2008 Boys 1600m Results

Simplot Games                     Hy-Tek’s MEET MANAGER  Page 1
             Simplot Games 2008 – 2/14/2008 to 2/16/2008
                       Results – Simplot Games
 Event 11  Men 1600 Meter Run -
 ================================================================
     Name                    Year School                  Finals
 ================================================================
 Finals
   1  1194 Puskedra, Luke      12 Bulldogs Track C,Sa    4:10.58
   2  1528 Cowhick, Henry      11 Crown Hill Track,Go    4:17.09
   3  1124 Muhudin, Roblet     10 Blazers Track Cl,Au    4:17.25
   4  1755 Gardner, Spencer    12 Gardner, Spencer,Sp    4:18.01
   5  1089 Cernanec, Will      12 A T S Elite,Littlet    4:20.42
   6  2903 Fitzpatrick, Eric   10 Y M C A Team Ida,Bo    4:23.08
   7  2730 Fletcher, Nathan       Timpview Thunder,Pr    4:27.68
   8  1316 Felix, Ben          12 Caveman TrackClu,Am    4:29.21
   9  1478 Johnson, Kevin      11 Colorado Springs,Co    4:29.45
  10  1163 Fuller, Travis      12 Bruin Track Club,Or    4:30.28
  11  1679 Kornelsen, Isaak    11 Edmonton Thunder,Ed    4:31.42
  12  1398 Huff, Austin        12 Cheyenne East,Cheye    4:31.65
  13  2544 Duffy, Matt         12 St. Mary’s Panth,Be    4:33.53
  14  2849 Zimmerman, Zach     12 Wildcat Track Cl,Wo    4:34.55
  15  1985 Lotz, Chris         12 Kryptonite Speed,Pa    4:35.19
  16  2788 Brainerd, Jackson   12 Warrior Express,Cen    4:35.78
  17  1348 Wilson, Zeke        12 Challis Running,Cha    4:36.50
  18  1581 Anderson, Spencer   12 Davis Track Club,Ka    4:36.82
  18  1976 Kirtright, Shaine    8 Kirtright, Shain,Dr    4:36.82
  20  1515 Ingram, Scott       12 Cougar Track,Parker    4:36.89
  21  1799 Thibideau, Spencer  10 Golden West Athl,Gr    4:37.05
  22  2638 Nelson, Chase       11 Team Provo,Provo UT    4:38.25
  23  1594 Larsen, Bryce       12 Davis Track Club,Ka    4:39.10
  24  1336 Jenkins, Aaron      12 Century Track Cl,Po    4:39.66
  25  1514 Hulse, Alex         12 Cougar Track,Parker    4:39.81
  26  2643 Gerken, Max         12 Team XC,Denver CO      4:40.59
  27  1375 Rathburn, Devin     11 Cheyenne Central,Ch    4:41.16
  28  1613 Denlinger, Paul     11 Denlinger, Paul,Tem    4:41.26
  29  1612 Cowan, Garrett      11 Denlinger, Paul,Tem    4:41.80
  30  2911 Rankin, Matt        11 Y M C A Team Ida,Bo    4:42.48
  31  2409 Smithson, Russell   11 Smithson, Russel,Re    4:42.72
  32  2792 Holt, Chris         11 Warrior Express,Cen    4:43.25
  33  1148 Francis, Matthew    12 Bozeman Distance,Bo    4:43.61
  34  1727 McGee, Andrew       12 Fort Collins Tra,Wi    4:43.89
  35  2731 Gardner, Krys          Timpview Thunder,Pr    4:44.12
  36  2401 Empey, Morgan       11 Skyline Eagles,Salt    4:45.48
  37  2800 Winter, Doug        12 Warrior Express,Cen    4:45.72
  38  2178 Luna, Manuel        11 Ogden Track Club,Og    4:46.49
  39  2233 Gleason, Darren     10 Pleasant Grove V,Pl    4:46.64
  40  1222 Miller, Ray         11 Caldwell Track C,Ca    4:46.81
  41  1202 Butler, Griffin     12 Butler, Griffin,Ida    4:47.90
  42  2802 Potter, Michael     12 Waterford,Sandy UT     4:48.25
  43  2405 Olson, Thatcher     12 Skyline Eagles,Salt    4:49.49