2018 Girls Finals Heats and Flights

Simplot Games Meet                           Hy-Tek's MEET MANAGER  5:58 PM  2/16/2018  Page 1
                          Simplot Games 2018 - 2/15/2018 to 2/17/2018
                                 Meet Program - Simplot Games

Event  2   Girls 60 Meter Dash -
Lane  Comp#  Name                               Year School
Section   1 of  3   Finals
  1    1702  Algee, Syanne                        12 Denver Lightning Track, Denver, CO
  2    2858  Deborde, Madeline                    11 Step UR Game UP Track club, Tualatin, O
  3    2797  Predium, Jaelyn                      11 Speed City, Long Beach, CA
  4    1761  Murdica, Hailey                      12 EVO Track Club, Long Beach, CA
  5    1092  Provencal, Maya                      11 ANGEL FLIGHT TRACK TEAM, DENVER, CO
  6    2575  Richardson, Faith                    10 Richardson, Faith, Renton, WA
Section   2 of  3   Finals
  1    2106  Young, Hannah                        11 JQS Boltz, Rapid City, SD
  2    3157  Farley, Krista                       12 Warrior Track, Pleasant View, UT
  3    1762  Okoh, Queen                          11 EVO Track Club, Long Beach, CA
  4    1518  Holiday, Sydney                      10 CodyTrackClub, Cody, WY
  5    2860  Hickey, Alysah                       11 Step UR Game UP Track club, Tualatin, O
  6    2812  Rodgers, Anna                        12 Spokane Speed Academy, SPOKANE, WA
Section   3 of  3   Finals
  1    1090  Paris, Jaiden                        12 ANGEL FLIGHT TRACK TEAM, DENVER, CO
  2    1723  Dunn, Harlowe                        10 Dunn, Harlowe, Seattle, WA
  3    1001  Bowens, Emerald                      12 Academy Of Speed, Fullerton, CA
  4    1710  Minor, Arria                         11 Denver Lightning Track, Denver, CO
  5    2794  Augustine, Ariyonna                  12 Speed City, Long Beach, CA
  6    3235  Frost, Jazmyne                          Jazmyne Frost


Event  4   Girls 60 Meter Hurdles -
Lane  Comp#  Name                               Year School
Section   1 of  3   Finals
  1    2859  Grant-Williams, Ruth                 11 Step UR Game UP Track club, Tualatin, O
  2    3231  Zink, Madilyn                        10 Zink, Madilyn, Pocatello, ID
  3    2282  Williams, Allison                    12 Maribyrnong Sports Academy, Maribyrnong
  4    2213  Virk, Sonia                           9 Lions Pride, Westlake Village, CA
  5    3257  Heggen, Lauren                       10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  6    2113  Kadrmas, Katherine                   11 Kadrmas, Katherine, Vancouver, WA
Section   2 of  3   Finals
  1    1005  Smit, Kennedy                        12 Academy Of Speed
  2    2498  Brown, Nyree                         12 Plyometricfusion-TC, Simi Valley, CA
  3    1778  Heard, Saudia                        12 Flying AJS Track Club, University Place
  4    2501  McDonald, Jade                        9 Plyometricfusion-TC, Simi Valley, CA
  5    1343  Gatzke, Natasha                      10 Calgary Warriors Track Club, Calgary, A
  6    1704  Diza-Mbelolo, Esther                 11 Denver Lightning Track, Denver, CO
Section   3 of  3   Finals
  1    1534  Smith, Delaney                       12 Colorado Jets, Denver, CO
  2    1002  Grady, Jordyn D.                      9 Academy Of Speed, Fullerton, CA
  3    1003  Hicks, Jada                          12 Academy Of Speed, Fullerton, CA
  4    2784  Shearer, Jazlynn                     11 South Bay Track Club, San Jose, CA
  5    2500  Hupalo, Ekaterina                    12 Plyometricfusion-TC, Simi Valley, CA
  6    1342  Carruthers, Catherine                12 Calgary Warriors Track Club, Calgary, A


Event  6   Girls 200 Meter Dash -
Lane  Comp#  Name                               Year School
Section   1 of  3   Finals
  1    1477  Downham, Raegan                      11 Cheyenne South Bison, Cheyenne, WY
  2    2287  McWhorter, Tyishea                   11 McWhorter, Tyishea, Bremerton, WA
  3    2007  Troescher, Rebecca                   12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  4    3024  Coats, Aryel                         10 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  5    2356  Wilson, Julyah                       12 NiteMoves, Aurora, CO
  6    1340  Butterfield, Kayla                   11 Butterfield, Kayla, Herriman, UT
Section   2 of  3   Finals
Simplot Games Meet                           Hy-Tek's MEET MANAGER  5:58 PM  2/16/2018  Page 1
                          Simplot Games 2018 - 2/15/2018 to 2/17/2018
                                 Meet Program - Simplot Games

  1    2801  Peters, Quwshayah                    11 Speed City, Long Beach, CA
  2    2890  Cardall, Brittany                    11 Syracuse Track Club, West Point, UT
  3    3021  Avila, Mia                           12 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  4    1763  Okonkwo, Chioma                      10 EVO Track Club, Long Beach, CA
  5    2806  Bakana, Alsatta                      12 Spokane Speed Academy, SPOKANE, WA
  6    1760  Herron, Jaylah                       12 EVO Track Club, Long Beach, CA
Section   3 of  3   Finals
  1    2106  Young, Hannah                        11 JQS Boltz, Rapid City, SD
  2    1761  Murdica, Hailey                      12 EVO Track Club, Long Beach, CA
  3    2243  Ellis, Emily                         12 Lone Peak Track Club, Highland, UT
  4    1432  Robinson-Jones, Tierra               12 CATC, Oakland, CA
  5    1433  Surrell, Alexis                      12 CATC, Oakland, CA
  6    3235  Frost, Jazmyne                          Jazmyne Frost


Event  8   Girls 400 Meter Dash -
Lane  Comp#  Name                               Year School
Section   1 of  3   Finals
  1    1708  Kemp, Nina                           11 Denver Lightning Track, Denver, CO
  2    1774  Bacon, Charissa                      12 Flying AJS Track Club, University Place
  3    1709  Maley, Helen                         11 Denver Lightning Track, Denver, CO
  4    1814  York, Jasie                          11 Gold Medal Athletics, Orem, UT
  5    2008  Wallace, Lizza                       10 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
  6    1350  Norman-Thomas, Cieanna                9 California Heat, Perris, CA
Section   2 of  3   Finals
  1    1349  Johnson, Kyrah                       12 California Heat, Perris, CA
  2    2778  Monti, Abby                          10 South Bay Express, San Jose, CA
  3    1004  Prude, Amari                         12 Academy Of Speed, Fullerton, CA
  4    2214  Wilson, Hannah                       10 Lions Pride, Westlake Village, CA
  5    2034  Hales, Harlee                        12 Indian Track Club, Pocatello, ID
  6    1312  Moodry, Kelly                        12 Broncs Track Club, Sheridan, WY
Section   3 of  3   Finals
  1    1951  Kamara, Hawa                         12 Heritage Track Club, San Jose, CA
  2    1711  Reigh, Kyairra                        9 Denver Lightning Track, Denver, CO
  3    3227  Johnson, Christal                    11 Xtreme Speed Track Club, Covington, WA
  4    1710  Minor, Arria                         11 Denver Lightning Track, Denver, CO
  5    2992  Hunter, Meghan                       11 Team Provo, Provo, UT
  6    2243  Ellis, Emily                         12 Lone Peak Track Club, Highland, UT


Event  10   Girls 800 Meter Run -
Lane  Comp#  Name                               Year School
Section   1 of  3   Finals
  1    2255  Steele, Emma                         12 MAC Track, Sherwood Park, AB
  2    3029  Green, Sofia                         11 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
  3    2327  Petty, Taylor                        11 Mountain View High School, Loveland, CO
  4    2467  Greene, Liza                         12 Park City Track Club, Park City, UT
  5    2878  Stowers, Emily                       12 Stowers, Emily, Lehi, UT
  6    2372  Chatterton, Sage                     12 Olympus, Holladay, UT
  7    1743  Fuller, Breila                       11 Evanston Reddevils, Evanston, WY
  8    1845  Davison, McKenzi                     12 Green River Wolves, Green River, WY
  9    2270  Rookstool, Ashley                    11 Maple Mountain Track Club, Spanish Fork
Section   2 of  3   Finals
  1    1456  Brownell, Emma                       12 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  2    2406  O'Neill, JuliaKay                    12 O'Neill, JuliaKay, Powell, WY
  3    3146  MacGill, Kira                        10 Warrior Express, Centennial, CO
  4    1247  Boyle, Bridget                       11 Bozeman Distance Project, Bozeman, MT
  5    2742  Schadler, Samantha                   11 Schadler, Samantha, Rio Rico, AZ
  6    1317  Robison, Pippin                      12 Broncs Track Club, Sheridan, WY
  7    2268  McInelly, Tess                       12 Maple Mountain Track Club, Spanish Fork
Simplot Games Meet                           Hy-Tek's MEET MANAGER  5:58 PM  2/16/2018  Page 2
                          Simplot Games 2018 - 2/15/2018 to 2/17/2018
                                 Meet Program - Simplot Games

Section   2 of  3   Finals
  8    2597  McCurdy, Jordan                      12 RISE Boulder, Broomfield, CO
  9    2596  King, Shannon                        10 RISE Boulder, Broomfield, CO
Section   3 of  3   Finals
  1    1460  Meredith, Faith                      12 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  2    3246  Edwards, Madison                     11 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    2745  Scott, Abby                          12 Scott, Abby, Durango, CO
  4    2599  Preigh, Marlena                      11 RISE Boulder, Broomfield, CO
  5    2162  Johnson, Emmy                        10 laramietraccclub, Laramie, WY
  6    1810  Moffit, Madison                      12 Gold Medal Athletics, Orem, UT
  7    1027  Corrales, Lina                       12 AMATA, Centennial, CO
  8    3232  Zrinyi, Ilona                        10 Zrinyi, Ilona, Winnipeg, MB
  9    2382  Rasmussen, Abby                      11 Olympus, Holladay, UT


Event  12   Girls 1600 Meter Run -
Lane  Comp#  Name                               Year School
Section   1 of  3   Finals
  1    1770  Fallini-Jackson, Rheanna             12 Fallini-Jackson, Rheanna, Carson City, 
  2    2594  Gigstad, Hannah                      12 RISE Boulder, Broomfield, CO
  3    2838  Heywood, Emmy                        11 Star Valley High School, Afton, WY
  4    3197  Wagstaff, Faith                      12 Woods Cross, Woods Cross, UT
  5    1390  Potter, Avery                        11 Casper Natrona Mustangs and Fi, CASPER,
  6    1250  Hall, Laina                          12 Bozeman Distance Project, Bozeman, MT
  7    2538  Sanford, Anna                        12 Ram Track Club, Pocatello, ID
  8    2273  Wirthlin, Camille                    12 Maple Mountain Track Club, Spanish Fork
  9    1740  Barton, Brittany                     11 Evanston Reddevils, Evanston, WY
 10    3011  Templeman, AnnaBeth                   9 Templeman, AnnaBeth, Springville, UT
 11    1262  Trom, Terra                          10 Bozeman Distance Project, Bozeman, MT
 12    1707  Howard, Abigael                       9 Denver Lightning Track, Denver, CO
Section   2 of  3   Finals
  1    3189  Christian, Michelle                  11 Woods Cross, Woods Cross, UT
  2    2448  Gray, Bonita                          9 O-town Tigers, Ogden, UT
  3    1625  Halverson, Alicia                    11 Davis Track Club, Kaysville, UT
  4    2598  McKenna, Lauren                      12 RISE Boulder, Broomfield, CO
  5    1201  Murphy, Laurie                       11 Bountiful High School, Bountiful, UT
  6    1171  Klamm, Shaelynn                      11 Bolts Track Club, Gillette, WY
  7    3247  Edwards, Makenna                     11 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  8    1588  Fischmann, Cami                      10 Creek Track Club, Longmont, CO
  9    2269  Perry, Annicka                       12 Maple Mountain Track Club, Spanish Fork
 10    1522  Smith, Riley                          9 CodyTrackClub, Cody, WY
 11    2377  Duckworth, Katie                     12 Olympus, Holladay, UT
 12    2486  Martin, Anna                         10 Pioneer Track Club, Lehi, UT
Section   3 of  3   Finals...(Event  12   Girls 1600 Meter Run -)
  1    2613  Rivera, Mica                         12 Rivera, Mica, Riverton, UT
  2    1337  Burns, Madeleine                     10 Burns, Madeleine, Durango, CO
  3    3178  Valgardson, Erin                     12 Winnipeg Optimist Athletics, Winnipeg, 
  4    2683  Kenyon, Madi                         11 Rough Rider Track Club, Johnstown, CO
  5    3158  Lee, McKenna                         12 Warrior Track, Pleasant View, UT
  6    3192  Hansen, Carlee                        9 Woods Cross, Woods Cross, UT
  7    2592  Bowland, Isabella                    12 RISE Boulder, Broomfield, CO
  8    1070  Wright, Alexis                       12 American Fork, American Fork, UT
  9    2085  Jensen, Abby                         11 Jensen, Abby, Saratoga Springs, UT
 10    1476  Marler, Mackenzie                    11 Cheyenne East, Cheyenne, WY
 11    2740  Sargent, Sadie                       12 Sargent, Sadie, Coalville, UT
 12    2320  Morley, Bryn                         12 Morley, Bryn, Bigfork, MT


Event  14   Girls 3200 Meter Run -
Lane  Comp#  Name                               Year School
Simplot Games Meet                           Hy-Tek's MEET MANAGER  5:58 PM  2/16/2018  Page 3
                          Simplot Games 2018 - 2/15/2018 to 2/17/2018
                                 Meet Program - Simplot Games

Section   1 of  1   Finals
  1    1705  Emerson, Alexandra                    9 Denver Lightning Track, Denver, CO
  2    1257  Moore, Alex                          10 Bozeman Distance Project, Bozeman, MT
  3    2446  Caldwell, Kalii                      11 O-town Tigers, Ogden, UT
  4    1254  Jacques, Phoebe                      12 Bozeman Distance Project, Bozeman, MT
  5    1586  Baker, Lauren Zoe                    12 Creek Track Club, Longmont, CO
  6    1206  Thompson, Trisha                      9 Bountiful High School, Bountiful, UT
  7    1934  Becker, Ellee                        12 Hellgate Distance, Missoula, MT
  8    2029  Iken, Addi                           12 Iken, Addi, Littleton, CO
  9    2265  Campbell, Kiana                      12 Maple Mountain Track Club, Spanish Fork
 10    1234  Harris, Shanee                       11 Box Elder, Brigham City, UT
 11    1631  Lundgreen, Ellie                     11 Davis Track Club, Kaysville, UT
 12    1301  Branch, Karli                        11 Branch, Karli, Draper, UT
 13    1259  Noe, Camila                          12 Bozeman Distance Project, Bozeman, MT
 14    1457  Frentheway, Aubrey                   12 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY


Event  19   Girls 1600 Sprint Medley -
Lane         Relay                                    
Section   1 of  2   Finals
  1       A  RISE Boulder
  2       A  laramietraccclub
  3       A  Gold Medal Athletics
  4       A  CodyTrackClub
  5       A  Lone Peak Track Club
  6       A  Cheyenne Central Indians
Section   2 of  2   Finals
  1       A  Rock Springs
  2       A  Tri-Valley Flyers
  3       A  Mountain West Youth Track Club
  4       A  Olympus
  5       A  Bolts Track Club
  6       A  Bountiful High School


Event  21   Girls 4x200 Meter Relay -
Lane         Relay                                    
Section   1 of  2   Finals
  1       A  Step UR Game UP Track club
  2       A  Xtreme Speed Track Club
  3       A  Denver Lightning Track
  4       A  Idaho Dash Track Club
  5       A  South Bay Express
  6       A  Maribyrnong Sports Academy
Section   2 of  2   Finals
  1       A  ANGEL FLIGHT TRACK TEAM
  2       A  Lone Peak Track Club
  3       A  Spokane Speed Academy
  4       A  Speed City
  5       A  EVO Track Club
  6       A  CATC


Event  23   Girls 4x400 Meter Relay -
Lane         Relay                                    
Section   1 of  2   Finals
  1       A  REDLine
  2       A  Bolts Track Club
  3       A  Spokane Speed Academy
  4       A  Olympus
  5       A  Mountain West Youth Track Club
  6       A  Davis Track Club
Simplot Games Meet                           Hy-Tek's MEET MANAGER  5:58 PM  2/16/2018  Page 4
                          Simplot Games 2018 - 2/15/2018 to 2/17/2018
                                 Meet Program - Simplot Games

Section   1 of  2   Finals
Section   2 of  2   Finals
  1       A  Rock Springs
  2       A  Idaho Dash Track Club
  3       A  laramietraccclub
  4       A  Denver Lightning Track
  5       A  California Heat
  6       A  Broncs Track Club


Event  25   Girls 4x800 Meter Relay -
Lane         Relay                                    
Section   1 of  2   Timed Finals
  1       A  MAC Track
  2       B  Davis Track Club
  3       A  Cougar Track
  4       A  Ram Track Club
  5       A  University of Calgary Athletic
  6       A  Creek Track Club
  7       A  Evanston Reddevils
  8       A  Maple Mountain Track Club
Section   2 of  2   Timed Finals
  1       A  RISE Boulder
  2       A  Olympus
  3       A  Broncs Track Club
  4       A  Viking Track Club
  5       A  Cheyenne Central Indians
  6       A  Davis Track Club
  7       B  RISE Boulder
  8       A  Rough Rider Track Club


Event  33   Girls Pole Vault -
Pos   Comp#  Name                               Year School
Flight   1 of  1   Finals - Competing Later
  1    3296  Lynch, Mara                             Bozeman Track Club
  2    1336  bumphrey, jacinta                    11 Bumphrey, Jacinta, saskatoon, SK
  3    1281  Henry, Alysa                         12 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  4    2762  Berglund, Katelyn                    11 Sidney Track Club, Sidney, MT
  5    1748  Nebeker, Challis                     11 Evanston Reddevils, Evanston, WY
  6    1087  Anderson, Katelyn                    11 Anderson, Katelyn, Lamoille, NV
  7    2809  Lamb, Zoe                            12 Spokane Speed Academy, SPOKANE, WA
  8    1334  Brown, Maisee                        11 Brown, Maisee, Billings, MT
  9    1977  Sharp, Tara                          12 Hillcrest Track Club, Midvale, UT
 10    2516  Barnum, Elise                        10 Raise the Bar Pole Vault, Reno, NV
 11    2138  Kumamoto, Dana                       12 Kumamoto, Dana, Piedmont, CA
 12    2517  Ericson, Grace                       12 Raise the Bar Pole Vault, Reno, NV
 13    3051  Scott, Aubrey                        12 Trojan Track, Rigby, ID
 14    1519  Johnson, Eve                         12 CodyTrackClub, Cody, WY
 15    2895  Wightman, Lexi                       12 Syracuse Track Club, West Point, UT
 16    2005  Tekippe, Aly                         11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
 17    1393  Stibley, Kayla                       11 Casper Natrona Mustangs and Fi, CASPER,
 18    2614  Buchan, Kylie                        12 Riversdale Athletics, Saskatoon, SK
 19    2153  Langin, Kinsey                       10 Langin, Kinsey, Meridian, ID
 20    2873  Stetler, Hannah                      10 Stetler, Hannah, South Jordan, UT
 21    2518  Sheppard, Samantha                   10 Raise the Bar Pole Vault, Reno, NV
 22    2773  Corton, Marisol                      12 South Bay Express, San Jose, CA
 23    1169  Hill, Kealy                          12 Bolts Track Club, Gillette, WY
 24    1607  Dallmann, Paige                      12 Dallmann, Paige, Meridian, ID
 25    2764  Steinbeisser, Myka                   12 Sidney Track Club, Sidney, MT
Simplot Games Meet                           Hy-Tek's MEET MANAGER  5:58 PM  2/16/2018  Page 5
                          Simplot Games 2018 - 2/15/2018 to 2/17/2018
                                 Meet Program - Simplot Games

Flight   1 of  1   Finals - Competing Later
 26    2774  Finau, Eseta                         12 South Bay Express, San Jose, CA
 27    1521  Shaffer, Grace                        9 CodyTrackClub, Cody, WY
 28    3031  Kern, Kelly                          10 Tri-Valley Flyers, Antioch, CA
 29    2154  Langin, Taylen                       12 Langin, Taylen, Meridian, ID
 30    2515  Allen, Alysia                        12 Raise the Bar Pole Vault, Reno, NV


Event  35   Girls High Jump -
Pos   Comp#  Name                               Year School
Flight   1 of  1   Finals - Competing Later
  1    2351  Reeves, Josephine                    12 New Zealand, Hawera, NZL
  2    1555  McConnell, Alyssa                    11 Cortez, Cortez, CO
  3    2188  Westenskow, Eva                      12 Layton Lancers, Layton, UT
  4    1277  Corbett, Lucy                        12 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  5    1952  Sadler, Shannon                      11 Heritage Track Club, San Jose, CA
  6    2299  Hagfors, Maddie                      12 Mondo Track Club, Bend, OR
  7    2688  Reese, Raquel                        11 Rough Rider Track Club, Johnstown, CO
  8    1357  Cameron, Dennita                     11 Cameron, Dennita, Thompson, MB
  9    2525  Austin, Halli                        10 Ram Track Club, Pocatello, ID
 10    1484  Christopherson, Courtney             12 Christopherson, Courtney, Burley, ID
 11    2282  Williams, Allison                    12 Maribyrnong Sports Academy, Maribyrnong
 12    1274  Bahn, Delaney                        11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
 13    2278  Battistella, Jamieson                12 Maribyrnong Sports Academy, Maribyrnong
 14    2502  Plummer, Victoria                    10 Plyometricfusion-TC, Simi Valley, CA
 15    1585  Anderson, Rylee                      12 Creek Track Club, Longmont, CO


Event  37   Girls Long Jump -
Pos   Comp#  Name                               Year School
Flight   1 of  1   Finals - Competing Later
  1    3268  Morrison, Whitney                    10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  2    3257  Heggen, Lauren                       10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  3    2890  Cardall, Brittany                    11 Syracuse Track Club, West Point, UT
  4    2837  Hall, Janice                         12 Star Valley High School, Afton, WY
  5    2419  Raymond, Taye                        10 Orem Track & Field, orem, UT
  6    2285  McGree, Lindsay                      11 McGree, Lindsay, BUTTE, MT
  7    1274  Bahn, Delaney                        11 Bozeman Track Club, Bozeman, MT
  8    2501  McDonald, Jade                        9 Plyometricfusion-TC, Simi Valley, CA
  9    2005  Tekippe, Aly                         11 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
 10    2860  Hickey, Alysah                       11 Step UR Game UP Track club, Tualatin, O
 11    2957  Weimer, Brooke                       10 Team Idaho, Boise, ID
 12    1300  Brackenbury, Haylie                  12 Brackenbury, Haylie, Albion, ID
 13    3165  Weiss, Allyson                       12 Weiss, Allyson, St. Paul, MN
 14    1089  Deloach, Chian                       12 ANGEL FLIGHT TRACK TEAM, DENVER, CO
 15    2002  Sloan, Tori                          12 Idaho Dash Track Club, Boise, ID
 16    2282  Williams, Allison                    12 Maribyrnong Sports Academy, Maribyrnong
 17    1005  Smit, Kennedy                        12 Academy Of Speed
 18    1760  Herron, Jaylah                       12 EVO Track Club, Long Beach, CA
 19    2858  Deborde, Madeline                    11 Step UR Game UP Track club, Tualatin, O
 20    2812  Rodgers, Anna                        12 Spokane Speed Academy, SPOKANE, WA
 21    2783  Fisher, Arianna                      12 South Bay Track Club, San Jose, CA
 22    2856  Baxter-Game, Judith                  12 Step UR Game UP Track club, Tualatin, O


Event  39   Girls Shot Put -
Pos   Comp#  Name                               Year School
Flight   1 of  1   Finals - Competing Later
  1    2072  Nelson, Samara                       12 Iron Wood Throws Club, Liberty Lake, WA
  2    2885  Workman, Alyssa                      12 Super Thrower Track Club, Lake Oswego, 
  3    3049  Mobley, Mateya                       11 Trojan Track, Rigby, ID
  4    1461  Migneault, Kaitlyn                   10 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
Simplot Games Meet                           Hy-Tek's MEET MANAGER  5:58 PM  2/16/2018  Page 6
                          Simplot Games 2018 - 2/15/2018 to 2/17/2018
                                 Meet Program - Simplot Games

Flight   1 of  1   Finals - Competing Later
  5    1174  Miller, Macradee                     12 Bolts Track Club, Gillette, WY
  6    2723  Houghton, Miley                      12 Salem Hills, Salem, UT
  7    1358  Gladson, Shantell                    12 Campbell County, Gillette, WY
  8    2178  Latu, Losa                           12 Latu, Losa, Riverton, UT
  9    2071  Leeking, Hailey                      12 Iron Wood Throws Club, Rathdrum, ID
 10    2117  Dedic, Maddison                      12 Kelly Walsh High School, Casper, WY
 11    2140  Kun, Laurel                          11 Kun, Laurel, Portland, OR
 12    2070  Hernandez, Emily                     12 Iron Wood Throws Club, Rathdrum, ID


Event  41   Girls Triple Jump -
Pos   Comp#  Name                               Year School
Flight   1 of  1   Finals - Competing Later
  1    3165  Weiss, Allyson                       12 Weiss, Allyson, St. Paul, MN
  2    2346  Araba, Faith                         12 New Zealand, Hawera, NZL
  3    2348  Hurley-Langton, Ellie                12 New Zealand, Hawera, NZL
  4    3257  Heggen, Lauren                       10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
  5    2890  Cardall, Brittany                    11 Syracuse Track Club, West Point, UT
  6    2658  Wanjoku, Favour                      10 Rock Springs, Rock Springs, WY
  7    1608  Cofer, Kendall                        9 Data Athletics, MERIDIAN, ID
  8    1458  Goodrich, Jenna                      11 Cheyenne Central Indians, Cheyenne, WY
  9    2121  Walker, Kailey                       11 Kelly Walsh High School, Casper, WY
 10    1089  Deloach, Chian                       12 ANGEL FLIGHT TRACK TEAM, DENVER, CO
 11    1431  Paulding, Nyah                       10 CATC, Oakland, CA
 12    1033  Simmons, Caitlin                     10 AMATA, Centennial, CO
 13    2337  Naerebout, Sidnee                    10 Naerebout, Sidnee, Kimberly, ID
 14    2352  Ngaida, Kalulusno                    12 Ngaida, Kalulusno, Aumsville, OR
 15    3268  Morrison, Whitney                    10 Mountain West Youth Track Club, Missoul
 16    1951  Kamara, Hawa                         12 Heritage Track Club, San Jose, CA
 17    2784  Shearer, Jazlynn                     11 South Bay Track Club, San Jose, CA
 18    2856  Baxter-Game, Judith                  12 Step UR Game UP Track club, Tualatin, O
 19    1778  Heard, Saudia                        12 Flying AJS Track Club, University Place
 20    1781  Wilford, Rieko                        9 Flying AJS Track Club, University Place
 21    2783  Fisher, Arianna                      12 South Bay Track Club, San Jose, CA
 22    1777  Ellis, Lexi                          12 Flying AJS Track Club, University Place


Event  61   Girls 4x200 Meter Relay -
Lane         Relay                                    
Section   1 of  1   Timed Finals
  1       A  Pirates TC
  2       A  Donnelley Sports
  3       A  Indian Track Club
  4       C  Idaho Dash Track Club
  5       A  Team Idaho
  6       B  Idaho Dash Track Club