler, Jacque   12  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
6   2034   Kern, Emma   10  Leduc Track, Leduc, AB

Heat   11 of  14   Prelims...(Event  8   Women 400 Meter Dash ‑)
1   1536   Larson, Sydney   9  Davis Track Club, Kaysville, UT
2   1696   Brooks, Brittnee   12  Fluid Motion, Alta Loma, CA
3   1463   Muhammad, Jennah   10  Core Speed, Gardena, CA
4   1110   Ballweber, Katleen   12  Blazin Bruins, Long Beach, CA
5   2119   Baker, Mariah   9  Mhs Wildcats, Altadena, CA
6   2803   Cordon, Micaela   12  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
Heat   12 of  14   Prelims
1   2065   Spencer, Andrea   10  MAC Track, Edmonton, AB
2   1745   Miller, Merritt   12  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
3   1003   Richardson, Kayla   10  Academy of Speed ‑ Aos, Rancho Cucamonga
4   1115   Hawes, Rabia   12  Blazin Bruins, Long Beach, CA
5   2441   Johnson, Cassie   12  Rock Springs High School, Rock Springs,
6   1790   Stoddard, Kylie   9  Gate City Track Club, Pocatello, ID
Heat   13 of  14   Prelims
1   2600   Eatough, Brittany   9  Team Provo, Provo, UT
2   1249   Erisman, Ashlyn   9  Campbell County High School, Gillette, W
3   2693   Mecham, Elsja   10  Trojan Track Club, Rigby, ID
4   2686   Wilcox, Whitney   11  Top of Utah Track Club, Logan, UT
5   1122   Washington, Corinne   10  Blazin Bruins, Long Beach, CA
6   1013   Hindmarsh, Sarah   11  Alpha wolves, Orem, UT
Heat   14 of  14   Prelims
1   1020   Winder, Savannah   11  Alpha wolves, Orem, UT
2   2120   Curry, Alyissa   10  Mhs Wildcats, Altadena, CA
3   1691   Miller, Payton   12  Fkelite, Denver, CO
4   2889   Oyler, Kaylee   10  YMCA Team Idaho, Boise, ID
5   2527   Durrant, Audrey   11  Sky View Girls, Smithfield, UT
6   2062   Lautner, Christina   11  MAC Track, Edmonton, AB
Event  10   Women 800 Meter Run ‑
Lane   Comp#   Name   Year   School
Heat   1 of  10   Prelims
1   1345   Celis, Jennifer   12  Celis, Jennifer, Hotchkiss, CO
2   2879   Dilmore, Paige   12  YMCA Team Idaho, Boise, ID
3   2199   Ryan, Megan   12  Mountain View High School, Orem, UT
4   2684   Nelson, Brooke   12  Top of Utah Track Club, Logan, UT
5   2390   Sanchez, Emma   12  Ric Rojas Running, Broomfield, CO
6   1447   Schaefer, Bridget   12  Colorado Sun TC, Lakewood, CO
7   2038   Swanson, Alycia   10  Leduc Track, Leduc, AB
8   2525   Bland, Naena   12  Sky View Girls, Smithfield, UT
9   2936   Zeiger, Rachael   12  Zeiger, Rachael, Glasgow, MT
10   1310   Maston, Makenna   12  Casper Natrona Mustangs, Casper, WY

Heat   2 of  10   Prelims...(Event  10   Women 800 Meter Run ‑)
1   1724   Cooney, Riley   11  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
2   2867   Wassum, Sadie   12  Worland H.S., Worland, WY
3   2064   Setzer, Tristan   11  MAC Track, Edmonton, AB
4   2557   Raffin, Gio   11  South Bay Express, San Jose, CA
5   2071   Mahlke, Julia   10  Mahlke, Julia, Spring Creek, NV
6   2388   Richarz, Kendall   12  Ric Rojas Running, Broomfield, CO
7   1631   McQuarie, Miranda   10  Eagles TC, Provo, UT
8   1280   VanLith, Danielle   9  Canyon Track Club, Nampa, ID
9   2383   Gallegos, Emily   9  Ric Rojas Running, Broomfield, CO
10   1164   Lloyd, Cailey   12  Bountiful Track Club, Bountiful, UT
Heat   3 of  10   Prelims
1   1886   Smiedala, Carly   10  Helena ‑ Capital, Helena, MT
2   1627   Hayward, Annie   11  Eagles TC, Provo, UT
3   2725   Traxler, Gabby   10  University of Calgary Athletic, Calgary,
4   2613   Kleven, Jessica   12  Team Pueblo, Pueblo, CO
5   2382   Freeman, Hannah   9  Ric Rojas Running, Broomfield, CO
6   1237   Burton, Eleanor   12  Burton, Eleanor, Park city, UT
7   2466   Rothrock, Elizabeth   11  Rothrock, Elizabeth, Denver, CO
8   2057   Case, Nikita   10  MAC Track, Edmonton, AB
9   2005   DeWolf, Ella   11  Laramie Tracc Club, Laramie, WY
10   1943   Zhou, Sophia   12  Isc International Empire Athle, San Jose
Heat   4 of  10   Prelims
1   1521   Cox, Taylor   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
2   2037   Smallwood, Natasha   12  Leduc Track, Leduc, AB
3   2197   Codner, Kami   12  Mountain View High School, Orem, UT
4   2060   Jessup, Alandra   12  MAC Track, Edmonton, AB
5   2731   Granados, Bianca   12  Valley High School, Gilcrest, CO
6   1782   Kilgore, DiSeanna   12  Gate City Track Club, Pocatello, ID
7   1421   Holiday, Kim   12  Cody Track, Cody, WY
8   1445   Martinez, Amanda   12  Colorado Sun TC, Lakewood, CO
9   2147   Christensen, Claire   11  Mount Olympus, Holladay, UT
10   1290   Agcoili, Audrey   9  Cardinal Track Club, San Jose, CA
Heat   5 of  10   Prelims
1   1520   Cipriano, Tiahna   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
2   2438   Henry, Alyse   11  Rock Springs High School, Rock Springs,
3   1312   Smethurst, Alicia   10  Casper Natrona Mustangs, Casper, WY
4   1215   Sherman, Zoe   12  Bronc Track Club, Sheridan, WY
5   2164   Benner, Katie   11  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
6   1114   Escobedo, Ingrid   12  Blazin Bruins, Long Beach, CA
7   1034   Bardin, Amber   12  American Fork, American Fork, UT
8   2710   Allred, Jessica   11  Uintah Utes, Vernal, UT
9   1174   Bradshaw, Brigid   12  Bozeman Distance Crew, Bozeman, MT
10   1043   Smith, Nikki   11  American Fork, American Fork, UT
11   2009   Sherrod, Kayla   10  Laramie Tracc Club, Laramie, WY

Heat   6 of  10   Prelims...(Event  10   Women 800 Meter Run ‑)
1   1045   Stewart, Sophie   9  American Fork, American Fork, UT
2   1191   Bradford, Meskerem   11  Bozeman Track Club, Bozeman, MT
3   1777   Braun, Malia   11  Gate City Track Club, Pocatello, ID
4   2713   Hill, Ashley   12  Uintah Utes, Vernal, UT
5   1968   McGinley, Claire   11  Kelly Walsh High School, Casper, WY
6   2067   Wasielewski, Daniella   9  MAC Track, Edmonton, AB
7   2644   Ashby, Mallory   12  Titan Track Club, Syracuse, UT
8   2063   Martynuik‑Pombert, Nicole   10  MAC Track, Edmonton, AB
9   2212   Johnson, Ava   9  Mountain West Youth Track Club, Missoula
10   1041   Pryor, Payton   10  American Fork, American Fork, UT
11   1116   Howard, Essini   12  Blazin Bruins, Long Beach, CA
Heat   7 of  10   Prelims
1   1484   Sudweeks, Madi   10  Corner Canyon, Draper, UT
2   1163   Caruso, Samantha   12  Bountiful Track Club, Bountiful, UT
3   1542   Sargent, Kendall   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
4   1408   Hill, Katelyn   12  Club Diggers, Sugar City, ID
5   1524   Ferrell, Anna   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
6   2108   McDonald, Emily   12  McDonald, Emily, Rexburg, ID
7   2059   Fawcett, Krysten   12  MAC Track, Edmonton, AB
8   2576   Turner, Caitlyn   10  Star Valley, Afton, WY
9   2198   Harward, Sydney   12  Mountain View High School, Orem, UT
10   2391   Sanchez, Katherine   9  Ric Rojas Running, Broomfield, CO
11   2653   McFarland, Adriana   12  Titan Track Club, Syracuse, UT
Heat   8 of  10   Prelims
1   1399   Fredrick, Abbie   10  Cheyenne East Indoor Track Clu, Cheyenne
2   2032   Hermann, Kyra   9  Leduc Track, Leduc, AB
3   2619   Paris, Ivy   12  Thermopolis High School, Theremopolis, W
4   2056   Candido, Isabelle   10  MAC Track, Edmonton, AB
5   2893   Stolp, Tianna   10  YMCA Team Idaho, Boise, ID
6   2283   Zuniga, Katie   11  Northridge Track Club, South Weber, UT
7   2066   Szczur, Anna   10  MAC Track, Edmonton, AB
8   2317   Downes, Maddie   10  Portneuf Valley, chubbuck, ID
9   2878   Dilmore, Faith   9  YMCA Team Idaho, Boise, ID
10   2866   Powers, McKenna   12  Worland H.S., Worland, WY
11   1384   Jackson, Celestial   10  Chey Central, Cheyenne, WY
Heat   9 of  10   Prelims
1   2555   Goldberg, Sam   11  South Bay Express, San Jose, CA
2   1533   Johnson, Rachel   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
3   2282   Yoho, Carri   11  Northridge Track Club, South Weber, UT
4   1088   Copeland, Caitlin   12  Big Piney, Big Piney, WY
5   2338   Hatch, Billie   9  Preston Track Club, Preston, ID
6   2281   Stringham, Winter   10  Northridge Track Club, South Weber, UT
7   1551   Wood, Nicole   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
8   1792   Wydick, Kami   9  Gate City Track Club, Pocatello, ID
9   2805   Farnsworth, Amria   9  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
10   2813   Page, Megan   12  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
11   1511   Anderson, Elise   12  Davis Track Club, Kaysville, UT

Heat   10 of  10   Prelims...(Event  10   Women 800 Meter Run ‑)
1   2814   Singley, Tori   10  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
2   2811   Mills, Heather   10  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
3   2807   Gunnerson, Sadie   10  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
4   1097   Shin, Linn   11  Big Piney, Big Piney, WY
5   1364   Pedersen, Rory   10  Challis Running, Challis, ID
6   2804   Dillon, Morgan   9  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
7   2215   Knoll, Jessica   12  Mountain West Youth Track Club, Missoula
8   2818   Tidwell, Sam   10  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
9   2810   Lamb, Allison   10  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
10   2809   Israelsen, Rachel   11  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
11   2279   Littlefield, Kailee   10  Northridge Track Club, South Weber, UT
Event  12   Women 1600 Meter Run ‑
Lane   Comp#   Name   Year   School
Heat   1 of  12   Prelims
1   2885   McKinnon, Sam   12  YMCA Team Idaho, Boise, ID
2   1958   Carter, Kashley   11  Juab High School, Nephi, UT
3   2132   Mitchell, MarLee   11  Mitchell, MarLee, South Jordan, UT
4   2808   Holbrook, Millika   11  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
5   1750   Weber, Emily   12  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
6   2658   Williams, Isabella   11  Titan Track Club, Syracuse, UT
7   2572   Demler, Hannah   11  Star Valley, Afton, WY
8   1514   Beard, Tatum   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
9   1035   Bench, Maddie   11  American Fork, American Fork, UT
10   1177   Hardin, Caroline   12  Bozeman Distance Crew, Bozeman, MT
11   2647   Dimick, Sharlie   12  Titan Track Club, Syracuse, UT
12   1040   Leach, Diane   12  American Fork, American Fork, UT
13   1039   Hollingsworth, Samantha   9  American Fork, American Fork, UT
14   1529   Hedquist, Sam   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
15   1038   Gunther, Anna   10  American Fork, American Fork, UT
16   1240   Bykowski, Janelle   9  Bykowski, Lethbridge, AB
Heat   2 of  12   Prelims
1   2291   Feeny, Sarah   12  Ogden Track Club, Ogden, UT
2   2682   Malone, Hannah   12  Top of Utah Track Club, Logan, UT
3   2404   Morgan, Mckayla   12  Riverton (Utah), Riverton, UT
4   2890   Powell, Kateyn   10  YMCA Team Idaho, Boise, ID
5   1549   Weaver, Miah   9  Davis Track Club, Kaysville, UT
6   1532   Johnson, Chelsey   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
7   1260   Wendt, Sydney   9  Campbell County High School, Gillette, W
8   2445   Piaia, Karli   11  Rock Springs High School, Rock Springs,
9   1311   Olsen, Molly   9  Casper Natrona Mustangs, Casper, WY
10   2036   Oxton, Madison   11  Leduc Track, Leduc, AB
11   1637   Nickerson, Angie   12  East, Holladay, UT
12   1247   Ausmann, Calbi   10  Campbell County High School, Gillette, W
13   2290   Callister, April   10  Ogden Track Club, Ogden, UT
14   2010   Smith‑Lopez, Maria   9  Laramie Tracc Club, Laramie, WY
15   1966   Hageman, Kia   12  Kelly Walsh High School, Casper, WY
16   1630   Jensen, Rachel   10  Eagles TC, Provo, UT

Heat   3 of  12   Prelims...(Event  12   Women 1600 Meter Run ‑)
1   2554   Snyder, Alyssa   11  Snyder, Alyssa, Coalville, UT
2   2882   Hamlin, Emily   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID
3   1510   Albrechtsen, Hannah   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
4   2881   Hagen, Erin   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID
5   1528   Hedquist, Josey   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
6   2061   Kuerschner, Melina   10  MAC Track, Edmonton, AB
7   2055   Ali, Marwa   10  MAC Track, Edmonton, AB
8   2387   Mason, Zetta   10  Ric Rojas Running, Broomfield, CO
9   2386   Kunz, Tatjana   10  Ric Rojas Running, Broomfield, CO
10   2028   Larsen, Cheyenne   11  Larsen, Cheyenne, Eagle Mountain, UT
11   2292   Garrett, Maranda   11  Ogden Track Club, Ogden, UT
12   1548   Vance, Aimee   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
14   1009   Bocanegra, Rachel   12  Alpha wolves, Orem, UT
15   1662   Blair, Sophia   12  Elko Track Club, Elko, NV
16   1036   Bradshaw, Katie   9  American Fork, American Fork, UT
Heat   4 of  12   Prelims
1   1813   Gilfillan, Darby   12  Gilfillan, Darby, Denver, CO
2   2875   Christianson, Sara   10  YMCA Team Idaho, Boise, ID
3   1513   Argyle, Aubrey   9  Davis Track Club, Kaysville, UT
4   1333   Amen, Jourdan   9  Catc, Oakland, CA
5   1740   Bock, Ashley   11  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
6   1258   Simmons, Tabitha   10  Campbell County High School, Gillette, W
7   2738   Van Orden, Quincy   12  Van Orden, blackfoot, ID
8   2777   Heaton, Sam   11  Warrior Track Club, Pleasant View, UT
9   2389   Rogers, Olivia   10  Ric Rojas Running, Broomfield, CO
10   1293   Cadena, Priscilla   10  Cardinal Track Club, San Jose, CA
11   1037   Cornell, Katie   10  American Fork, American Fork, UT
12   1527   Graham, Sierra   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
13   1833   Givens, Josie   10  Green River Wolves Track, Green River, W
14   2148   Crofts, Katherine   12  Mount Olympus, Holladay, UT
15   2337   Elgan, Caitlin   12  Preston Track Club, Preston, ID
16   2800   Whimple, Makenzie   12  Whimple, Makenzie, Spring Creek, NV
Heat   5 of  12   Prelims
1   2481   Scholl, Tabor   11  Scholl, Tabor, kremmling, CO
2   1406   Ciluffo, Kaley   11  Ciluffo, Kaley, Le Claire, IA
3   1044   Stepp, Makayla   12  American Fork, American Fork, UT
4   2494   Hassell, Cambria   11  Shelley  Track Club, Shelley, ID
5   1140   Davies, Hannah   9  Bonneville Track Club, Ogden, UT
6   1248   Destefano, Quinn   12  Campbell County High School, Gillette, W
7   1313   Sondag, Ashley   12  Casper Natrona Mustangs, Casper, WY
8   1525   Geisler, Ally   9  Davis Track Club, Kaysville, UT
9   2033   Keirstead, Haley   9  Leduc Track, Leduc, AB
10   1255   Phillips, Abby   12  Campbell County High School, Gillette, W
11   1252   Jeffries, Jessi   12  Campbell County High School, Gillette, W
12   1884   Olson, Katarina   10  Helena ‑ Capital, Helena, MT
13   2492   Andersen, Klarissa   10  Shelley  Track Club, Shelley, ID
14   2736   van Leeuwen, Magdalena   10  van Leeuwen, Magdalena, Littleton, CO
15   1144   Perry, Julia   10  Bonneville Track Club, Ogden, UT
16   1640   Sargent, Sarah   11  East, Holladay, UT

Heat   6 of  12   Prelims...(Event  12   Women 1600 Meter Run ‑)
1   2294   Lythgoe, Holland   10  Ogden Track Club, Ogden, UT
2   2133   Monroy, Monica   10  Monroy, Monica, Saratoga Springs, UT
3   1387   Yager, Madison   11  Chey Central, Cheyenne, WY
4   1642   Wilson, Tilda   9  East, Holladay, UT
5   1632   Randall, Allison   11  Eagles TC, Provo, UT
6   2336   Powell, Sara   12  Powell, Sara, Ammon, ID
7   2694   Pinnock, Tori   10  Trojan Track Club, Rigby, ID
8   1635   Huntzinger, Emmaline   10  East, Holladay, UT
9   2859   Winter, Bailey   9  Winter, Bailey, Farr West, UT
10   2058   Epp, Erin   12  MAC Track, Edmonton, AB
11   2293   Keller, Aliesha   11  Ogden Track Club, Ogden, UT
12   1420   Holiday, Jessica   10  Cody Track, Cody, WY
13   1382   Asay, Austin   12  Chey Central, Cheyenne, WY
14   1042   Schellenberg, Bonnie   9  American Fork, American Fork, UT
15   1084   Bennett, Jessica   12  Bennett, Jessica, Cedar Valley, UT
16   1537   Neuenschwander, Grace   9  Davis Track Club, Kaysville, UT
Heat   7 of  12   Prelims
1   2222   Price, Anne   11  Mountain West Youth Track Club, Missoula
2   2274   Dyer, Shaylee   12  Northridge Track Club, South Weber, UT
3   2295   Ojeda, Jasmin   12  Ogden Track Club, Ogden, UT
4   1143   Palos, Kim   9  Bonneville Track Club, Ogden, UT
5   2817   Tadler, Haley   11  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
6   2149   Howell, Natalie   9  Mount Olympus, Holladay, UT
7   1409   Hill, Shaylee   9  Club Diggers, Sugar City, ID
8   2775   Deeter, Lynzi   12  Warrior Track Club, Pleasant View, UT
9   2526   Cracroft, Rylee   10  Sky View Girls, Smithfield, UT
10   1142   Johnson, Holly   10  Bonneville Track Club, Ogden, UT
11   2528   Field, Katelyn   10  Sky View Girls, Smithfield, UT
12   1278   Hammons, Emily   11  Canyon Track Club, Nampa, ID
13   1482   Price, Shelby   10  Corner Canyon, Draper, UT
14   1783   Lyons, Megan   12  Gate City Track Club, Pocatello, ID
15   2570   Ashworth, Madison   10  Star Valley, Afton, WY
16   1970   Sheffield, Skylar   9  Kelly Walsh High School, Casper, WY
Heat   8 of  12   Prelims
1   2604   Pace, Emily   12  Team Provo, Provo, UT
2   1180   May, Marley   9  Bozeman Distance Crew, Bozeman, MT
3   2761   Miserlian, Eve   9  Warrior Express, Centennial, CO
4   1538   Rayl, Sydney   9  Davis Track Club, Kaysville, UT
5   1017   Navarrete, Julieta   10  Alpha wolves, Orem, UT
6   2405   Rigby, Rachel   10  Riverton (Utah), Riverton, UT
7   1141   Hargrove, Mikayla   9  Bonneville Track Club, Ogden, UT
8   2168   Foster, Caroline   11  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
9   1019   Smith, Shannon   10  Alpha wolves, Orem, UT
10   2319   Olcott, Siera   10  Portneuf Valley, chubbuck, ID
11   1071   Ashworth, Elese   11  Ashworth, Elese, Saratoga Springs, UT
12   1947   James, Sarah   12  James, Sarah, Eagle Mountain, UT
13   1214   Robinson, Xiomara   9  Bronc Track Club, Sheridan, WY
14   2084   Cullimore, Courtney   12  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
15   2529   Knight, Amber   11  Sky View Girls, Smithfield, UT
16   1972   Urlacher, Shanna   11  Kelly Walsh High School, Casper, WY

Heat   9 of  12   Prelims...(Event  12   Women 1600 Meter Run ‑)
1   1840   Neumann, Dakota   10  Green River Wolves Track, Green River, W
2   1008   Anderson, Erin   10  Alpha wolves, Orem, UT
3   1769   Fowers, Jerra   10  Fowers, Jerra, Hooper, UT
4   1517   Bledsoe, Madison   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
5   2754   Barella, Elaine   12  Warrior Express, Centennial, CO
6   1617   Dixon, Haley   9  Dixon, Haley, Payson, UT
7   2762   Petersen, Erica   11  Warrior Express, Centennial, CO
8   1552   Zaugg, Sydney   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
9   2715   Larsen, Ashley   11  Uintah Utes, Vernal, UT
10   1545   Tanner, Alex   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
11   1087   Bickmore, Lochlyn   12  Bickmore, Lochlyn, Saratoga Springs, UT
12   2439   Hills, Izzy   9  Rock Springs High School, Rock Springs,
13   2652   Jacobsen, Becca   12  Titan Track Club, Syracuse, UT
14   2659   Young, Gabby   10  Titan Track Club, Syracuse, UT
15   1277   Hamilton, Annalisa   9  Canyon Track Club, Nampa, ID
16   1950   Jex, Rebekah   10  Jex, Rebekah, Saratoga Springs, UT
Heat   10 of  12   Prelims
1   1957   Baxter, Apryl   9  Juab High School, Nephi, UT
2   2437   Hampton, Hannah   10  Rock Springs High School, Rock Springs,
3   1993   Kjar, Aubree   11  Kjar, Aubree, Cedar City, UT
4   2444   O'Neal, Jesse Ray   11  Rock Springs High School, Rock Springs,
5   2431   Atkinson, Brittany   10  Rock Springs High School, Rock Springs,
6   1018   Shaw, Annie   11  Alpha wolves, Orem, UT
7   1522   Datwyler, Kaitlyn   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
8   1837   Joyner, Sarah   9  Green River Wolves Track, Green River, W
9   1518   Call, Emma   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
10   2737   Van Orden, Mailee   9  Van Orden, blackfoot, ID
11   2151   Tanner, Nikki   11  Mount Olympus, Holladay, UT
12   1677   Hutchinson, Emily   11  Evanston Red Devils, Evanston, WY
13   2321   Thackray, Emma   12  Portneuf Valley, chubbuck, ID
14   2648   Dunlap, Katrina   12  Titan Track Club, Syracuse, UT
15   1481   Archer, Kendall   9  Corner Canyon, Draper, UT
16   1453   Williams, Sarah   11  Colstrip Athletic Club, Colstrip, MT
Heat   11 of  12   Prelims
1   2742   Clark, Krista   12  Viking Track Club, Pleasant Grove, UT
2   2200   Salazar, Laura   12  Mountain View High School, Orem, UT
3   1628   Hollingworth, Allison   11  Eagles TC, Provo, UT
4   1279   Trautman, Ashton   11  Canyon Track Club, Nampa, ID
5   1786   Paulsen, Madison   11  Gate City Track Club, Pocatello, ID
6   1516   Berry, Amber   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
7   2218   North, Amelia   11  Mountain West Youth Track Club, Missoula
8   1092   Hughes, Abby   11  Big Piney, Big Piney, WY
9   2774   Allman, Kiley   10  Warrior Track Club, Pleasant View, UT
10   2802   Coleman, Jennesa   12  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
11   2278   Kingsley, Kayla   10  Northridge Track Club, South Weber, UT
12   1098   Starkjohann, Sasa   11  Big Piney, Big Piney, WY
13   2322   Thissen, Carmen   10  Portneuf Valley, chubbuck, ID
14   2280   Pham, Sharlyn   11  Northridge Track Club, South Weber, UT
15   1531   Jenkins, Autumn   10  Davis Track Club, Kaysville, UT
16   2493   Drollinger, Paytin   9  Shelley  Track Club, Shelley, ID
17   2779   Rich, Haeli   10  Warrior Track Club, Pleasant View, UT

Heat   12 of  12   Prelims...(Event  12   Women 1600 Meter Run ‑)
1   2801   Bouley, Eleanor   10  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
2   2116   Mendoza, Bethany   12  Mendoza, Bethany, Salt Lake City, UT
3   2654   Peterson, Renee   11  Titan Track Club, Syracuse, UT
4   2276   Jeffrey, Kate   10  Northridge Track Club, South Weber, UT
5   1956   Barnes, Destani   11  Juab High School, Nephi, UT
6   1626   Cannon, Miriam   12  Eagles TC, Provo, UT
7   1016   Morgan, Hannah   12  Alpha wolves, Orem, UT
8   1275   Arredondo, Casey   11  Canyon Track Club, Nampa, ID
9   1791   Tanner, Emalee   9  Gate City Track Club, Pocatello, ID
10   2650   Jacob, Karissa   11  Titan Track Club, Syracuse, UT
11   2819   Trader, Alyssa   10  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
12   1789   Quayle, Hanna   9  Gate City Track Club, Pocatello, ID
13   2651   Jacobsen, Aubrie   11  Titan Track Club, Syracuse, UT
14   2645   Busby, Lauren   12  Titan Track Club, Syracuse, UT
15   1819   McHan, Cami   9  Gooding Runners, Gooding, ID
16   2806   Ferguson, Jessica   10  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
17   1276   Groti, Catie   11  Canyon Track Club, Nampa, ID
18   1639   Rushing, Megan   10  East, Holladay, UT
Event  14   Women 3200 Meter Run ‑
Lane   Comp#   Name   Year   School
Heat   1 of  3   Prelims
1   2142   Morley, Makena   11  Morley, Makena, bigfork, MT
2   1619   Draper, McKenzie   12  Draper, McKenzie, Lehi, UT
3   2888   Musselman, Sara   9  YMCA Team Idaho, Boise, ID
4   2271   Kitt, Nicole   12  Northeast Alberta Track & Fiel, St Paul,
5   1741   Bonenberger, Michaela   10  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
6   1855   Greenwood, Candace   12  Greenwood, Candace, Orem, UT
7   1239   Bykowski, Elani   12  Bykowski, Lethbridge, AB
8   1550   Weir, Kenzie   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
9   1483   Smiley, Jaci   9  Corner Canyon, Draper, UT
10   1010   Christensen, Mary   11  Alpha wolves, Orem, UT
11   1889   Foster, Miranda   10  Hellgate, Missoula, MT
12   2091   Pond, Regan   12  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
13   1416   Brinegar, Anne   12  Cody Track, Cody, WY
14   2289   Allred, Hannah   11  Ogden Track Club, Ogden, UT
Heat   2 of  3   Prelims
1   2501   Valencia Bonales, Lourdes   12  Simplot Mexico Morelia Plant, Morelia, M
2   2685   O'Very, Miranda   11  Top of Utah Track Club, Logan, UT
3   1623   Dutson, Hannah   9  Dutson, Hannah, Sandy, UT
4   2046   Heaps, Jackie   12  Lehi High School, Lehi, UT
5   2320   Rayborn, Lindsey   12  Portneuf Valley, chubbuck, ID
6   1624   Dutson, Tavia   12  Dutson, Tavia, Sandy, UT
7   1176   Creel, Bridget   11  Bozeman Distance Crew, Bozeman, MT
8   1781   Hutchison, Presli   12  Gate City Track Club, Pocatello, ID
9   1175   Creel, Andie   12  Bozeman Distance Crew, Bozeman, MT
10   1547   Tyndall, Ashley   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
11   1890   Sayer, Samantha   11  Hellgate, Missoula, MT
12   2530   Mantz, Claire   9  Sky View Girls, Smithfield, UT
13   1425   Waltari, Misyala   11  Cody Track, Cody, WY
14   1509   Critchfield, Abby   11  Critchfield, Abby, Oakley, ID

Heat   3 of  3   Prelims...(Event  14   Women 3200 Meter Run ‑)
1   1179   Jansma, Beth   11  Bozeman Distance Crew, Bozeman, MT
2   2442   Klingensmith, Sheridan   10  Rock Springs High School, Rock Springs,
3   1178   Huber, Jordan   12  Bozeman Distance Crew, Bozeman, MT
4   2072   Oliver, Layne   12  Manhattan Track Club, Manhattan, MT
5   2595   Stout, Mariah   12  Team High Altitude, Bellevue, ID
6   2074   Wyse, Jordan   10  Manhattan Track Club, Manhattan, MT
7   2073   Oyler, McKenzie   10  Manhattan Track Club, Manhattan, MT
8   1451   Loveridge, Melissa   11  Colstrip Athletic Club, Colstrip, MT
9   1074   Bates, Katie   12  Bates, Katie, Driggs, ID
10   2857   Wilson, Isabella   11  Wilson, Isabella, Alta, WY
11   2889   Oyler, Kaylee   10  YMCA Team Idaho, Boise, ID
Event  19   Women 1600 Sprint Medley ‑
Lane   Relay   
Heat   1 of  7   Prelims
1   A   Big Piney
2   B   Davis Track Club
3   A   Team Provo
4   A   Wildcat Track Club
5   B   Ric Rojas Running
Heat   2 of  7   Prelims
1   A   Rock Springs High School
2   A   Fossil Ridge Track Club
3   A   Fort Collins Track Club
4   A   YMCA Team Idaho
5   A   Titan Track Club
Heat   3 of  7   Prelims
1   C   Cody Track
2   A   South Bay Express
3   B   Isc International Empire Athle
4   A   Colorado Sun TC
5   A   Alpha wolves
6   A   Star Valley
Heat   4 of  7   Prelims
1   C   Davis Track Club
2   A   Idaho Dash Track Club
3   A   Davis Track Club
4   A   Catc
5   B   Cody Track
6   B   Mountain View Colorado‑Track C
Heat   5 of  7   Prelims
1   A   Northridge Track Club
2   A   Mountain West Youth Track Club
3   A   Ric Rojas Running
4   A   Blazin Bruins
5   B   YMCA Team Idaho
6   C   Mountain View Colorado‑Track C

Heat   6 of  7   Prelims...(Event  19   Women 1600 Sprint Medley ‑)
1   A   Skyhawk Track Club
2   A   Cody Track
3   A   Cardinal Track Club
4   A   Central City Cheetahs
5   A   Green River Wolves Track
6   B   Wildcat Track Club
Heat   7 of  7   Prelims
1   D   Davis Track Club
2   A   Maple Mountain Track Club
3   A   Cheetah International
4   A   Warrior Express
5   A   Warrior Track Club
6   A   Mountain View Colorado‑Track C
Event  21   Women 4x200 Meter Relay ‑
Lane   Relay   
Heat   1 of  8   Prelims
1   A   Helena ‑ Capital
2   A   Mountain West Youth Track Club
3   A   Academy of Speed ‑ Aos
4   A   Colorado Sun TC
5   B   Bronc Track Club
Heat   2 of  8   Prelims
1   A   Indian Track Club
2   B   Cheetah International
3   A   East Oakland Youth Development
4   A   Fossil Ridge Track Club
5   A   Mountain View Colorado‑Track C
Heat   3 of  8   Prelims
1   A   Warrior Express
2   A   Calgary Warriors Track Club
3   A   Blazin Bruins
4   A   YMCA Team Idaho
5   A   Cheetah International
Heat   4 of  8   Prelims
1   A   Bozeman Track Club
2   A   Davis Track Club
3   B   Blazin Bruins
4   A   Campbell County High School
5   A   CR Elite
Heat   5 of  8   Prelims
1   A   Manti
2   B   Core Speed
3   A   Fluid Motion
4   A   Central Oregon Track Club
5   A   Green River Wolves Track
6   B   Mountain View Colorado‑Track C

Heat   6 of  8   Prelims...(Event  21   Women 4x200 Meter Relay ‑)
1   A   Gate City Track Club
2   B   YMCA Team Idaho
3   A   Central City Cheetahs
4   A   Core Speed
5   B   Mhs Wildcats
6   A   Maple Mountain Track Club
Heat   7 of  8   Prelims
1   A   Team Provo
2   A   Bronc Track Club
3   A   Trojan Track Club
4   A   Mhs Wildcats
5   A   Idaho Dash Track Club
6   B   Gate City Track Club
Heat   8 of  8   Prelims
1   B   Helena ‑ Capital
2   A   Rock Springs High School
3   B   Isc International Empire Athle
4   A   Fort Collins Track Club
5   B   Davis Track Club
6   A   Ric Rojas Running
Event  23   Women 4x400 Meter Relay ‑
Lane   Relay   
Heat   1 of  5   Prelims
1   B   Mountain View Colorado‑Track C
2   A   Riverton (Utah)
3   A   Core Speed
4   A   Fossil Ridge Track Club
5   B   Davis Track Club
6   A   Skyhawk Track Club
Heat   2 of  5   Prelims
1   A   Alpha wolves
2   B   Blazin Bruins
3   B   Isc International Empire Athle
4   A   Davis Track Club
5   A   Cody Track
6   A   Wildcat Track Club
Heat   3 of  5   Prelims
1   B   Alpha wolves
2   A   Mhs Wildcats
3   A   Academy of Speed ‑ Aos
4   A   Ric Rojas Running
5   A   Sky View Girls
6   B   Northridge Track Club
Heat   4 of  5   Prelims
1   A   Corner Canyon
2   A   Maple Mountain Track Club
3   A   Blazin Bruins
4   A   Eagles TC
5   A   Mountain West Youth Track Club
6   A   Shelley  Track Club

Heat   5 of  5   Prelims...(Event  23   Women 4x400 Meter Relay ‑)
1   A   Titan Track Club
2   A   Laramie Tracc Club
3   B   Core Speed
4   A   Warrior Express
5   A   Northridge Track Club
6   A   Uintah Utes
Event  25   Women 4x800 Meter Relay ‑
Lane   Relay   
Section   1 of  2   Timed Finals
1   B   Davis Track Club
2   A   Chey Central
3   A   Titan Track Club
4   C   Davis Track Club
5   A   Rock Springs High School
6   B   MAC Track
Section   2 of  2   Timed Finals
1   A   Top of Utah Track Club
2   A   MAC Track
3   A   Ric Rojas Running
4   A   Leduc Track
5   A   Davis Track Club
6   A   Campbell County High School
7   A   Warrior Express
8   A   Casper Natrona Mustangs
Event  31   Women Weight Throw ‑
Pos   Comp#   Name   Year   School
Flight   1 of  1   Finals
1   1007   Allred, Elisha   12  Allred, Elisha, Spokane Valley, WA
2   1771   Frost, Hannah   12  Frost, Hannah, Elma, WA
3   1814   Coleman, Kylie   12  Golden State Throwers, Elk Grove, CA
4   1815   Malm‑Annon, Emelda   11  Golden State Throwers, Elk Grove, CA
5   1922   Richards, Taylor   12  Indian Track Club, Pocatello, ID
6   1998   Lambert, Caitlyn   11  Lambert, Caitlyn, Layton, UT
7   2088   Knudsen, Lizzy   11  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
8   2089   Melton, Paige   12  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
9   2090   Phelps, Caitlyn   12  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
10   2092   Watson, Maddie   11  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
11   2432   Beaver, Natasha   11  Rock Springs High School, Rock Springs,
12   2434   Crouch, Maylia   10  Rock Springs High School, Rock Springs,
13   2472   Walker, Mariah   12  Sand Creek TC, Colorado Springs, CO
14   2603   ili, Lia   11  Team Provo, Provo, UT
15   2614   Showalter, Haley   11  Team Pueblo, Pueblo, CO
16   2624   Brinson, Kamryn   10  Throw1deep Club, Marietta, GA
17   2625   Collins‑Luther, Cydnee   11  Throw1deep Club, Marietta, GA
18   2626   Mentesana, Maria   10  Throw1deep Club, Marietta, GA
19   2627   Parker, Noelle   11  Throw1deep Club, Marietta, GA
20   2628   Reeves, Olivia   10  Throw1deep Club, Marietta, GA
21   2629   Taylor, Tatiana   11  Throw1deep Club, Marietta, GA
22   2630   Vahoua, Andrea   12  Throw1deep Club, Marietta, GA
23   2639   Blake, Ashlie   12  Throwers Respect Field and Tra, North La
24   2640   Blalark, Miracle   12  Throwers Respect Field and Tra, North La
25   2641   Stevens‑Collins, Jayla   12  Throwers Respect Field and Tra, North La
26   2649   Flint, Brenn   11  Titan Track Club, Syracuse, UT

Event  33   Women Pole Vault ‑
Pos   Comp#   Name   Year   School
Flight   1 of  1   Finals
1   1058   Bess, Stephanie   12  Angel Flight Track Club, Aurora, CO
2   1083   Bellan, Emma   11  Bellan, Emma, Boise, ID
3   1108   Blake, Samantha   10  Blake, Samantha, Nine Mile Falls, WA
4   1162   Borrayo, Gabby   11  Borrayo, Gabby, Jerome, ID
5   1206   Ballek, Taylor   12  Bronc Track Club, Sheridan, WY
6   1249   Erisman, Ashlyn   9  Campbell County High School, Gillette, W
7   1259   Sturtz, Chandra   12  Campbell County High School, Gillette, W
8   1383   Hardsocg, Jordan   12  Chey Central, Cheyenne, WY
9   1418   Crawford, Haley   12  Cody Track, Cody, WY
10   1616   Diehl, Courtney   11  Diehl, Courtney, Meridian, ID
11   1678   Sepos, Abby   11  Evanston Red Devils, Evanston, WY
12   1710   Okoronkwo, Chinne   10  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
13   1751   Woest, Chloe   10  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
14   1883   Leslie, Mary   12  Helena ‑ Capital, Helena, MT
15   2000   Neil, Jessie   11  Lander Tigers Indoor, Lander, WY
16   2054   Lyon, Klara   11  Lyon, Klara, Piedmont, SD
17   2106   Martin, Andria   11  Martin, Andria, Middleton, ID
18   2111   McLaughlin, Madison   11  McLaughlin, Madison, Helena, MT
19   2167   Coleman, Jaci   12  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
20   2171   Maldonado, Kiera   12  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
21   2219   Palmer, Shayla   11  Mountain West Youth Track Club, Missoula
22   2226   Trent, Allison   12  Mountain West Youth Track Club, Missoula
23   2302   O'Hara, Farrahn   12  O'Hara, Farrahn, Nine Mile Falls, WA
24   2304   Otholt, Hayley   12  Otholt, Hayley, Spokane, WA
25   2305   Palin, Tendra   9  Palin, Tendra, Billings, MT
26   2584   Stathakis, Christina   11  Stathakis, Christina, Sedalia, CO
27   2623   Thompson, Tessa   12  Thompson, Tessa, Meridian, ID
28   2644   Ashby, Mallory   12  Titan Track Club, Syracuse, UT
29   2695   Shippen, Eliza   12  Trojan Track Club, Rigby, ID
30   2864   Carver, Abby   11  Worland H.S., Worland, WY

Event  35   Women High Jump ‑
Pos   Comp#   Name   Year   School
Flight   1 of  1   Finals
1   1113   Davis, Kaelin   12  Blazin Bruins, Long Beach, CA
2   1195   Stromme, Courtney   12  Bozeman Track Club, Bozeman, MT
3   1238   Butler, Audrey   11  Butler, Audrey, Firth, ID
4   1254   McCann, Olivia   10  Campbell County High School, Gillette, W
5   1355   Wingeleth, Ann   11  Central City Cheetahs, Wvc, UT
6   1358   Christensen, Claire   10  Central Oregon Track Club, Bend, OR
7   1359   Cochran, Hannah   10  Central Oregon Track Club, Bend, OR
8   1361   Thomas, Alexa   12  Central Oregon Track Club, Bend, OR
9   1417   Christy, Maddie   10  Cody Track, Cody, WY
10   1422   Lewis, Toni   12  Cody Track, Cody, WY
11   1426   Welch, Maddie   9  Cody Track, Cody, WY
12   1519   Carattini, Hailee   12  Davis Track Club, Kaysville, UT
13   1530   Jackson, Eliza   11  Davis Track Club, Kaysville, UT
14   1621   Duerden, Britten   11  Duerden, Britten, Morgan, UT
15   1622   Duke, Rachel   10  Duke, Rachel, Sandy, UT
16   1638   Rotermund, Gabrielle   12  East, Holladay, UT
17   1679   Sepos, Jessica   10  Evanston Red Devils, Evanston, WY
18   1726   Kroboth, Lindsey   12  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
19   1728   Paul, Carly   12  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
20   1743   Heintschel, Haley   12  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
21   1775   Garrity, Hannah   12  Garrity, Hannah, beaverton, OR
22   1862   Gunnell, Alex   12  Gunnell, Alex, Eagle Mountain, UT
23   1865   Hansen, Eliza   11  Hansen, Eliza, Sandy, UT
24   1868   Hare, Ashlyn   11  Hare, Ashlyn, Colorado Springs, CO
25   1869   Harmon‑Thomas, Alexa   12  Harmon‑Thomas, Alexa, Lawrence, KS
26   1871   Hatcher, Taylor   11  Hatcher, Taylor, Saratoga Springs, UT
27   1883   Leslie, Mary   12  Helena ‑ Capital, Helena, MT
28   1911   Tetreault, Amy   11  Idaho Dash Track Club, Boise, ID
29   1942   Nguyen, Tammy   12  Isc International Empire Athle, San Jose
30   1949   Jeppson, Jessica   12  Jeppson, Jessica, Saratoga Springs, UT
31   2004   Cattles, Amanda   10  Laramie Tracc Club, Laramie, WY
32   2051   Love, Kaysha   10  Love, Kaysha, Herriman, UT
33   2175   Watson, Sammi   10  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
34   2220   Phoenix‑Price, Cora   9  Mountain West Youth Track Club, Missoula
35   2379   Queen, Carlie   9  Queen, Carlie, Pleasant Hill, MO
36   2391   Sanchez, Katherine   9  Ric Rojas Running, Broomfield, CO
37   2570   Ashworth, Madison   10  Star Valley, Afton, WY
38   2588   Stevens, Hailey   12  Stevens, Hailey, Grantsville, UT
39   2646   Davies, Cidnee   10  Titan Track Club, Syracuse, UT
40   2655   Robertson, Suzy   12  Titan Track Club, Syracuse, UT
41   2691   Anderson, Sierra   10  Trojan Track Club, Rigby, ID
42   2696   Shippen, Hannah   11  Trojan Track Club, Rigby, ID
43   2759   Hodge, Jayla   11  Warrior Express, Centennial, CO
44   2780   Thomas, McKayla   11  Warrior Track Club, Pleasant View, UT
45   2793   Kirkpatrick, Cherise   12  West Coast Penguins, North Bend, OR
46   2865   Keller, Emily   10  Worland H.S., Worland, WY
47   2880   Eliott, Taylor   9  YMCA Team Idaho, Boise, ID
48   2886   Morris, Jordan   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID
49   2892   Sims, Kolbi   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID

Event  37   Women Long Jump ‑
Pos   Comp#   Name   Year   School
Flight   1 of  1   Finals
1   1063   McClendon, Jordan   12  Angel Flight Track Club, Aurora, CO
2   1069   Arnold, Mackenzie   11  Arnold, Mackenzie, Yuba City, CA
3   1075   Bean, Britton   12  Bean, Britton, Firth, ID
4   1076   Eboigbodin, Ivie   10  Beast Athletic Perfomance, Tracy, CA
5   1077   Lockard, Alexis   10  Beast Athletic Perfomance, Tracy, CA
6   1194   Schott, Chloee   9  Bozeman Track Club, Bozeman, MT
7   1211   Grant, Mariah   11  Bronc Track Club, Sheridan, WY
8   1213   Richards, Crystal   12  Bronc Track Club, Sheridan, WY
9   1216   Stedille, Addison   12  Bronc Track Club, Sheridan, WY
10   1243   Mathieson, Rachel   10  Calgary Warriors Track Club, Airdrie, AB
11   1291   Agcoili, Bridgitte   10  Cardinal Track Club, San Jose, CA
12   1292   Beyene, Berhann   12  Cardinal Track Club, San Jose, CA
13   1294   Harris, Trejane   12  Cardinal Track Club, San Jose, CA
14   1295   Kwiatkowski, Marisa   12  Cardinal Track Club, San Jose, CA
15   1355   Wingeleth, Ann   11  Central City Cheetahs, Wvc, UT
16   1357   Brown, Miranda   11  Central Oregon Track Club, Bend, OR
17   1360   Stevenson, Emma   9  Central Oregon Track Club, Bend, OR
18   1383   Hardsocg, Jordan   12  Chey Central, Cheyenne, WY
19   1385   Merryman, Mercedes   12  Chey Central, Cheyenne, WY
20   1423   Reed, Emily   11  Cody Track, Cody, WY
21   1500   Tripp, Marney   12  CR Elite, Twin Falls, ID
22   1536   Larson, Sydney   9  Davis Track Club, Kaysville, UT
23   1638   Rotermund, Gabrielle   12  East, Holladay, UT
24   1708   Biney, Barbara   12  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
25   1709   Jackson, Kathrine   9  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
26   1711   Richey, Ta'Mara   12  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
27   1712   Russell, Peyton   10  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
28   1713   Vasia, Viktoriya   12  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
29   1725   Koopman, Audra   9  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
30   1730   Vijayasarathy, Tarah   11  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
31   1743   Heintschel, Haley   12  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
32   1748   Ross, Isabel   11  Fossil Ridge Track Club, Fort Collins, C
33   1779   Gillespie, Madison   9  Gate City Track Club, Pocatello, ID
34   1821   Black, Sloan   11  Grand Valley Thunder Birds, Grand Juncti
35   1842   Wilde, Hannah   11  Green River Wolves Track, Green River, W
36   1857   Mathews, Elizabeth   9  Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
37   1869   Harmon‑Thomas, Alexa   12  Harmon‑Thomas, Alexa, Lawrence, KS
38   1877   Greene, Taylar   10  Helena ‑ Capital, Helena, MT
39   1907   Elwer, Olivia   9  Idaho Dash Track Club, Boise, ID
40   1908   McGee, Tatum   10  Idaho Dash Track Club, Boise, ID
41   1910   Stillman, Sena   9  Idaho Dash Track Club, Boise, ID
42   1911   Tetreault, Amy   11  Idaho Dash Track Club, Boise, ID
43   1940   Cusick, Maggie   12  Isc International Empire Athle, San Jose
44   1959   Stanley, Erika   11  Juab High School, Nephi, UT
45   1971   Timberman, Day   12  Kelly Walsh High School, Casper, WY
46   2086   Elmont, Megan   12  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
47   2109   McGree, Rachael   9  McGree, Rachael, Butte, MT
48   2113   McLeod, Erika   12  McLeod, Erika, Butte, MT
49   2114   McLeod, Mijah   10  McLeod, Mijah, Butte, MT
50   2121   Herrerra, Madison   12  Mhs Wildcats, Altadena, CA
51   2122   Mendez, Jocelyn   11  Mhs Wildcats, Altadena, CA
52   2144   Morrell, Alexis   11  Morrell, Alexis, Firth, ID

Flight   1 of  1   Finals
53   2163   Baeza, Jerica   9  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
54   2173   Reed, Alana   11  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
55   2207   Burckhard, Haley   9  Mountain West Youth Track Club, Missoula
56   2209   Fred, Rylee   11  Mountain West Youth Track Club, Missoula
57   2220   Phoenix‑Price, Cora   9  Mountain West Youth Track Club, Missoula
58   2265   Nicosia, Carla   11  Nicosia, Carla, Columbia Falls, MT
59   2270   Hebert, Courtney   9  Northeast Alberta Track & Fiel, St Paul,
60   2315   Pisoni, Tiana   12  Pisoni, Tiana, Lethbridge, AB
61   2318   Evans, Kaya   9  Portneuf Valley, chubbuck, ID
62   2340   McKay, Morgan   12  Preston Track Club, Preston, ID
63   2417   Kechter, Michaela   10  Riverton High School Wyoming, Riverton,
64   2418   Leisy, Ashtyn   12  Riverton High School Wyoming, Riverton,
65   2419   Maddock, Tammy   9  Riverton High School Wyoming, Riverton,
66   2471   Harris, Rebecca   12  Sand Creek TC, Colorado Springs, CO
67   2486   Kameni, Floriane   12  Seattle Speed Track Club, Federal Way, W
68   2499   Millan Valencia, Ma. Elena   12  Simplot Mexico Morelia Plant, Morelia, M
69   2500   Salcedo Villasenor, Valeria   11  Simplot Mexico Morelia Plant, Morelia, M
70   2552   Smith, Kennedy   12  Smith, Kennedy, Billings, MT
71   2556   Johnson, Taylor   10  South Bay Express, San Jose, CA
72   2567   Ries, Chyna   12  Speed Denver, Denver, CO
73   2585   Stavig, Lauren   9  Stavig, Lauren, Bothell, WA
74   2598   Bigelow, Sydney   11  Team Provo, Provo, UT
75   2646   Davies, Cidnee   10  Titan Track Club, Syracuse, UT
76   2656   Skidmore, Jentry   9  Titan Track Club, Syracuse, UT
77   2714   Hyde, Ruth   11  Uintah Utes, Vernal, UT
78   2792   Wear, Robyn   12  Wear, Robyn, Winnipeg, MB
79   2856   Williams, Jaela   11  Williams, Jaela, Fontana, CA
80   2874   Briggs, Kelsy   12  YMCA Team Idaho, Boise, ID
81   2883   Harbaugh, Cambree   12  YMCA Team Idaho
82   2886   Morris, Jordan   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID
83   2891   Sawyer, Mikaela   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID

Event  39   Women Shot Put ‑
Pos   Comp#   Name   Year   School
Flight   1 of  1   Finals
1   1090   Grossman, Heather   12  Big Piney, Big Piney, WY
2   1091   Heseltine, Katie   11  Big Piney, Big Piney, WY
3   1208   Christensen, Shayla   12  Bronc Track Club, Sheridan, WY
4   1250   Gorsuch, Megan   11  Campbell County High School, Gillette, W
5   1253   Maller, Liz   11  Campbell County High School, Gillette, W
6   1618   Dixon, Sarah   12  Dixon, Sarah, Rigby, ID
7   1636   Lamah, Madelaine   11  East, Holladay, UT
8   1689   Farr, Charlee   12  Farr, Charlee, Riverton, UT
9   1773   Garren, Maia   10  Garren, Maia, Logan, UT
10   1808   Gee, Erika   12  Gee, Erika, Santaquin, UT
11   1812   Giger, Lena   12  Giger, Lena, Highland, IL
12   1873   Hawker, Amarissa   11  Hawker, Amarissa, Herriman, UT
13   1876   Charlton, Bret   11  Helena ‑ Capital, Helena, MT
14   1878   Jacoby, Sydney   12  Helena ‑ Capital, Helena, MT
15   1879   Kananen, Emily   12  Helena ‑ Capital, Helena, MT
16   1880   Kananen, Hallie   10  Helena ‑ Capital, Helena, MT
17   1881   Key, Meagan   10  Helena ‑ Capital, Helena, MT
18   1888   Therriault, Paula   12  Helena ‑ Capital, Helena, MT
19   1900   Pfister, Taylor   12  Hellgate Track, Bonner, MT
20   1909   Pfautsch, Payton   11  Idaho Dash Track Club, Boise, ID
21   1917   Childs, Jordan   12  Indian Track Club, Pocatello, ID
22   1922   Richards, Taylor   12  Indian Track Club, Pocatello, ID
23   1953   Johnstone, Chelsee   10  Johnstone, Chelsee, Idaho Falls, ID
24   1998   Lambert, Caitlyn   11  Lambert, Caitlyn, Layton, UT
25   2088   Knudsen, Lizzy   11  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
26   2089   Melton, Paige   12  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
27   2090   Phelps, Caitlyn   12  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
28   2092   Watson, Maddie   11  Maple Mountain Track Club, Spanish Fork,
29   2210   Garden, Tana   11  Mountain West Youth Track Club, Missoula
30   2225   Smith, Sierra   11  Mountain West Youth Track Club, Missoula
31   2253   Nate, Megan   9  Nate, Megan, Meridian, ID
32   2307   Glasmann, Chrissy   11  Park City Track Club, Park City, UT
33   2432   Beaver, Natasha   11  Rock Springs High School, Rock Springs,
34   2434   Crouch, Maylia   10  Rock Springs High School, Rock Springs,
35   2472   Walker, Mariah   12  Sand Creek TC, Colorado Springs, CO
36   2479   Scarvelis, Stamatia   12  Scarvelis, Stamatia, Santa Barbara, CA
37   2574   Heward, Tinsley   12  Star Valley, Afton, WY
38   2603   ili, Lia   11  Team Provo, Provo, UT
39   2614   Showalter, Haley   11  Team Pueblo, Pueblo, CO
40   2618   Jensen, Leesa   12  Thermopolis High School, Theremopolis, W
41   2624   Brinson, Kamryn   10  Throw1deep Club, Marietta, GA
42   2625   Collins‑Luther, Cydnee   11  Throw1deep Club, Marietta, GA
43   2626   Mentesana, Maria   10  Throw1deep Club, Marietta, GA
44   2627   Parker, Noelle   11  Throw1deep Club, Marietta, GA
45   2628   Reeves, Olivia   10  Throw1deep Club, Marietta, GA
46   2629   Taylor, Tatiana   11  Throw1deep Club, Marietta, GA
47   2630   Vahoua, Andrea   12  Throw1deep Club, Marietta, GA
48   2639   Blake, Ashlie   12  Throwers Respect Field and Tra, North La
49   2640   Blalark, Miracle   12  Throwers Respect Field and Tra, North La
50   2641   Stevens‑Collins, Jayla   12  Throwers Respect Field and Tra, North La
51   2649   Flint, Brenn   11  Titan Track Club, Syracuse, UT
52   2696   Shippen, Hannah   11  Trojan Track Club, Rigby, ID

Flight   1 of  1   Finals
53   2730   Vail, Macy   11  Vail, Macy, Declo, ID
54   2797   Westbrook, Ky   12  Westbrook, Ky, Chandler, AZ
55   2812   Page, Kami   11  Wildcat Track Club, Woods Cross, UT
56   2862   Womack, Terrell   12  Womack, Terrell, tremonton, UT
57   2891   Sawyer, Mikaela   11  YMCA Team Idaho, Boise, ID
Event  41   Women Triple Jump ‑
Pos   Comp#   Name   Year   School
Flight   1 of  1   Finals
1   1058   Bess, Stephanie   12  Angel Flight Track Club, Aurora, CO
2   1063   McClendon, Jordan   12  Angel Flight Track Club, Aurora, CO
3   1069   Arnold, Mackenzie   11  Arnold, Mackenzie, Yuba City, CA
4   1207   Bomar, Peyton   9  Bronc Track Club, Sheridan, WY
5   1242   Kravtsov, Morgan   10  Calgary Warriors Track Club, Airdrie, AB
6   1243   Mathieson, Rachel   10  Calgary Warriors Track Club, Airdrie, AB
7   1246   Yackel, Katelyn   10  Calgary Warriors Track Club, Airdrie, AB
8   1294   Harris, Trejane   12  Cardinal Track Club, San Jose, CA
9   1295   Kwiatkowski, Marisa   12  Cardinal Track Club, San Jose, CA
10   1357   Brown, Miranda   11  Central Oregon Track Club, Bend, OR
11   1386   Pfoor, Heidi   12  Chey Central, Cheyenne, WY
12   1423   Reed, Emily   11  Cody Track, Cody, WY
13   1443   Harris, Claire   11  Colorado Sun TC, Lakewood, CO
14   1621   Duerden, Britten   11  Duerden, Britten, Morgan, UT
15   1661   Eaves, Hallie   10  Eaves, Hallie, Worland, WY
16   1676   Derrick, Kim   12  Evanston Red Devils, Evanston, WY
17   1709   Jackson, Kathrine   9  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
18   1710   Okoronkwo, Chinne   10  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
19   1711   Richey, Ta'Mara   12  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
20   1712   Russell, Peyton   10  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
21   1713   Vasia, Viktoriya   12  Flying Aj's Track, Tacoma, WA
22   1730   Vijayasarathy, Tarah   11  Fort Collins Track Club, Windsor, CO
23   1779   Gillespie, Madison   9  Gate City Track Club, Pocatello, ID
24   1821   Black, Sloan   11  Grand Valley Thunder Birds, Grand Juncti
25   1842   Wilde, Hannah   11  Green River Wolves Track, Green River, W
26   1856   Jones, Jessica   11  Grizz Track Club, Idaho Falls, ID
27   1872   Hatfield, Tiffany   11  Hatfield, Tiffany, Osburn, ID
28   1876   Charlton, Bret   11  Helena ‑ Capital, Helena, MT
29   1877   Greene, Taylar   10  Helena ‑ Capital, Helena, MT
30   1955   Jones, Kennedy   11  Jones, Kennedy, Castro Valley, CA
31   1971   Timberman, Day   12  Kelly Walsh High School, Casper, WY
32   2029   Lauder, Anne   11  Lauder, Anne, Evergreen, CO
33   2113   McLeod, Erika   12  McLeod, Erika, Butte, MT
34   2114   McLeod, Mijah   10  McLeod, Mijah, Butte, MT
35   2176   Wiencek, Kenna   10  Mountain View Colorado‑Track C, Loveland
36   2265   Nicosia, Carla   11  Nicosia, Carla, Columbia Falls, MT
37   2270   Hebert, Courtney   9  Northeast Alberta Track & Fiel, St Paul,
38   2315   Pisoni, Tiana   12  Pisoni, Tiana, Lethbridge, AB
39   2341   Seamons, Olivia   12  Preston Track Club, Preston, ID
40   2440   Ice, Emily   12  Rock Springs High School, Rock Springs,
41   2552   Smith, Kennedy   12  Smith, Kennedy, Billings, MT
42   2556   Johnson, Taylor   10  South Bay Express, San Jose, CA
43   2562   Smith, Shermane   12  South High School, Cheyenne, WY
44   2568   Ries, Maya   10  Speed Denver, Denver, CO
45   2691   Anderson, Sierra   10  Trojan Track Club, Rigby, ID
46   2866   Powers, McKenna   12  Worland H.S., Worland, WY

Flight   1 of  1   Finals
47   2883   Harbaugh, Cambree   12  YMCA Team Idaho